Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

LOJZ malo sm brau in zdj mam eno vpra?anje !

 

?e je na tvoji dnevni relaciji recimo 10 STOP znakov......pri kolkih se ti ustavi?...in to pred belo ?rto.in ko re?em ustavit pomeni bit na mestu ....

 

(ta se nana?a na una .... postavljena pravila )

 

hehe, a si ziher, da ti bo po resnici povedal? Glede na to kako manipulira z izjavami (tudi svojimi), kjer lahko vsi beremo ?rno na belem pa vseeno trdi, da ni tako napisano, potem ni niti najmanj?e mo?nosti, da ti bo povedal kaj po?ne v resnici.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, a si ziher, da ti bo po resnici povedal? Glede na to kako manipulira z izjavami (tudi svojimi), kjer lahko vsi beremo ?rno na belem pa vseeno trdi, da ni tako napisano, potem ni niti najmanj?e mo?nosti, da ti bo povedal kaj po?ne v resnici.

 

ma mudel tok nabija da ?e kr sam seb vrjame ... provocira pa tud skos ... od za?etka mi je ?u mudel na ?iuce iz svojim provociranjem ... zdej se sam ?e smejim negovim postom ... g. Lojz ... Trolololooooooo :jezicek::jezicek::hohoho::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzem si raj kako knjigo v roke, ali pa si najdi kako bolj pametno temo za raziskovanje, je ve? zanimivih tem, kot pa na katerem forumu se skrivajo divjaki.

 

 

 

Evo me, k vidm da ste me ?e pogre?al.

Men je ta tema ?ist kul. Ful dbesti?na je. To?no se vid da sem v tapravo osje gnezdo dregnu. Vsi, ki ste se tukaj prfo?kal v to temo ste, eni hote, eni pa nehote priznal, da ste obi?ni cestni divjaki in klasi?ni cestni prekr?karji. ?e to neb blo res, se nebi tolk usajal in sko?il men v lase. Torej lahko ugotovimo, da ta forum ni ni? druga?en kot ostali avtomobilski forumi. Taki in podobni avtomobilski forumi so leglo in farma cestnih divjakov in cestnih prekr?karjev. Zato, logi?no, tud vsi v en glas sogla?ate drug z drugim saj drug drugemu pomagate in drug drugega podpirate v svojih prekr?kih. Skoraj soglasno ste vsi proti "grdim" policajem, saj oni so nebodigatreba faktor ker delajo red na cesti, skoraj vsi ste proti hitrostnim omejitvam, ker so za vas itak vse butaste, vse po vrsti vas motijo star?ki, ki gredo za vas zmeraj prepo?as in so za vas najnevarnej?i faktor na cesti, zmeraj vas nek "po?asne" izsili, redno se obve??ate kje vas ?aka radar, da slu?ajno ne boste naleteli nanj in se mu boste lahko elegantno izognili, drug drugemu pomagate pri pisanju prito?b za sodnika, ki vas naj bi ?trafal zarad delanja pizdarij, in vsi se hvalite kolk znate hitro peljat in kolk va? bolid najve? leti, ?lender ja pa za vse vas en navaden idiot itd......Ko pa se slu?ajno nekdo pojavi (kak?en Lojz) in vam postavi ?pegu in vas na te pizdarije opozori in vam jih poka?e, pa vsi dru?no in skupinsko nanjga. U?gi po siromaku. Vsi na Lojza, ki se nam dovoli pridigat, ker sicer bomo morali neko? mogo?e celo lepo po pravilih vozit. Jejejej ne to pa ne! ?e? kaj ma kdo za komandirat kako naj mi majstri vozimo.

N? bat. Niste me presenetli z va?o reakcijo. Tud ne bom presene?en, ?e me bo tukaj?nji ?ef totalno likvidiral od tukaj. To bo spet samo potrdilo mojo teorijo.

In daSKAn, verjamem, da je zate tale tema dolgo?asna. Men bi bla tud vsaka tema dolgo?asna, ?e bi se debatiralo o grehih, katere bi sam delal.

Dobro temo sem odprl. Sem kar malo ponosen sam nase. Sploh nisem vedu da sem tako dober.

 

.

