Skoči na vsebino

Mazda Manual


Tich

Priporočeno sporočilo

Bi mi lahko to poslal po po?ti na cd-jih ali na kak drug na?in in to objavim na internetu?

ja... po?lji mu :D !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm ?e ugotovil zakaj ne dela v win xp, mora? nasnemati v system32 tri faile ki jih potegne? dol z interneta da lahko win deluje v 16-bitnem na?inu.

 

Zadeva ?e deluje, samo v?asih kaj zablokira .Haynes manuali so dosti bolj?i meni kot ti mitchell.Tisto je vse v pdf nareto, tu pa v?asih kaj ne dela kot treba pa slik ni v besedilu.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam pa Mazda 6 training manual v pdf obliki (ampak samo za benz. modele) ce koga zanima povejte.

Za dizel mam pa v staromodni obliki :)

 

fajl je velik 3.2MB

Mene zanima za diesel :D Kolk pa je teh papirjev (100, 200listov???)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tnx

 

zaenkrat ?e ne rabim, bom pa pogledal, ?e se da dobit kje na internetu v angle??ini, ker moja nem??ina je nekje v stilu: "Sprechen sie Deutsch?" , "...ja aber sehr small" ;):D

 

?e pa ne najdem, te bom pa res prosil, da mi posodi?, da si sfotokopiram in prinesem nazaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 8 let kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.