Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


krco22

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 238
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ampak ne mp3, CD, LP....

 

post-378-1354649330_thumb.jpg + post-378-1354649421_thumb.jpg = post-378-1354649394_thumb.jpg

 

he, he :jupiii:

 

Sam to je na telefonu a ne, ne to kar sprasuje ?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja android to je to - so pa tudi home made variante, okvir pa tablet zadaj :)

 

so pa tudi univerzalni

http://www.youtube.com/watch?v=UT-2vJw4rog

 

Detouchable....

http://www.ebay.de/itm/ES777GE-7-2-Din-HD-...ht_16470wt_1139

:cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tole na?el.

 

LINK

 

Ali bi to funkcioniralo na na?ih napravah?!?

Sem videl da ima naprava AV out, na?a pa AV in se pravi.... da ni treba kupovati novega avta ali se pa motim :blink:

 

?e vse to dr?i potem (aj ta ?E)

 

post-378-1355159258_thumb.jpg + post-378-1355159275_thumb.jpg + post-378-1355159290_thumb.jpg je lahko poleg WiFi itd tudi post-378-1355159390_thumb.jpg

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za povezat na ekran od original navigacije, mora imet RGB izhod in ne av out...oziroma moras najt pretvornik iz av v RGB. Je pa resolucija original ekrana tako slaba, da po moje je neuporaben...

 

Ja za original navigacijo mogo?e, samo jaz imam tisto katera je na sliki oz. W2-D796M 800*480 tako da.. :D

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za original navigacijo mogo?e, samo jaz imam tisto katera je na sliki oz. W2-D796M 800*480 tako da.. :D

 

Sorry sem na hitro ptebral, ja mislim da bi moralo brez problema delat, jaz sem poleg kamere priklopil na av-in digi-ja in sem na ekranu gledal televizijo, tako da ne vidim razloga zakaj nebi delovalo.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.ebay.com/itm/110988156694?ssPag...984.m1423.l2649

 

robotek z vgrajenimi OBD funkcijami.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sm se ?e enkrat z Ajvarjem menu in prav, da so te aftermarket zadeve jajce :)

 

Imel 3 kitajce in vsi 3 ?e delajo, icemanov tud.....imajo pa garancijo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tole na?el.

 

LINK

 

Ali bi to funkcioniralo na na?ih napravah?!?

Sem videl da ima naprava AV out, na?a pa AV in se pravi.... da ni treba kupovati novega avta ali se pa motim :blink:

 

?e vse to dr?i potem (aj ta ?E)

 

post-378-1355159258_thumb.jpg + post-378-1355159275_thumb.jpg + post-378-1355159290_thumb.jpg je lahko poleg WiFi itd tudi post-378-1355159390_thumb.jpg

 

Sem vpra?al prodajalca pa pravi, da se te dve stvari ne data povezat tudi preko bluetooth tko da :vskalo:

 

Kak?na druga ideja za povezat ti dve stvari??? :ne vem:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vpra?al prodajalca pa pravi, da se te dve stvari ne data povezat tudi preko bluetooth tko da :vskalo:

 

Kak?na druga ideja za povezat ti dve stvari??? :ne vem:

 

Telefoni podpirajo video out preko kablov to lahko priklopis na to zadevo, se pravi da sliko telefona peljes na napravo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Telefoni podpirajo video out preko kablov to lahko priklopis na to zadevo, se pravi da sliko telefona peljes na napravo

 

Ja to varianto poznam samo kaj bom imel telefon v predalu, da bom gledal sliko na DVD-ju? Se mi ne dopade varianta. Bi moral biti kak?en android kot ga ima telefon samo brez monitorja.

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to varianto poznam samo kaj bom imel telefon v predalu, da bom gledal sliko na DVD-ju? Se mi ne dopade varianta. Bi moral biti kak?en android kot ga ima telefon samo brez monitorja.

 

?e si si pa zadal misijo Toma Cruisa :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.