 

?e malo predelam en ?tos:

 

Kreganje z Lojzom, je kot igranje ?aha z golobom.

Sam si lahko ?e tako velik mojster, golob pa bo zvrnil vse figure in hodil zmagovalno po ?ahovnici.

 

Hahahahahahahahahahahahahahaha, tale ?tos je pa res sme?en. hahahahahahahahahahahehehehehehihihihihihihihohohohohohohphphphphpp res je hecno....

 

 

Zdaj bo majster Boss spet reku, da se jaz smejem takim "inteligentnim" ?tosom. Ker on itak zastop in verjame da je ta ?tos res hecen, ?e sem napisal ha ha in hihi..on vse dobesedno zastopi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no se vid da sem v tapravo osje gnezdo dregnu. Vsi, ki ste se tukaj prfo?kal v to temo ste, eni hote, eni pa nehote priznal, da ste obi?ni cestni divjaki in klasi?ni cestni prekr?karji.

 

?akaj...zej ti pravi? da vsak ki je tuki karkol napisal je zate divjak?!?!?!?!?zakaj si bil ti banan 3leta nazaj?je bil ta forum zadnja postaja zate?povsod drugje si vrjetno ?e zdavnaj banan ane?

 

Nam lahko vsem tle na forumu zaupa? vsaj to, koliko si ti star?

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Nam lahko vsem tle na forumu zaupa? vsaj to, koliko si ti star?

 

Lahko. Niti slu?ajno nisem pomislu, da nekateri tukaj?nji mojstri, ki drga? celo brskajo po moji zasebnosti in so mi celo ?e grozili, da bodo obvestili moje nadrejene itd.... da ne bi bli zaupanja vredni. Lahko, seveda vam lahko zaupam.

 

Sicer je pa tako. Mene, kjer se je banalo se je zmeraj banalo zato, ker sem zmeraj zagovarjal disciplino in red. Moja "?udna" lastnost je, da se zmeraj postavim na stran ?ibkej?ega. Zmeraj zagovarjam pravi?nost in po?tenost. To pa ve?ini oblastnikom ni v?e? zato me najraje pospravijo saj jim s tem zbijam avtoriteto in posledi?no oblast. U bistvu sem oblastnikom ovira za dosego nameravanega cilja. Nobena oblast ne mara da jim morda kdo o?ita, ?esa ne delajo prav. Bomno vidli, ?e bo tle kaj druga?.

 

Kdor ho?e priznat, lahko vidi, da jaz u bistvu nobenemu no?em ni? hudega. Samo opozarjam kaj kdo dela narobe, pa me samo podijo stran. Noben no?e sli?at, kaj ?ele priznat, da kaj narobe dela.

Zgodilo se je ?e, da je nekdo pri?el k meni in mi reku nekako takole; "Lojz" prav si imel, ko si mi govoril naj vozim po?asneje. ?al sem to spoznal prepozno. Mogo?e bo tud kdo od vas imel tako bridko izku?njo in bo ?ele takrat, ko bo ?e prepozno, pa le priznal, da je imel nek Lojz iz mazda foruma, res prav. Ni? se ne ve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko. Niti slu?ajno nisem pomislu, da nekateri tukaj?nji mojstri, ki drga? celo brskajo po moji zasebnosti in so mi celo ?e grozili, da bodo obvestili moje nadrejene itd.... da ne bi bli zaupanja vredni. Lahko, seveda vam lahko zaupam.

 

Sicer je pa tako. Mene, kjer se je banalo se je zmeraj banalo zato, ker sem zmeraj zagovarjal disciplino in red. Moja "?udna" lastnost je, da se zmeraj postavim na stran ?ibkej?ega. Zmeraj zagovarjam pravi?nost in po?tenost. To pa ve?ini oblastnikom ni v?e? zato me najraje pospravijo saj jim s tem zbijam avtoriteto in posledi?no oblast. U bistvu sem oblastnikom ovira za dosego nameravanega cilja. Nobena oblast ne mara da jim morda kdo o?ita, ?esa ne delajo prav. Bomno vidli, ?e bo tle kaj druga?.

 

Potem pa povej kok si star ?e ni skrivnost?

