Skoči na vsebino

?i??enje in vzdr?evanje AC naprave


Priporočeno sporočilo

Danes se z enim kolegom pogovarjava in pravi da na vsaki 2 leti da pre?istit klima sistem v svojmu avtu, zdej kako se to dela, mi niti sam ni vedel povedat, mi je pa razlagu da ?e tega ne po?ne? lahko celo legionelo ali kako podobno fukarijo kasira?. Zdej kok je resnice na tem, nimam pojma. :jezicek:

 

Sam doslej ?e pri nobenmu avtu nisem opravil tega posega. No pri zdej?njem imam pa itak vse na novo zmontirano kar se klima naprave ti?e, tako da sem miren glede tega.

 

Kako pogosto bi morali po va?em mnenju opravit tale poseg? Mislim da ?e ni tovrstne teme nikjer na forumu. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e klima skoz lavfa je not vse crknjeno.....

 

P.S. A je bila kava z 88letni(k)co uspe?na, da si danes tako produktiven? :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, tisto je druga tema. :jezicek:

 

Glede tele klima naprave sem pa prepri?an da vsaj 90 % uporabnikov tega ?i??enja ne opravlja. Zdej mene samo to bega, ?e je potrebno ali ni, ker mo?no da je to spet neka tr?na ni?a in da ho?ejo na (nas) ov?kah zaslu?it, nimam pojma. :blush:

 

Sem pa tlele malo bral glede hi?nih klimatskih naprav;

 

http://mojdom.dnevnik.si/sl/Energija/3364/...imatske+naprave

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, tisto je druga tema. :jezicek:

 

Glede tele klima naprave sem pa prepri?an da vsaj 90 % uporabnikov tega ?i??enja ne opravlja. Zdej mene samo to bega, ?e je potrebno ali ni, ker mo?no da je to spet neka tr?na ni?a in da ho?ejo na (nas) ov?kah zaslu?it, nimam pojma. :blush:

 

Sem pa tlele malo bral glede hi?nih klimatskih naprav;

 

http://mojdom.dnevnik.si/sl/Energija/3364/...imatske+naprave

 

hi?ne so pa druga stvar, med drugim imajo tudi druga?no vzdr?evanje, letos ko je bilo tako pra?no sem jaz mese?no filtre pral.

Poleg tega pa stojijo pol leta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je S.P. to porihtal, ko sem jo lani peljal na servis. Pa mu ni? nisem prej naro?il. Je pa res, da sem ga pozabil vpra?ati kako pogosto se to po?ne.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vsako leto to "spucam" in mikrofilter menjam na 10k km in nimam nobenih tezav.

Kako to spucam pa je druga stvar,ker je kar zajebn postopek.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj podobnega, samo js sem picajzl narim ?e veliko ve?. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e na?ega Pelka vpra?al kok bi on ?elel za tak poseg, pa je reku (upam da me ni narobe zastopu, ker cena mi je neki ?udno nizka); 40? (komplet z menjavo plina in olja je reku). :aaaaa::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prezra?evalne kanale sem ?istil z nekim sprejem ki ima metrsko cevko s katero lahko prodre? v globine kanalov in potem stisne? in isto?asno povle?e? ven, da se pena povsot razporedi. Imena tega spreja ne vem, sem si pa zapomnil eno lastnost - ni poceni.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prezra?evalne kanale sem ?istil z nekim sprejem ki ima metrsko cevko s katero lahko prodre? v globine kanalov in potem stisne? in isto?asno povle?e? ven, da se pena povsot razporedi. Imena tega spreja ne vem, sem si pa zapomnil eno lastnost - ni poceni.

 

To je to :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se z enim kolegom pogovarjava in pravi da na vsaki 2 leti da pre?istit klima sistem v svojmu avtu, zdej kako se to dela, mi niti sam ni vedel povedat, mi je pa razlagu da ?e tega ne po?ne? lahko celo legionelo ali kako podobno fukarijo kasira?. Zdej kok je resnice na tem, nimam pojma. :jezicek:

 

Sam doslej ?e pri nobenmu avtu nisem opravil tega posega. No pri zdej?njem imam pa itak vse na novo zmontirano kar se klima naprave ti?e, tako da sem miren glede tega.

 

Kako pogosto bi morali po va?em mnenju opravit tale poseg? Mislim da ?e ni tovrstne teme nikjer na forumu. :D

 

Legionela je pojav pri zadr?evanju vode(ponavadi ali v naravi ali velikih grelnih sistemih npr. bolnice fabrke ali veliki hoteli.) Stvar je da v takih sistemih lahko voda stoji dalj ?asa in ?e je temperatura med 20 in 50 stopinj je to idealno za njo. Pa ?e vdihnit mop? aerosol.

Kaka plesen ?e ne ?isti? klime je ve?ja mo?nost.

Jaz enkrat na let zalaufam sonax

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajvar ubistvu ti nisi picajzel, samo pravilno to nardis :D

 

Saj to je to, narednim orng in pol nimam skrbi, ker na pol zna narest vsak.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.