Skoči na vsebino

Spet karambol


SpEkTr

Priporočeno sporočilo

Samo zanima me, kam peljat, da bodo lli?arska dela kokr tok v redu. K mo?niku ne grem, ?eprav bi najraj ?el, ker bi mi mogl ?e predn odbija? popravit, ker se je nekak snel. Toliko o kvalitetnem delu.

 

A-Cosmos celov?ka sem tudi ?e bil. Barvali so mi prednji blatnik, pa je ?isto drug odtenek :)

 

No, danes me je ena teta izsilila pr brniku, tko da je rezultat po?kodovana zadnja vrata, malenkost prag, blatnik , pa odbija?. Kam peljati tole zrihtat? Kaka ideja?

 

Predvsem mi je va?no to, da ne hodim spet 4x nazaj.

post-5237-1378190466_thumb.jpg

post-5237-1378190485_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, tole je pa res smola, ampak va?no da ni huj?ega. -_-

 

Ve?ina Mazda?ev bi ti priporo?ila AC Tomc, ki je v?asih tudi delal na uradnem Mazda servisu, tako da obvlada zadeve iz Hiro?ime. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo zanima me, kam peljat, da bodo lli?arska dela kokr tok v redu. K mo?niku ne grem, ?eprav bi najraj ?el, ker bi mi mogl ?e predn odbija? popravit, ker se je nekak snel. Toliko o kvalitetnem delu.

 

A-Cosmos celov?ka sem tudi ?e bil. Barvali so mi prednji blatnik, pa je ?isto drug odtenek :)

 

No, danes me je ena teta izsilila pr brniku, tko da je rezultat po?kodovana zadnja vrata, malenkost prag, blatnik , pa odbija?. Kam peljati tole zrihtat? Kaka ideja?

 

Predvsem mi je va?no to, da ne hodim spet 4x nazaj.

 

torej krije njena zavarovalnica? Pelji k An?etu, dobi? nadomestno. Ti po?ljem cifro

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ok, much better. Vidim, da imajo pogodbo z goro :-) A to pomeni, da ne rabim ni? na zav. hodit? Najbr? ne. Imam evropsko poro?ilo izpolnjeno.

 

Pri njemu izpolni? papirje, pooblastilo in naredi vse on - pazi, ?e je povzro?itelj pri drugi zav, mora? izpolniti zahtevek pri njegovi zav.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e i??e? na Gorenjskem preveri ?e Breliha v ?kofji Loki katere zavarovalnice pokriva.

Kolikor vem se kleparija dela pri Re?ku v ?kofji Loki, ki je za moje pojme najbolj?i klepar v na?i koko?ki.

Brelih je drag (?e sam pla?a?), pobarvano pa je dobro, brez razlik v odtenkih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e i??e? na Gorenjskem preveri ?e Breliha v ?kofji Loki katere zavarovalnice pokriva.

Kolikor vem se kleparija dela pri Re?ku v ?kofji Loki, ki je za moje pojme najbolj?i klepar v na?i koko?ki.

Brelih je drag (?e sam pla?a?), pobarvano pa je dobro, brez razlik v odtenkih.

 

Se popolnima strinjam Re?ka poznam ?e 15-20 let.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti bo la?je, moja belka ?e eno leto ne ?teje pa je mela barvan ?e prednji odbija?, zadnjega razsutega in barvanega, pa potem spet podrajsanega in barvanega, pa desni bok je bil barvan pa desna zadnja vrata, enkrat menjano sprednjo ?ipo pa ?e enkrat popravljeno isto potem :) tko da keep your head up :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti bo la?je, moja belka ?e eno leto ne ?teje pa je mela barvan ?e prednji odbija?, zadnjega razsutega in barvanega, pa potem spet podrajsanega in barvanega, pa desni bok je bil barvan pa desna zadnja vrata, enkrat menjano sprednjo ?ipo pa ?e enkrat popravljeno isto potem :) tko da keep your head up :)

 

Sej Spektr bo kmal.se.prednjega 'poravnal' zdaj :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.