 

Druga?e pa...kot bi poslu?al Jan?o!

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Druga?e pa...kot bi poslu?al Jan?o!

 

No, lepa re?. Samo ?e to mi zdaj priznej, da ste tukaj po ve?ini sami levi?arji, oziroma zagovorniki rde?uharskih udbokomunajzarjev!!!!!!!! Samo ?e to je manjkalo. Pol bom pa res ?e celo zastopil, zakaj si celo na cesti vse dovolite. Oooooo kanalja frdamana....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

usak post pozab? neki napisat ... a te ?e mal leta pa spomin dajejo ... a nam lahko zaupa? kolk si star ?? ( pa ne pozabrt odgovort :prstgor: )

pa a mamo lohk saj eno temo brez P******E politke ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj...zej ti pravi? da vsak ki je tuki karkol napisal je zate divjak?!?!?!?!?

No ja, mogo?e se nisem dobro izrazu. Ho?em povedat, da tisti, ki mi tako kategori?no v tej temi nasprotujejo, so ziher divjaki. Sicer jih moja trditev neb tolko motila.

No, ?e sem koga po nesre?i po krivem obsodu se mu globoko in iskreno pardoniram.

Ampak nisem opazu, da bi v tej temi kdo sogla?al z mano, torej?!?!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi me mogo?e kdo rad po evrotaksu kupu?

Evo, nisem pozabu odgovort.

 

Trolololol buster ... Se kar ni odgovora ... ti si lih tak kokr bi nase politike poslusu ... En kup enga govorjenja pa nabijanja nakonc pa sploh noben neve o cem je debata tekla ... :vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

 

 

 

Ejga, tega modela se pa ne bo "dissal". :D Komad je zakon, pa ko pogleda? en intervju na netu, je vse bolj jasno. Res, da je video hecn, sam komad ma pa tisti pravi faktor.

 

Je dal izziv ta dec: Naj vsi ki se tak hecajo, napi?ejo nek tekst za to glasbo.

 

Sam mislim, da ne mor?, ker tale trorlololo sede na ta komad k ata na mamo. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, lepa re?. Samo ?e to mi zdaj priznej, da ste tukaj po ve?ini sami levi?arji, oziroma zagovorniki rde?uharskih udbokomunajzarjev!!!!!!!! Samo ?e to je manjkalo. Pol bom pa res ?e celo zastopil, zakaj si celo na cesti vse dovolite. Oooooo kanalja frdamana....

 

napa?en forum, klerofa?isti so drugod, ?e jih ?e i??e?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trolololol buster ... Se kar ni odgovora ... ti si lih tak kokr bi nase politike poslusu ... En kup enga govorjenja pa nabijanja nakonc pa sploh noben neve o cem je debata tekla ... :vskalo:

 

Kaj pomen Trolololol buster ?

A so to kak?ne ?ifre divjakov?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men jo je pa prav zanimiv spremlat ker dobro pokaze kako so nekateri v na?i mali dr?avi zakompleksani in prepri?ani v svoj prov nakonc pa zmeraj raja najebe... -_-

 

?e si mislu name, naj te spomnim, da to kar jaz vam vtepam v glavo ni moj osebni prav, ampak so to splo?ni prometni predpisi in splo?na kultura civilizacijskega obna?anjam, bonton. In tle ste pokazali, da se vam hebe za prometne predpise, ?eprav ste na polaganju vozni?kega dovoljenja moral pokazat prav to, kar vam jaz tukaj govorim, sicer vi vozni?kega dovoljenja nikoli ne bi dobili.. Torej pred izpitno komisijo ste delal tako kot pravim jaz, zdaj pa delate druga?. In to kar vam jaz dopovedujem tukaj, so ?e zdavnaj osvojile nekatere razvitej?e dr?ave. Slovenija je pa? ?e zmeraj balkan z vsemi svojimi balkanci in balkanskimi manirami.

