Skoči na vsebino

Ukrajina


Quercus

Priporočeno sporočilo

Ne grem zaradi tega gor, ?e to misli?.

Grem k prijateljem na obisk, kateri se nismo videli ?e dolgo ?asa.

Eden od njih je namre? dopisnik iz Kijeva in Moskve.

 

Ma ko bom js sel gor, bom sel glih zaradi tega... sj razlogov je lahko vec za obisk ukrajine..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ko bom js sel gor, bom sel glih zaradi tega... sj razlogov je lahko vec za obisk ukrajine..

 

Itak, da je ve? vzrokov za obisk te de?ele

Kot sem rekel, grem predvsem zaradi obiska prijatelja, ki je dopisnik za na? RTV.

Lepo po?asi z legendo, po vsej verjetnost Clio I.

?e ho?e? kaj z odprtimi o?mi naokoli bo? videl tudi kak?en R5 z njihovimi registrskimi tablicami.

Vmes si bom o?i napasel in malo nostalgijo obudil z Ladami, Moskvi?i, Volgami, Zaporo?ci, Tavria-mi... in ostalimi vozovi moje mladosti :wub::whatever:

Da bi ?el samo zaradi ukrajink, kot ti misli?, pa sploh nima smisla, ker jih je ?e tu pri nas doma kolikor ho?e?. To ti je ?ele rev??ina in odpad. Omenjene legende in RTV pa? imajo svoj ?ar. Papcali pa bomo bor??,razne lon?nice in krompir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sicer sem to temo na?el naklju?no med iskanjem ene druge pa me vseeno zanima, ?e si naredil kaj slik :) Foter je bil lansko leto v Kijevu pa pravi, da ni skoraj ni? ve? "sovjetskega" v njem. Sami Cheyenni, Escaladi in Touaregi. Sicer mene tudi mika, da bi ?el. Predvsem na ogled raznih muzejev hladne vojne (npr. podmorni?ka baza, ?ernobil itd.).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sicer sem to temo na?el naklju?no med iskanjem ene druge pa me vseeno zanima, ?e si naredil kaj slik :) Foter je bil lansko leto v Kijevu pa pravi, da ni skoraj ni? ve? "sovjetskega" v njem. Sami Cheyenni, Escaladi in Touaregi. Sicer mene tudi mika, da bi ?el. Predvsem na ogled raznih muzejev hladne vojne (npr. podmorni?ka baza, ?ernobil itd.).

 

On preprosto nima ?uta za nostalgijo, kar se lepo vidi.

?e si je ogledal razne muzeje kot navaja? potem je uredu, da bi pa hodil samo zaradi sponzoru? pa nima smisla.

A je z svojim avtom ?el ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ne, napa?no si prebal. On je ?el tja s Shotokan klubom, ker so imeli tekmovanje. ?li so pa z Adrijo iz Brnika... ne vem pa, kje so pristali. In je pa? povedal, da se je Kiev precej (preve??) zmoderniziral in je postal klasi?na evropska prestolnica.

 

Tisto, da me mika it, sem pa govoril zase, ker me bolj pritegne pode?elje, kjer je verjetno videnega ve? starega. Torej, ve? nostalgi?nega. Plus to, da je precej zapu??ine iz Hladne vojne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZOOM ZOOM 4 EVER :wub::wub:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I`m not sure I follow...

 

 

O?itno nisi ?el z svojim avtom dlje kot do obale

 

Ahaaaa, ya rozumyu ;)

 

Potem je ok

 

Ne... :blush:

 

:macek:

 

 

ZOOM ZOOM 4 EVER :wub::wub:

 

?e razume? druge ?are kot sponzoru?e potem si na moji strani

 

 

Sam na ukrajinke bi pa ?u, madona. Lahko bi mel en roadtrip do tja...

 

?zmeden?:vskalo:

 

Pa dol uvozit, pa biznis odpret :P

 

:vskalo: :macek:

 

Znamo :wub: in potem :vino: ter potem :dudek::dudek:

:blink:

 

kdor zna pa? zna :P

 

:ninja:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.