Skoči na vsebino

Mazda 6 - Predelava Xenon lu?i


qwerty

Priporočeno sporočilo

O?itno so nekaj razvili za nas ko imamo xenonke ki svetijo slab?e od navadnih lamp :)

 

Zdej ne vem kje bi se to dal naro?it ker vse je to USA only... huh... <_<

 

Gledam kako izgleda...

 

http://www.mazdas247.com/forum/showthread....fit-Source-quot

 

In posnetek vo?nje je neprimerljivo bolj?i! Sploh ko se ob stavbi pelje sveti daaaaale?... In tut 150$ ni nek stro?ek sam dobit to...

 

 

Je kdo za naro?ilo?? Pi?e plug and play... :notworth:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je narejeno primarno za ameri?ke mazde s halogenkam! Daj preberi si ta tvoj plug and play

 

OTHER GOOD INFO TO CHECK OUT:

 

(By member "meelo")

 

Just some more food for thought...I came across this thread on the HID Forums. After reading it, I would say just spend a little bit of time checking your projectors after you get them just in case anything described in the thread is not there before you put it in. This regards to the high beam solenoid...and random other things....

 

http://www.hidplanet.com/forums/show...moto-Mini-Tips

 

 

 

 

NOTES FOR D2S BULB STYLE MEMBERS:

 

Ok, for the members with D2S style bulbs. being that this setup is made moreso designed for H1 equipped applications, there is an adapter that is needed as was mention prior.

 

but it has been brought to my attention that although the adapters work just fine. they arent the best way to go.

 

these are the adapters needed:

 

http://www.theretrofitsource.com/ima...paters-03l.jpg

 

the best way to do it would be (this was suggested by Matt @ TRS himself) for them to send the D2S members, since they're not as well made as the rest of the parts, brand new connectors where you would have to cut the outputs off your stock ballast and re-pin them with the brand new, proper connection to run the new bulbs.

 

Yea this may not be a route some may want to take, but it has been suggested as the best case scenario for the D2S members.

 

Of course if you would rather just get the adapters and do it that way, no harm no foul. just passing the info along.

 

 

 

Q & A:

 

Q: What would be the advantage of getting their bulb (morimoto mini H1)?

 

A: The Morimoto bulbs come with a new 18 month warranty, are built with good precision so they'll give the best beam pattern, and are marginally brighter than most kit bulbs. However, its not required and may not make too much of a difference for some people to warranty the extra money on them.

 

 

 

Q: Is the projector for only H1 bulbs or is there a D2S option?

 

A: No, it is designed for H1 usage but there is an adapter that will allow D2S guys to use the setup

 

 

 

Q: So these are plastic projectors? They haven't had any problems with heat?

 

A: Only the front half of the projector is made of a high temp plastic, the rear side and solenoid assembly is all metal. Doesnt get too hot up front, so heat/melting is not a concern at all

 

 

 

Q: Is this compatible with the 55W ballasts and is there warranty if used with 55w ballasts?

 

A: No, no warranty if used with 55w HID kits, they run to hot. They probably wont cause any problems, but regardless we do not recommend them

 

 

 

Q: What are the main advantages to this, over our stock projector unit?

 

A: At minimum it's a projector properly designed for HID as opposed to our stock halogen projectors. Gives a much wider light pattern and doesn't glare in other drivers eyes. Aesthetically, nice clean cutoff. and there is a built in cover that when activated acts as a high beam. so you will have two high beams for extra light.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to sem vse prebral... za mene ko imam d2s pride 150$ brez zarnic... lahko pa za 170$ na njihov morimoto bixenon vzamem...

 

Sam nwm... zadeva je zelo mikavna... glede na to da mi NIC ne sveti xenon... ko je tema sm skos na dolgih lampah...

 

Edit... malo naprej je na morimoto strani vec moznosti... H1, xenon z H1, za xenon brez zarnic in xenon na d2s... majo paketke kaj vse rabis... sam ko sem vseen mal skepticen...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to sem vse prebral... za mene ko imam d2s pride 150$ brez zarnic... lahko pa za 170$ na njihov morimoto bixenon vzamem...

 

Sam nwm... zadeva je zelo mikavna... glede na to da mi NIC ne sveti xenon... ko je tema sm skos na dolgih lampah...

 

Edit... malo naprej je na morimoto strani vec moznosti... H1, xenon z H1, za xenon brez zarnic in xenon na d2s... majo paketke kaj vse rabis... sam ko sem vseen mal skepticen...