Da ne govorim o splo?ni kulturi in splo?ni vzgoji oziroma bontonu. Tle ste vsi ?prical. Kot ka?e, va?i star?i niso opravili svojega osnovnega star?evskega poslanstva. In to va?e ?pricanje pri ?ivljenskemu pouku splo?ne vzgoje se odra?a v prometu. Ve? kot o?itno. Zato pa na? promet po slovenskih cestah poteka tako kot poteka. Po balkansko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebiga....svi smo mi balkanci!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si mislu name, naj te spomnim, da to kar jaz vam vtepam v glavo ni moj osebni prav, ampak so to splo?ni prometni predpisi in splo?na kultura civilizacijskega obna?anjam, bonton. In tle ste pokazali, da se vam hebe za prometne predpise, ?eprav ste na polaganju vozni?kega dovoljenja moral pokazat prav to, kar vam jaz tukaj govorim, sicer vi vozni?kega dovoljenja nikoli ne bi dobili.. Torej pred izpitno komisijo ste delal tako kot pravim jaz, zdaj pa delate druga?. In to kar vam jaz dopovedujem tukaj, so ?e zdavnaj osvojile nekatere razvitej?e dr?ave. Slovenija je pa? ?e zmeraj balkan z vsemi svojimi balkanci in balkanskimi manirami.

Da ne govorim o splo?ni kulturi in splo?ni vzgoji oziroma bontonu. Tle ste vsi ?prical. Kot ka?e, va?i star?i niso opravili svojega osnovnega star?evskega poslanstva. In to va?e ?pricanje pri ?ivljenskemu pouku splo?ne vzgoje se odra?a v prometu. Ve? kot o?itno. Zato pa na? promet po slovenskih cestah poteka tako kot poteka. Po balkansko.

 

sedaj pa jaz tebe nekaj vpra?am kateri heroj si ti da si drzne? pridt na forum in za?et vseh ostalih 4139 ?lanov zmerjat z divjaki in balkanci?

kaj pa potem ti po?ne? na tem forumu ?e si tako razumen in popolen ter popolnoma nedivja?ko naravnan verjetno si faliv forum in si se ?elev prijavit na forum: kleklanja, pravilnega no?enja zobnega aparata, mednarodni forum mozolarjev itd. ker tam se verjetno ne dru?ijo divjaki ampak sami zmerjrni in razumni ljudje.

 

vozni?ki izpit mam od svojega 18 leta pa sedaj nisem star 19 ampak kar krepko ve? pa je moja kartoteka kar se ceste in cestnih prekor?kov ti?e ta?na: nikoli nisem dobiv nobene kazenske pike, nikdar nisem dobiv pla?ilnega naloga, nikdar nisem dobiv ustnega opomina, zaradi mene ni nih?e umru ali se kakorkoli poskodovav na cesti, zaradi mene ni biv noben avto ki je poleg mojega udele?en v prometu po?kodovan niti na parkiri??u zaradi mene ni dobiv noben avto bu?ke ali praske.

kaj sedaj jaz ?e zmeraj spadam v to famozno dru??ino divjakov??

 

Lojz lahko nam pa ti zaupa? kako je kaj pri tebi glede kazni in nesre? ker kaj drugega kot ?ista nula nam lahko samo da? vedet da nisi dosleden na cesti tem traparijam ki jih tukaj na forumu pi?e?. :vskalo::vskalo:

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj sedaj jaz ?e zmeraj spadam v to famozno dru??ino divjakov??

 

?al ti moram sporo?iti, da spada? :( Po Lojzevo je vsak, ki je kdajkoli prekora?il hitrost pa? divjak, kar na?eloma pomeni, da smo vsi saj se je ?e tistim najbolj presranim kdaj zgodilo, da so kje za kako malenkost prekora?ili omejitev.

 

Sprijaznit se je treba, da tukaj odpustkov s strani Lojza ni, ker pa? on svojih odpustkov, ki jih dobi pri ?upniku ne bo talal naprej.

 

Je treba Lojza povpra?at, ?e gremo pa po odpustke v cerkev, ker smo prekora?ili hitrost, ali smo potem tudi v njegovih o?eh oprani divja?tva al le v bo?jih - ne vem, se premalo spoznam na to zadevo :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm pa divjak, pa ?e nism dobu nobene pike, kazni pa pa? zarad drugih bedarij :D

 

u glavnem, kot sm ?e enkrat reku, ko si enkrat divjak si vedno divjak, ne more? ven, Lojz probaj :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.