Skoči na vsebino

M6 2.0 D, EGR ventil, airbag senzor v sede?u


Priporočeno sporočilo

1. EGR ventil mi je mehanik ?e 2 x ?istil, pomaga 20-30 km, potem pa spet "kadi"in nima mo?i pri malih obratih. Orignal novi stane 360 ?. Nerginalni ne obstajajo. Je kak?na cenej?a varianta originala ali pa?e od kak?nega drugega avta (baje je to Fordov motor)

2. Pokvaril se mi je senzor-detektor v sovoznikovem sede?u (v sedalu), ki zazna, ?e kdo sedi (potem aktivira tudi sovoznikov air bag). Originalna re?itev - nov sede? 700 ? !!. Baje se lahko re?i tako, da se namesto senzorja vgradi zaklju?ni element (emualtor ali nekaj takega) - ve kdo kaj o tem.

Hvala in lp

Danilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Vse to ?e najde? na forumu PA 100% ni fordov motor, EGR pspucaj in blindiraj, pa bo ok.

2. emulator pa je to to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ga blindiram, bom imel kaj te?av na tehni?nem pregledu - meritve izpuha ?

Kje kupim ta emulator ?

 

Predvidevam da ima? pred DPF serijo in te itak kadijo in naj nebi bilo problema.

Za emulator malo pobrskaj, pred kratkim je nekdo pisal o tem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam da ima? pred DPF serijo in te itak kadijo in naj nebi bilo problema.

Za emulator malo pobrskaj, pred kratkim je nekdo pisal o tem.

 

a lohk na 3-jki 1.6 CD110 tut brez problema blindiram EGR, al je treba ?e kej u ECU spremenit?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej EGR ?e vedno "miga" samo skozenj ne gre ni? kar bi povzro?ilo zatikanje, kaj pa on ve ?e gre kaj sozi al ne, ?e pa se zatika pol pa ve da nekaj ni ok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej EGR ?e vedno "miga" samo skozenj ne gre ni? kar bi povzro?ilo zatikanje, kaj pa on ve ?e gre kaj sozi al ne, ?e pa se zatika pol pa ve da nekaj ni ok

 

men se zdi da mam js lih ta problem in bo treba EGR kr lepo zamenjat... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.