Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


krco22

Priporočeno sporočilo

Delovalo bo sigurno, edini stro?ek bo pa pivo ko pride? na obalo :P

 

halo... :)

 

kak bo te to delovalo, in kak?no je pokritje?

 

tudi jaz mam stari model navigacije s SDAL kartami...

 

se priporo?am :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 238
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Zdajle me je ravno znanec Marko klical, da mi lahko zrihta, ampak SLO ni pokrita, bi mi pa zadeva delovala v Italiji in pa Avstriji, predvidevam, da potem tudi ostale zahodne in severne dr?ave, za vzhod pa o?itno ni dobrih novic. No cena bi bila 50 ? za tovrstno zgo??enko! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje si pa vzel oz. naro?il ali ti podpira tudi audio bose system

ker sem na ebayu gledu in ne podpirajo vse

 

 

tukaj sm vzel

 

http://www.isun.asia/

 

takole pa zgleda

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...mp;#entry244623

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a misli? da tale ki sem pripel link ni v redu ali zakaj da ne preko ebaya sicer ?e nimam izku?enj glede tega

meni se zaradi samega menija najbolj dopade

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a misli? da tale ki sem pripel link ni v redu ali zakaj da ne preko ebaya sicer ?e nimam izku?enj glede tega

meni se zaradi samega menija najbolj dopade

 

meni je men lepsi pri moji ker ima sive in oranzne barve nekak pase ponoci v armaturo..drugac pa lahko menjas ni panike..ce si iz gorenjske se lahko oglasis pa pogledas..pa cena je recimo visja..js sm dal ce se ne motim 310dolarjev + 90 postnina in carina..vse skupaj okoli 400ojrov..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je men lepsi pri moji ker ima sive in oranzne barve nekak pase ponoci v armaturo..drugac pa lahko menjas ni panike..ce si iz gorenjske se lahko oglasis pa pogledas..pa cena je recimo visja..js sm dal ce se ne motim 310dolarjev + 90 postnina in carina..vse skupaj okoli 400ojrov..

 

ne vidm slike mi neki ne odpre ?e mi lohk kako drga? gor prlep? ali pa email

obelix22ster@gmail.com

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vidm slike mi neki ne odpre ?e mi lohk kako drga? gor prlep? ali pa email

obelix22ster@gmail.com

 

dj poglej na 5 strani mora ti odpret slike...ker drugac slik nimam ker sm vec ali manj na sluzbenem racunalniku..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle me je ravno znanec Marko klical, da mi lahko zrihta, ampak SLO ni pokrita, bi mi pa zadeva delovala v Italiji in pa Avstriji, predvidevam, da potem tudi ostale zahodne in severne dr?ave, za vzhod pa o?itno ni dobrih novic. No cena bi bila 50 ? za tovrstno zgo??enko! :D

 

jao jao...eden izmed razlogov zakaj uzel tole mojo 6tko je bil tudi original navigacija...pa prodajalc je biu takrat modro tiho in rekel da se le cd dobi in dela:/ bom pomoje kr vn pobral pa zazgal...bo usak eli pametnega od tega:)) vs pa zravn povabm na percek pa bo:))
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mito - v tem primeru (nedelovanja) se moram ?e kako strinjat s teboj, saj bi imel potem jaz dosti raj?i tam predal?ek, ne pa neko stvar ki mi samo krade prostor, na daljin?ku ob prestavni ro?ici se mi pa le prah nabira. <_<:punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no zdej sm pa vidu kr hudo ni kej kaj pa navigacija ali si si sam nalo?il na sd kartico

ali si dobil zraven

kajti jaz sem spra?eval in dajo zraven celo evropo in pa po?tnina je gratis idino carina

ki pa ne vem kako gre

 

ja sam sm si malozu ampak to ni panike..lahko ti sam kopijo moje karitce naredim pa mas vse..celo evropo..tko da to ni problem..

 

ce bos dal skoraj 600 dolarjev za radio, bos ziher potem placal ene 150+ ojrov za carino in ddv...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam sm si malozu ampak to ni panike..lahko ti sam kopijo moje karitce naredim pa mas vse..celo evropo..tko da to ni problem..

 

ce bos dal skoraj 600 dolarjev za radio, bos ziher potem placal ene 150+ ojrov za carino in ddv...

 

hvala ti zaenkrat za prijaznost in za pomo? v roku 14 dni pa mislim da bom resno za?el

razmi?ljati o nabavi navigacije malo ?e po?akam in pregledam ?e ve? ?e za kater model mogo?e

ki bi bil cenovno dober se vsekakor priporo?am da mi pove? ali po?lje? kak link

 

hvala ?e enkrat

Branko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala ti zaenkrat za prijaznost in za pomo? v roku 14 dni pa mislim da bom resno za?el

razmi?ljati o nabavi navigacije malo ?e po?akam in pregledam ?e ve? ?e za kater model mogo?e

ki bi bil cenovno dober se vsekakor priporo?am da mi pove? ali po?lje? kak link

 

hvala ?e enkrat

Branko

 

ko sm js iskal je bil ta najcenejsi in da podpira BOSE, da ti delajo komande na volanu in potovalni racunalnik..tko da to varijanto imas preverjeno..za druge zadeve pa nisem zihr..

 

 

lp

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle me je ravno znanec Marko klical, da mi lahko zrihta, ampak SLO ni pokrita, bi mi pa zadeva delovala v Italiji in pa Avstriji, predvidevam, da potem tudi ostale zahodne in severne dr?ave, za vzhod pa o?itno ni dobrih novic. No cena bi bila 50 ? za tovrstno zgo??enko! :D

 

To ti dam jaz orginal DVD pa bo? mel brez 50 ojrov
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, a to je itak ?e na originalnem gor al kako? :blush:

 

Magari drugi teden ko grem do Pelka (izpuh bomo mal zamenjali), pa se do tebe oglasim, da probava kako deluje zadeva a ne. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni

 

Mene pa zanima ?e mi lahko kdo svetuje katero navigacijo in kako jo spraviti na SD kartico

imam mazdo 6 2009 in sem naro?il preko ebaya navigacijo kupil sem pa tole

http://www.ebay.com/itm/2009-2010-2011-MAZ...8f9&vxp=mtr

 

Hvala za odgovore

 

Te navigacije delujejo vse na windows ce, poberi iz neta IGO PRIMO in si resil problem.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te navigacije delujejo vse na windows ce, poberi iz neta IGO PRIMO in si resil problem.

 

kje jo pa najdem in ali morda ve? kako pokriva Slovenijo kajti zdaj imam igo sam je leto 2009 ali je morda ?e kera novej?a nekaj sem gledal in zasledil da so ?e 2011 tut zuni kak nasvet kako jo nalo?iti na sd tudi dobrodo?el

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.