Skoči na vsebino

CX-5 sne?ne verige


Primoz78

Priporočeno sporočilo

Kaj pa ce zadaj nimas sedezev? :jupiii: V Prtljazniku? :aaaaa:

 

To mi je na meji rekel hrva?ki policist, ko sva bila z malim v vajperju, pa sem mu rekel ga bom drugi? dal nazaj sedet, pa se je smejal....

 

in pa slovenska cvetka

 

(14) Med vo?njo v dvoslednem motornem vozilu z vgrajenim zadr?evalnim sistemom mora biti otrok, mlaj?i od 12 let ali manj?i od 150 cm, zavarovan z zadr?evalnim sistemom, ki je primeren otrokovi telesni rasti in telesni masi. V osebnem avtomobilu, v katerem zaradi konstrukcijskih lastnosti avtomobila otroka ni mogo?e zavarovati na tak na?in, sme sedeti tak otrok le na zadnjem sede?u.

 

Torej je lahko spredaj? Moj ima pas spredaj, P407SW je imel celo isofix na sovoznikovem...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Odvisno od verige, vendar obi?ajno vsaj 25 mm (verige imajo obi?ajno premer od 7 do 12 mm, v izjemnih primerih 16 mm). Pri sprednjih pnevmatikah se meri, ko je volan obrnjen do konca. Zato je najve?krat bolj problem, ali sploh dobi? roko med blatnik in pnevmatiko, da verige sploh montira?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri scoutu je na notranji strani prostora pri do konca zasukanem volanu cca 1,5 cm tako da z 225 ?irokimi gumami  - no go. Homologirane so tudi 17" gume 205 ?irine vendar je potem to tako eksoti?na dimenzija da so predrage pa tudi izbire ni nobene. Moram pogruntat pravo kombinacijo zimskih gum, verig, pa da slednje pa?ejo ?e na letne gume :blink: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikokrat sem ?e rekel, zdaj ?e napi?em: in?enirjem, konstruktorjem in arhitektom bi dal za kazen, da morajo tri leta uporabljati to, kar so narisali in skonstruirali. Naslednji proizvod bi bil zagotovo druga?en...

 

No, tudi ?e je manj prostora, se da. Vzame? 7 milimeterske verige, pa vozi? malo po?asneje, pa bo. Te?ava je namre?, ker verige ne more? tako napet, da ne bodo vsaj malo opletale. In ?e ve?, da je malo prostora, pri popolnoma zavitem volanu vozi? res po?asi. Te?ava je samo, ?e kje obstane? in se re?uje? iz kak?nega kupa snega, pa ti gumo zavrti v prazno. Dobi velike obrate, centrifugalna sila napne verigo in... ... A moram biti bolj natan?en?

 

Nerodno je le to, ker so motorji vedno mo?nej?i, verige pa istih premerov kot pred 40timi leti, ko so bili mo?nej?i avtomobili s 65 KM, povpre?ni pa so jih imeli kve?jemu 50... In ?e ti sre?a ni mila, lahko verigo tudi pretrga? in.. ... A moram tudi tu biti bolj natan?en? Zato se jaz vedno odlo?am za ?im ve?ji premer verige. Ne samo, da bolje prime, tudi strga se ne tako hitro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Če vzamete stanovanjski kredit, ga boste odplačevali 30 let. Če oropate banko, vas iz zapora spustijo čez 10 let.   Spremljajte me za še več finančnih nasvetov...
    • Seveda, rbr izgublja prednost, ferrari in mcl se pridno približujeta, še malo pa bomo imeli lepo stalno boje pri vrhu.   Sej povsod pišejo o tem in komaj čakajo.
    • Ja, res je zanimivo. Ko je bila cela Evropa v recesiji zaradi kovida in je cela Evropa priznavala, da je Slovenija imela zelo dobre ukrepe za blažitev težav, so vsi v Sloveniji kričali, da to ni nobena taka posebnost in da bi katera druga vlada to naredila še boljše. Pa je takrat imela Nemčija ravno tako težave, ampak se Sloveniji ni toliko poznalo. Ko imamo pa visoko inflacijo in težave v gospodarstvu in stavke že pol leta, je pa krivo to, da ima Nemčija težave in ne nesposobna Slovenska vlada.   Itak. Ivan bo kriv za vse, pa tudi, če ni, Robi bo pa odrešenik Slovenije in širše okolice pa tudi če travo pasemo. Ali je mogoče kaj vmes?   Bemtiš, ko tole berem... Saj me boste spravili do tega, da bom na naslednjih volitvah res Janšo volil...
    • Je bil A4 in ne A6 velikost davno nazaj tako da ne paše v to druščino.   Najnovejši pasat je bil razvit pri Škodi. Tako da od sedaj naprej, tudi če kupiš pasata si bolj pameten kot sicer.
    • Tole pa ni pir je pa račun na katerem je verjetno najcenejši pir v Bosni, aja pa coffe z mlekom tudi... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.