Skoči na vsebino

mazda 6 1 dim


marko91

Priporočeno sporočilo

Me zanima kje bi se dalo dobit tisto plasti za amaturno da bi dal radio 1dim dimenzije not gre pa za avto mazda 6 2003 letnik.

Lahk ce ma kdo rabljeno ali ce ve kje kupit :P

 

WTF dim ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF dim ?

 

Po mojem misli na "enojni radio"-klasika, najbolj?e,kar je lahko bilo -se pravi brez ta novih super duper velikih ekranov ?ez pol armaturne ?ez katere z umazanimi prsti ?arimo gor in dol. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mhm ma kje zivis to ze ze kr en cas uporabla je pac v ang. V kratici .. cene pa pogledi kaj mislem ... no zdej ves eno beseto oz. Okrajsavo vec :bravo:http://www.ebay.com/bhp/car-radio-dvd-1-din

link je pa nasplosno ...

Mislem dat cene moj alpine not...

 

 

Ce bi ti to kratico pravilno zapisal, bi mogoce tudi razumeli, o cem je govora... ker "dim" NI enako "din" :blink::harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bi ti to kratico pravilno zapisal, bi mogoce tudi razumeli, o cem je govora... ker "dim" NI enako "din" :blink::harhar:

 

Mhm pac oprostite sm se pac zatipku .. ker ne pisem s pcja ampak s telefona .. :glare:

 

Ce bi ti to kratico pravilno zapisal, bi mogoce tudi razumeli, o cem je govora... ker "dim" NI enako "din" :blink::harhar:

 

P.s

Cene je pa navrhu kjer sem zacel temo vse napisano...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mhm pac oprostite sm se pac zatipku .. ker ne pisem s pcja ampak s telefona .. :glare:

P.s

Cene je pa navrhu kjer sem zacel temo vse napisano...

 

Potem si se celo dvakrat po nesreci zmotil... V naslovu in se v opisu ;) ...

 

 

Mimogrede... Tole pisem s telefona :harhar: ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mhm .. ne mi rect da ti se se nisi zmotu v zivljenju ..

 

dej dej :vskalo:

 

Saj ni problem v zmoti, samo ti si ajvarja nau?il napa?ne besede, sedaj bo pa ?lovek napa?no mislil

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm spet ta ajver al kako ze prav napisete .. se zdej nevem keri je ta :jupiii::cheers:

 

bolje zate da ne ve?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bolj mislim, da tukaj samo smetis.... In se sam ne ves, kaj tocno pises... Upam, da ne vec dolgo... :blink:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da sefe :P

Sej si jaci :cheers:

 

Lej ce napises dim, to pomeni dim, kar mi ni blo jasno, kaj bo dim delal v avtu, ?e zdej ne razumem, ?e pa si misli 1din velikost luknje za aftermarket radio pa tako vpra?aj.

 

 

 

?e pa bi rad provociral in izzival, ti polagam na du?o, da se tega izogne?, ker naja?i, sem pa na TVOJO ?alost, jaz in ?e se mi samo par foruma?ev prito?i ali pa predlaga, kak drasti?en ukrep, jim bo z NAJVE?JIM VSESELJEM ustregel.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ce napises dim, to pomeni dim, kar mi ni blo jasno, kaj bo dim delal v avtu, ?e zdej ne razumem, ?e pa si misli 1din velikost luknje za aftermarket radio pa tako vpra?aj.

?e pa bi rad provociral in izzival, ti polagam na du?o, da se tega izogne?, ker naja?i, sem pa na TVOJO ?alost, jaz in ?e se mi samo par foruma?ev prito?i ali pa predlaga, kak drasti?en ukrep, jim bo z NAJVE?JIM VSESELJEM ustregel.

 

:notworth::notworth:

 

Una scena... do you understand me meow? What is funny meow? Am I not clear meow? I'll have to give you a ticket meow... Aint funny anymore isn't it meow? :harhar:

 

Mimogrede dobil je link do tega kar hoce tut ce sam dim v avtu in od tedi samo smetenje tako da si bom vzel pravico in zadevo zaklenil... ce ima kdo kaj proti naj se na PM ali ajvarja pritozi... ce se upa :prstgor:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.