Skoči na vsebino

Nakup Mazde 6


riki

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 69
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

meni je bla glede sedenja in bivanja v njem po 9+ ur, prva mazda 6 veliko bolj vsec...

 

Sam ocenjujem prvo Mazdo 6 za nekoliko udobnej?o od tretje. Tudi odziv je bil bolj?i, ?eprav v tem primeru dopu??am mo?nost, da sem bil prve po osmih letih uporabe precej bolj navajen. Lego na cesti ima pa ta nova neprimerno bolj?o. Sem jo ravno ta teden spistil s povodca po na?ih ovinkih in sem imel ob?utek, kot da se peljem po tra?nicah.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... rje pa tudi se nisem opazil... ampak ne trdim pa, da je ni... Pod avtom se nikoli ne potikam :) ... na blatnikih, pragovih in karoseriji pa rje nisem opazil ...

 

takole se hitro opazi :huh:

 

post-6605-1368198479_thumb.jpg

 

sicer se s tem ne obremenjujem kaj dost in bo ?e ta mesec popravljeno ampak vseeno <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je reku slepi :P

 

Danes sem se 4x peljal v taxisuperbu spredi in zadi in superb je visoko na moji listi....zelo visoko.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma, sej je dober ampak:

 

1. grd je za popizdit

2. ni dober za vozit

 

torej odpade

 

vozim pa ga kr precej, 2.0 tdi dsg, velik luksuza in vse sam ni to to...no, zame ni

 

Tako kot si rekel, zame tudi ne bi bil ampak za druzino je pa bomba. Prostoren, udoben, pregleden, tih, varcen. Pa take male cake ma kot so hlajenje zadaj in prtljaznika. Uporabne stvari ne pa smekerija.

Za ganjat mamo swifta pa motor :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vama nou prslo

Tale mazda je odlicen avto, nikoli pa ne zatiskam oci nad dobro ponudbo.

 

Danes 44.000km brez sleherne napakce, se znucan zic bo Krzisnik menjal pod garancijo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A cosmos pa no?e menjat zica, al kje si lih kr?i?nika dobil? :-)

 

Ke sem pelu na servis (mam tud njihovga swifta). Cosmos je pa rekel da mora za to nekdo iz mmsja prid pogledat....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k bi ti vedel kake stave pobiramo preko ZS-jev, kateri avto bo Jures po novem nabavil... :hudicek:

 

Ja za tisto kako dolgo bo 6tka pri njemu smo vsi rekli premalo ?asa. Ker je moral registracijo podalj?at. :punk:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, jaz sem stavil konkreten denar da ?aka? na karavansko izvedbo nove octavije, da me ne bo? slu?ajno zaj... :P

 

 

Mislis, da ne bo Superb? :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je tud nova octavia vsec, lep dizajn, medtem ko superbu se mal pesa to :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivi so komentarji starejsih obcanov (80 letnik, ki zelo da na urejenost med drugim):

 

vozijo se v mazdi, vozijo se v superbu in pol recejo, v mazdi se bolje pocutim (kar se zame cist nepricakovano, ker je tale doticni superb full spec., leder, les, dsg, itd itd)...

 

je pa mazda bolje narejena, isti letnik, superb ima manj kilometrov, pa ze skripa...pri meni nc ne skripa

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivi so komentarji starejsih obcanov (80 letnik, ki zelo da na urejenost med drugim):

 

vozijo se v mazdi, vozijo se v superbu in pol recejo, v mazdi se bolje pocutim (kar se zame cist nepricakovano, ker je tale doticni superb full spec., leder, les, dsg, itd itd)...

 

je pa mazda bolje narejena, isti letnik, superb ima manj kilometrov, pa ze skripa...pri meni nc ne skripa

 

Samo rjavi :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo ste se razpisali. :)

Hvala lepa vsem za objektivne informacije. Verjetno bom Mazdo zaenkrat pustu samo kot backup mo?nost. ?e sploh. Sej ?e bi bilo samo to kar tukaj pravite narobe bi ?e mogo?e pomislu. Zmotli so me res pretirano dragi servisi, nobene pomo?i od tovarne po preteku garancije itd. Pa? bi raje ?el potem na VW. Vsaj 100% kulanco recimo na injektorje priznajo do 7. leta. Pa nasploh po preteku garancije vsaj ?e 5 let priznavajo ve? al manj 100% kulance. Svoje vsemu skupaj pridoda pa tudi lokalni trgovec pri katerem sem dobil ob?utek, da je tam samo da slu?i in bi ra?unal ?e zrak ki ga diha? tam pri njemu ?e bi lahko. Pa? tak ob?utek, mogo?e se motim. :cheers:

 

No, bomo vidli. Odvisno seveda tudi od ponudb rabljenih vozil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.