Skoči na vsebino

Lu?ka ESP


Priporočeno sporočilo

Danse ko sem razstavil ?tevec na moji ?estki me je ?akalo presene?enje

post-6180-1348939702_thumb.jpg

Lu?ka od ESP je bila prekrita z vato. Ko sem sestavil ?tevec sem vedel kaj me ?aka...lu?ka od ESP se ne ugasne :hudicek:

Avto sem priklopil na tester in ko se pove?em na elektroniko od abs-a mi poka?e naslednjo napako:

C1953 Master Cylinder Pressure Sensor Circuit Open

 

Kaj je kdo imel ?e podoben problem, je ta napaka povezana z ESP-jem???

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danse ko sem razstavil ?tevec na moji ?estki me je ?akalo presene?enje

post-6180-1348939702_thumb.jpg

Lu?ka od ESP je bila prekrita z vato. Ko sem sestavil ?tevec sem vedel kaj me ?aka...lu?ka od ESP se ne ugasne :hudicek:

Avto sem priklopil na tester in ko se pove?em na elektroniko od abs-a mi poka?e naslednjo napako:

C1953 Master Cylinder Pressure Sensor Circuit Open

 

Kaj je kdo imel ?e podoben problem, je ta napaka povezana z ESP-jem???

 

You gotta love those car dealers.... :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu fakkkk misli? da kupi? OK avto potem pa vidi? kaj vse se skriva v njem :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danse ko sem razstavil ?tevec na moji ?estki me je ?akalo presene?enje

post-6180-1348939702_thumb.jpg

Lu?ka od ESP je bila prekrita z vato. Ko sem sestavil ?tevec sem vedel kaj me ?aka...lu?ka od ESP se ne ugasne :hudicek:

Avto sem priklopil na tester in ko se pove?em na elektroniko od abs-a mi poka?e naslednjo napako:

C1953 Master Cylinder Pressure Sensor Circuit Open

 

Kaj je kdo imel ?e podoben problem, je ta napaka povezana z ESP-jem???

 

U fak, kaj to je naredil prej?nji lastnik, da prikrije napako?

Kaj pa, ?e bi tudi mi, ki nam svetijo famozne lu?ke isto uporabili vato? :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U fak, kaj to je naredil prej?nji lastnik, da prikrije napako?

Kaj pa, ?e bi tudi mi, ki nam svetijo famozne lu?ke isto uporabili vato? :hudicek:

 

ja to je prej?nji lastnik naredil, do danes sem mislil da avto nima ESP-ja <_<

Kaj ?em, zdaj je treba re?iti problem, vem kje je master cilinder, nevem pa ?e je z njim kaj narobe ali je kak?en senzor kriv...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je kdo imel ?e podoben problem, je ta napaka povezana z ESP-jem???

 

 

 

Kolegi!

 

 

V izogib nategom ob nakupu rabljene mazde 3 ali 6, (tu je sprobano) obstaja mo?nost testa armature (?tevci, kazalci, lu?ke...)

 

 

Kako?

 

na tipki za preklop med ?tevcem kilometrov A in B na armaturki stisne? in isto?asno da? kontakt (ne ?tart motorja, samo kontakt!!!)

 

Na displeju se napi?e test in potem s pritiski nadaljuje? fazo po fazo.......!

 

Tudi do vklopa vseh lu?k v armaturi in potem vidi? kaj sveti in kaj je zatla?eno s tamponom!

 

Torej tiste s tamponom se ogni,.....na dale?!!

 

 

Upam, da bo moj nasvet re?il vsaj enega foruma?a in potunkal mnogo barab!

 

lp Active

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uu tega se pa ?e spomnil nisem!

V te funkciji se da ?e marsikej nastavit,rcimo ?e ?e je po BC poraba prevelka,mala se da koregirat nekaj ;)

 

Cool nasvet le spomnit se ga je treba in seveda poznat kje vse so lu?ke v ?tevcu ;)

 

 

:prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa se da vse nastimat s to metodo?

 

Na stari ?estki lahko bere? in bri?e? napake ter gleda? parametre, na novej?rih nisem imel ?e prilike testirati...

 

Po celem ve?eru brskanja po netu in po celem popoldnevu sprehajanja okrog motorja od avta, sem ugotovil da se senzor pritiska zavornega olja nahaja v pumpi od ABS-a in da jo je treba celo zamenjati. Eno sem na?el z ene rabljene mazde, ampak ima druga?no serijsko ?tevilko, mislim da je razlika v tem ali ima ASR.

Zanima me, ?e imate vsi na ?estkah DIESEL prve serije 02-05, ASR sistem proti zdrsovanju koles...prosim vsaj par odgovorov :aaaaa:

 

 

kaalman in alex vem da imajo sigurno ASR, ker se jim lu?ka pri?iga kot pri meni po nepotrebnem :ouje:

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U fak, kaj to je naredil prej?nji lastnik, da prikrije napako?

Kaj pa, ?e bi tudi mi, ki nam svetijo famozne lu?ke isto uporabili vato? :hudicek:

 

sicer pa, a nebi blo la?je lu?ke ven vzet kot vato not tla?it :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je tisti servisni meni kjer tudi porabo ?tela? - +/- 15% za to?nost prikaza. en izmed korakov pa je test ne samo lu?k ampak tudi vseh 4h kazalcev in piska?a

 

Back to topic, kaj si ugotovil ?e potem, kaka napaka na avtu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je tisti servisni meni kjer tudi porabo ?tela? - +/- 15% za to?nost prikaza. en izmed korakov pa je test ne samo lu?k ampak tudi vseh 4h kazalcev in piska?a

 

Back to topic, kaj si ugotovil ?e potem, kaka napaka na avtu?

 

Napako imam na "master brake cylinder pressure senzor", ki se z razliko od ostalih avtov, pri ve?ini mazd nahaja v pumpi od ABS-a in jo mora? v tem primeru celo menjati... :blush:

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napako imam na "master brake cylinder pressure senzor", ki se z razliko od ostalih avtov, pri ve?ini mazd nahaja v pumpi od ABS-a in jo mora? v tem primeru celo menjati... :blush:

 

dej vato nazaj..... :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, ?e imate vsi na ?estkah DIESEL prve serije 02-05, ASR sistem proti zdrsovanju koles...prosim vsaj par odgovorov :aaaaa:

kaalman in alex vem da imajo sigurno ASR, ker se jim lu?ka pri?iga kot pri meni po nepotrebnem :ouje:

 

Na 136KM dieslu je ASR + DSC serijsko. Na 121KM pa le pri opremi Evolution. Pri bencinarcah pa ?e se ne motim je bil 2.0 in 2.3 serijsko pri vseh, 1.8 pa pri nobeni opremi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.