 

za tebe ko ima? Ds2 to pomeni adapter in celo cvikanje kablov original balastov, ker baje adapter ne opravlja dela. Te PLASTI?NA stekla so narejena za tiste ki imajo H1 vlo?i??e za ?arnico - kapi??

 

Stran metanje denarja 150? po?tnina, carina, davek, razmontiranje lu?i, jebanje, cvikanje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam nwm... zadeva je zelo mikavna... glede na to da mi NIC ne sveti xenon... ko je tema sm skos na dolgih lampah...

 

Men svetjo ?ist ok :ne vem:

 

Da nima? ti to kak?nih ?e?kih ?arnic notr zatla?enih..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?as da zamenja? vozilo, glede na to da si na?el-odkril napake na vseh vogalih, poglej ?e na vozni?ki sede?, mogo?e je te?ava skoncentrirana tam. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?as da zamenja? vozilo, glede na to da si na?el-odkril napake na vseh vogalih, poglej ?e na vozni?ki sede?, mogo?e je te?ava skoncentrirana tam. :hudicek:

 

Pred nekaj meseci to predlagal.....qwerty nujno potrebujes nemca....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ele sedaj vidim, kak sem bil nezahteven do moje Mazde :)

 

meni je bla muzka OK, lu?i so opravljale svoje delo, ?arnice je 1x dobavil Ajvar.... od takrat so svetile manj vijoli?no :)

 

Qwerty: to je sam avto... ti pa iz njega naredil project car... :) vsaka ?ast...

 

toplo priporo?am ?i??enje le?e namesto zajebancije z elektriko pri lu?eh ;)

 

ali pa predelava iz xenona na navadne lampe... vgradnja ro?ne regulacije vi?ine in pa mo?nost, da vgradi? lampe od FL (dimljena notranjost), ?eprav, po besedah servisa ne pa?ejo 1 na 1...

 

aftermarket Xenon kiti so no-go... ker jih bojo prej ali slej pri nas za?eli tak kontrolirat kot v Nem?iji, ?e jih ?e ne...

poleg tega pa trpi prometna varnost, ker slepijo vse po vrsti zaradi nepravilne razporeditve svetlobe...

 

?emu ti bo mo?nej?a ?arnica ?e ma? vsrano le?o?

 

aja, pa kak ve? kako dolgo bo ta Morimoto le?a ostala ?ista ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kalman to imas prav glede lec... bom najprej poskusil skozi luknjo scistit se bo slo... upam da ni premala luknjada not pridem...

 

Glede avta :) ma rad bi vse tiste pomankljivosti ki jih ima odpravil ker ga ne v bliznji ne daljnji prihodnosti nimam namena menjat ;):cheers:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kamenje ali pa verigo v lu? in malo nafte, pa fajn pretresit, da se notranjost spuca :party0035:

 

 

 

 

 

Tole je samo nasvet, za posledice ne odgovarjam!!!!!!!

 

 

Druga?e pa ?e je mo?no, notri nalij neko blago me?anico meglia in pretresi. Mogo?e bo kaj pomagalo, na koncu pa ?e malo alkohola dodaj, da voda izhlapi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem uporabil vandalizem in dobil obe novi luci iz nemcije za 300? kritih seveda.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vandalizem je odbitna pa bonus gre... did my homework...

 

not at Adriatic - MX5 nova farba, M6 I nove lu?i, hauba Swift....nikoli pla?al ali izgubil ni?.

 

V?asih se spla?a pogledat kaj dobi? za ceno, ne samo kdo je najcenej?i.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih se spla?a pogledat kaj dobi? za ceno, ne samo kdo je najcenej?i.

 

ta stavek si je treba nekam zapisat in ga ve?krat prebrat pa ne samo pri zavarovanjih... samo besedio v?asih je treba zamenjat za vedno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta stavek si je treba nekam zapisat in ga ve?krat prebrat pa ne samo pri zavarovanjih... samo besedio v?asih je treba zamenjat za vedno.

