Skoči na vsebino

mazda 6


tkma

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

ker kupujem mazdo 6 bi vas prosil za nekaj mnenj o temle oglasu, kak?en se vam zdi ali je lahko kaj skritega, cena mi je kar ugodna, kak?ne napake lahko pri?akujem ob nakupu, koliko je tole kaj varen nakup? Avta ?e nisem ?el pogledat ker je iz Celja, sam pa sem iz Kranja in med tednom je kar kriza, je hitro tema. Na kaj naj bom pozoren ob ogledu, saj sem sicer ?e prebiral zadnje tri dni forum a vseeno me zanima, ?e va?e mnnje za konkreten oglas.

Najlep?a hvala

LP

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7847140&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej rjo okoli zadnjih obrob, ?e je bil servis narejen, kateri deli so ?e zamenjani, vztrajnik,... Spredaj ima ?udno re?o nad masko ali pa je samo ?uden odsev.

Vpra?aj ga tudi kje ima original 16 col alu plati??a, ki so jih imele vse z TE opremo. Webasto imajo tudi vse dizelce, vpra?anje pa je ali ima tudi ro?ni vklop z urico.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej rjo okoli zadnjih obrob, ?e je bil servis narejen, kateri deli so ?e zamenjani, vztrajnik,... Spredaj ima ?udno re?o nad masko ali pa je samo ?uden odsev.

Vpra?aj ga tudi kje ima original 16 col alu plati??a, ki so jih imele vse z TE opremo. Webasto imajo tudi vse dizelce, vpra?anje pa je ali ima tudi ro?ni vklop z urico.

 

 

 

 

nima ro?nega vklopa, webasto se vklopi le ob pri?ganem avtu, a druga?e pa imajo vse mazde 6 dizel dodatno ogrevanje ko pade zunanja temperatura pod 5stopinj

 

 

sem pa prosil za kopijo prometne da preverim servise pa mi ni hotel p?oslat prav da ima vse do 160.000 ?igosano na uradnem servisu potem pa so delali servise pri doma?ih mojstrih

 

aja ma pa 2 za prodat ?e tole

 

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=7846290&avto=Mazda Mazda6 CD120 CE klima

 

 

 

ker je baje neki kompenziral, jah je pa tuki kar privla?na cena

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...?e kak nasvet, ali se po?igosana knji?ica dobi tud za kak sixpack ?

 

no sdele sem govoril ?e enkrat z mo?akom po telefonu, pa prav da mu ni? ne pi?e v prometni kateri tip je samo mazda 6 tip gy 1912 rs 89

a so komu kaj bolj jasne te ?tevilke?

In da je pa? na avtonetu kar mal kljukal kar mu je ponudilo po oken?kih,

Pri drugi mazdi katera naj bi bila pa ista in je 2004 letnik pa da pi?e mazda cd 2.0

pa naj bi bili servisi delani na avtocosmu

 

Ali zna kdo razlo?it te ?tevilke?

Hvala

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo prav mi je bela je ?e ?la, meni osebno najljub?a barva :vskalo::vskalo: .... kako se vidi oziroma vklopi potovalni ra?unalnik, lahko kdo pove

 

Koliko razli?ic opreme je bilo nimam pojma. Lahko ti samo na?tejem nekaj stvari, ki jijh imajo najbolje opremljene.

- usnjeni sede?i

- ogrevanje sede?ev

- ESP (ne vem ?e imajo vse)

- komande na volanu (tega nimajo vse)

- BOSE, CD changer za 6 cdjev - ta radio ima eno tipko ve? zraven re?e za cd

- xenon

- navigacija

- webasto imajo vse dizelske

- lita plati??a 16" (nekatere imajo kot sem videl tudi 17" - oblika je ista, razlika je v velikosti)

 

 

Potovalni ra?unalnik je vklopljen vedno. Po funkcijah se premika? s tipko info (levo spodaj poleg displeya za radijo). Prikazuje trenutno porabo, povpre?no porabo, ... (pri dizlih se ne zana?aj na podatke, ki jih prikazuje - poraba je kar precej ve?ja kot je prikazana)

 

toliko se spomnim,

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katastrofa, ?el gledat tri ?estke vse italijanske, po telefonu pa slovenske pa tudi na oglasu naj bi bilo vozilo kupljeno v sloveniji, pa kako folk lahko tako la?e!! Ne more? verjet, pa ima kao vse servise ma kur.. jih ma, enkrat je blo menjano olje pa filter na uradnem servisu ostalo vse kar neki.

 

ne vem zakaj je treba tako po telefonu zavajat ljudi, sam slaba volja je pol, kupi? pa itak ne .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ejga dec... slabo da ?uje? to... :angry: blek packi sranje prodajajo...

 

drga?e pa vzami ?rno ?estico od eclipsa... ima standard opremo, 120 konjev dizl zram pa ?e usnjene zice pa bose zvo?nike kar je dal naknadno... :cheers: top nakup za 3 in pol jur?ke :notworth:

 

 

 

Bucek webasta nimajo vse... zelo redke so z njim ;) vsaj kakor jaz vem :closedeyes:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ejga dec... slabo da ?uje? to... :angry: blek packi sranje prodajajo...

 

drga?e pa vzami ?rno ?estico od eclipsa... ima standard opremo, 120 konjev dizl zram pa ?e usnjene zice pa bose zvo?nike kar je dal naknadno... :cheers: top nakup za 3 in pol jur?ke :notworth:

Bucek webasta nimajo vse... zelo redke so z njim ;) vsaj kakor jaz vem :closedeyes:

 

Webasto imajo VSE dizelske 6ke od 2002 do 2010 ( moja 2.2 facelift je prva ki je nima vec)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker vidim, da je nakup preverjenega vozila kar pravi podvig, predlagam, da si prebere? nekaj ve? o 6-ki na?ega kolega, ki je trenutno naprodaj za ugodno ceno;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8878

 

?elim veliko sre?e pri ogledih in nakupu! :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js za svojo 3-jko diesel mam vse pairje, da je bla kupljena pri Avto Mo?niku :) do mojega lastni?tva elektronska knji?ca vsa sprintana, pol naprej sm pa itak vse delu sam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kup tole ?rno od foruma?a, nima? za zgre?it! Pa ?e DPFja nima. ?e ti diler ne da vin cifre mu re?e? lepo hvala pa jebi se, vsem bom raztrobu, da neki skriva?, po vseh forumih! Pa kup to ?rno, ?e bo? dubu zvrteno ga bo? najebu k ?uti!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kup tole ?rno od foruma?a, nima? za zgre?it! Pa ?e DPFja nima. ?e ti diler ne da vin cifre mu re?e? lepo hvala pa jebi se, vsem bom raztrobu, da neki skriva?, po vseh forumih! Pa kup to ?rno, ?e bo? dubu zvrteno ga bo? najebu k ?uti!

 

 

 

 

tale ?rna verjamem da je kul in sploh spedenan avto sam, ?al ?rne barve avta ne morem nikakor mi ne potegne , imam pa ?e eno ogledano tko da vsem hvala za nasvete ?e kupim pa poslikam in predstavim, pa vsekakor bom imel ?e kup vpra?anj

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Helou.

 

Moja 323f ka je ?la, zdaj pa besno i??em 6-ko karavan z ne preve? kilometri. Ima kdo kake (negativne) informacije o telile:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=769652...how=1&avto=

 

Hvala,

B

 

mobitel ne poka?e strani, po?ekiram na compu pa ?e kaj vem, javim. Katera firma pa je?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.