Skoči na vsebino

po odstranitvi DPF


Priporočeno sporočilo

Evo, ?e slike filtra. Tako zgleda tik po ro?ni regeneraciji-?e vedno zelo zabasan.. sem zanala?? pustil velike slike, da se vidi detajle.

 

 

ti si imel ?e dober

pr meni je blo pa za 80% slab?e od tvojega :zvizga:

 

pa naj kdo re?e da je filter dober za avto da ni? ne ?kodi motorju...

?e je ?lovk prehlajen in ma zabit nos je problem z dihanjem s tem da se pr nas ?ist pozdravi pr avti je pa sam pr novem ok pol pa ?ezdalje slab?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

najdu zanimivo slikco, v bistvu se vsa kontrola giblje okoli nivoja olja :blink: ....

post-2637-1395835324_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si za svojo pre?nnjo ?esttko tut mel kak training manual?

 

Stari ti ma? preve? ?asa, najd si lubico na dveh nogah. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravijo, da je nelegalno, ?e ga da? dol... :blink:

 

http://www.telegraph.co.uk/motoring/caradv...is-illegal.html

 

... to je isto, kot ?e bi me kaznovali, ?e nimam nogavic. :blink:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Meni so rekli da obvezno rabim olje za dpf kr naprej. DPF signalna lu?ka mi se ?e dvakrat pr?gala na avtocesti pri 140km/h in po 2-3 ure konstantne vo?nje. Morda meni od za?etka ni problem delao dpf. Mogo?e da je uzrok v nekom senzorju.

?e eno informacijo. V Srbiji prevaranti dajo dol brez potrebe in katalizatorj. Tako so in meni nardili, so rekli da je skurjen! :o Slu?ajno sem iskao da mi spoka v prtlja?nik katalizator in je fant nevoljno to naredu. Kasneje sem dal na otkup katalizator stari in dobu 80 eur. Sem sli?ao da se na sekundarnih sirovinah lahko dobi za stari dpf in katalitaor okrog 200 eur, nezavisno od njegovog stanja.

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni,

 

eno leto po odstranitvi DPF-ja in en tehni?ni pregled potem.

 

Poraba ni?ja za pol litra, zadj 6,5-6,7. Avta ?e vedno ne ?param. Ga pa veliko vozim na kratke relacije, in enkrat do dvakrat tedensko na AC 150. km.

 

Te?av ni. avto se dosti lep?e pelje, cukanja skoraj ni ve?.

 

V?asih se pri zagonu malo belo pokadi, kar pripisujem kratkim relacijam.

 

tehni?ni BP.

 

Hvala vsem za prispevke v tej temi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Tudi jaz prisilno moral odstraniti DPF pri 189000 km. Jutri dobim ko?ijo nazaj, potem pa upam na najbolj?e. Odstranitev + preprogramiranje dale? cenej?a varianta od menjave DPF. Dr?im pesti...

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

27.000 km po odstranitvi DPFja, all is good  :jezicek:

kve??n - ste tisti, ki ste odstranili na istem servisnem intervalu 20.000 ali manj? Pri meni sicer to pomeni 2 letna servisa v vsakem primeru...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Na obletnico odstranitve sem se spomnil da moram ?e nekaj urediti glede filtra; ko sem odstranjeval filter sem mora tudi katalizator je je bil tudi ta zani?. Zdaj je noter prazno. Opazil sem da ima avto ve?jo turbo luknjo in ne gre rad na vi?je obrate. V bistvu se je zmanj?alo delavno obmo?je motorja, ker sklepam da turbina nima zadosti du?enja. Vpra?anje: kako, oz. s ?im zapolniti praznino? Dat direkt cev? Je kdo ?e delal kaj podobnega? Filtra ne bom dajal spet noter..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na obletnico odstranitve sem se spomnil da moram ?e nekaj urediti glede filtra; ko sem odstranjeval filter sem mora tudi katalizator je je bil tudi ta zani?. Zdaj je noter prazno. Opazil sem da ima avto ve?jo turbo luknjo in ne gre rad na vi?je obrate. V bistvu se je zmanj?alo delavno obmo?je motorja, ker sklepam da turbina nima zadosti du?enja. Vpra?anje: kako, oz. s ?im zapolniti praznino? Dat direkt cev? Je kdo ?e delal kaj podobnega? Filtra ne bom dajal spet noter..

V tvojem primeru bi dal js samo katalizator not ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.