 

pa ?e si lisac tudi za ceno dobi? kar je treba. moja mazda 780? alles inclusive in brez odbitne ze 3x zrihtana. In ?etudi sem dak 200? ve? za zavarovanje sem lahko iz teh 200? zrihtal avto za 3000? brez stro?kov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ko mi prodajalec potrdi 100% da pa?e naro?im... skupaj s po?tnino stane 90$ (60?)... Sicer pa sem danes s kompresorjem pihnil v lu?... se je pokadilo ven da adijo... PLUS da VIDIM spet :D

 

?e se nas ve? nabere je za vsakega naslednjega po?tnina samo 3$ ve?. ?e nas 4 naro?i imamo za slabih 40? le?e po osebi. ?e ma zasa?i ?e carina pa 20% zraven (50-55? nekje po glavi na gor zaokro?eno)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko mi prodajalec potrdi 100% da pa?e naro?im... skupaj s po?tnino stane 90$ (60?)... Sicer pa sem danes s kompresorjem pihnil v lu?... se je pokadilo ven da adijo... PLUS da VIDIM spet :D

 

?e se nas ve? nabere je za vsakega naslednjega po?tnina samo 3$ ve?. ?e nas 4 naro?i imamo za slabih 40? le?e po osebi. ?e ma zasa?i ?e carina pa 20% zraven (50-55? nekje po glavi na gor zaokro?eno)

 

Misli? da bo razlika v svetlosti? ?e je odgovor pritrdilen, se pridru?ujem nakupu. Am, pihnil si od noter, kjer pride ?arnica al kako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poveca se vse kakor gledam na slikah zadovoljnih predelovalcev na mazda6crew :)

 

Drugace pa cakam odgovor... je pa opcija vse za 180? menjat... nosilce v luci, parabolo, leco,... in imas potem kristalno projekcijo na cesto

 

Jup zadaj ko gre luc noter sm mal pihno :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko mi prodajalec potrdi 100% da pa?e naro?im... skupaj s po?tnino stane 90$ (60?)... Sicer pa sem danes s kompresorjem pihnil v lu?... se je pokadilo ven da adijo... PLUS da VIDIM spet :D

 

?e se nas ve? nabere je za vsakega naslednjega po?tnina samo 3$ ve?. ?e nas 4 naro?i imamo za slabih 40? le?e po osebi. ?e ma zasa?i ?e carina pa 20% zraven (50-55? nekje po glavi na gor zaokro?eno)

 

 

DDV je od lani 22%. Pa so to EU le?e ali US?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Samo kot zanimivost, kako razmišljajo. V tujini, seveda, ne pri nas...
    • Tako na hitro....   O moči tvojih oz. vseh zvočnikov-moč v Watt-ih ne pove čisto nič drugega,kot pa to,koliko moči prenesejo preden fašejo okvaro zaradi preobremenitve. Torej "močan" je ojačevalec,ne pa zvočniki....zvočniki samo moč zmorejo požreti,ali pa ne,to j vse. To z kvaliteto zvočnika nima nič...z kvaliteto zvoka pa tudi ne.     Praktično vsak moderen AV-receiver bo dovolj močen,bolj pa je važno,kaj bi rad,kaj boš uporabljal itd. Omenjeni Onkyo je najcenejši Onkyo vstop v svet domačega kina...za čist osnovne potrebe je OK,a je preprostejši tudi v opremi. Omenil bi manjkajoči eARC (ARC sicer ima)!!! To pomeni,da ne bo mogel obdelovati HD formate (Dolby TrueHD,DTS-HDMaster,Dolby Atmos,DTS-X itd...) poslane iz TVja preko HDMIja. Obdeloval oz. predvajal bo lahko le SD-audio formate kot so Dolby Digital in DTS,PCM-Stereo itd. Za normalno gledanje TV programa je še OK,za domači kino danes pa ne več...npr. priklopljen HDD na TV in predvajanje z TVjem na AV-Receiver. Torej če imaš,ali boš kupil moderni TV,katerega boš uporabljal kot glavni vir,pazi na eARC (extended Audio Return Channel) z pomočjo katerega TV po istem kablu kot dobi signale od AV-Receiverja...po tem istem HDMI-kablu tak TV pošilja tudi zvok AV-receiverju,ko poslušaš vir z TVja (Youtube preko aplikacije,satelitska,kabelska,internetna-TV,TVjev Bluetooth...skratka vse,kjer je vir TV...) Če pa AV-Receiver tega eARC nima,in ima mavadni ARC,takrat pa TV konvertira na slabši format (jedrni DD in DTS pri surround formatih),ali pa na stereo-PCM.   Po drugi strani pa omenjeni Onkyo ni najboljše dobljeno za cvenk,ker je zelooo osnoven. V razmerju dobljeno za denar so kralji med AV-receiverji modeli klase 600-800€ (ulične cene). https://www.amazon.de/Amplituner-Denon-AVR-X1800H-DAB-Czarny/dp/B0CGRLYJFV/ref=pd_rhf_dp_s_pd_sbs_rvi_d_sccl_1_4/260-8320235-7813804?pd_rd_w=V7knw&content-id=amzn1.sym.d95c9896-f01c-4d4b-b9f5-65a13021c181&pf_rd_p=d95c9896-f01c-4d4b-b9f5-65a13021c181&pf_rd_r=ZY0MPP5FNZC49M9AAQE5&pd_rd_wg=WdZSo&pd_rd_r=da63d00e-5c1c-4f32-bc0d-0a0627399712&pd_rd_i=B0CGRLYJFV&psc=1   553,79€ z našim ddv in ptt   Tvoj Onkyo😉 za 378,84€   Najcenejši Onkyo že z eARCjem,7.2 ojačevalcem (fajn za Atmos,DTS-X ali multi-room) za 464€ vse komplet https://www.amazon.de/Onkyo-TX-NR5100M2-7-2-Netzwerk-Receiv-schwarz/dp/B0C7L2NGMP/ref=sr_1_2?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=2HWU924CHDZ8O&dib=eyJ2IjoiMSJ9.dXyRlXC6fUIHLqJp-s2JEyaLLzai1F0ydH0vW49X-jO-0lws9GQb_SjsHcFojVfKn3wNdQbPKsQs7qfGRt5OLGI5l4AaRBye0Jss1P4Ph9QaAIYmQRUuz5fxeZvC15nclyJzYxxFcjyY9xOBgxsmKXu8OscG7nSglvsFBA3GcT5lr5JmByRMzhxUQ5O_5r83satOmSJG17IkSlFJvzeJF3twZx8kFHsmav4WZ-iYwgU.tgdXrwWB9Gy55hce9PceVsbpJfUD74SWExOaEBdPcpY&dib_tag=se&keywords=Onkyo+TX-NR5100&qid=1716330441&sprefix=onkyo+tx-nr5100%2Caps%2C150&sr=8-2&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.335e368b-29e8-4542-bb58-939a88195e78#customerReviews   Priporočljivi Onkyo...a je še dražji za 837,79€ komplet  https://www.amazon.de/Onkyo-TX-NR6100-Receiver-7-2ch-schwarz/dp/B0C1T836VH/ref=pd_ci_mcx_pspc_dp_d_2_t_2?pd_rd_w=PMAtr&content-id=amzn1.sym.7838253a-f0cb-4765-8290-3a5e015d7ac1&pf_rd_p=7838253a-f0cb-4765-8290-3a5e015d7ac1&pf_rd_r=M11379N1PYNQSKMQ4XZB&pd_rd_wg=5U8qt&pd_rd_r=2c004054-b4ba-4363-8612-26a6da61ff93&pd_rd_i=B0C1T836VH   Tega ne pošiljajo v SLO...pri nas pa ga še ni v trgovinah,k je prefrišen (naslednjik 393ke) https://www.amazon.de/Onkyo-TX-SR3100BMDC-TX-SR3100-5-2-Kanal-AV-Receiver/dp/B0CCYWQ2B7/ref=sr_1_15?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=2HWU924CHDZ8O&dib=eyJ2IjoiMSJ9.dXyRlXC6fUIHLqJp-s2JEyaLLzai1F0ydH0vW49X-jMCaLLAP1xGqstXmex5N9gwjwG4hBt2YsiQ85jz2_cdub1v7K1JnHIUN0aKteXjbtXoMYCoM4QDln8Qd9-BvvnkOtPPEoS3mcI-1kWa8U1INyopgGTvkpOySVd_x1AQWOCu2zLe1kNFBMyeJju7JEr0rqOyQqVldS0dFhE-SLv-27bfG5yJ8YZLcrChb_PKzYo.3K7zu4R3jnrAiR3kVXuvHBNH5wNRgDw6zVLeLed8Swg&dib_tag=se&keywords=Onkyo+TX-NR5100&qid=1716330849&sprefix=onkyo+tx-nr5100%2Caps%2C150&sr=8-15&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.335e368b-29e8-4542-bb58-939a88195e78#customerReviews   Za 694,07€ komplet z našim ddv in ptt mogoče najboljši AV-receiver za cvenk...a jaz nekako Denone nikoli nisem maral...kaj pa vem🙄...kolega ima Denona 4200 in je zadovoljen... https://www.amazon.de/Denon-AVR-X2800HDAB-7-2-Kanal-AV-Receiver-Verstärker-Schwarz/dp/B0BDZTWKSM/ref=sr_1_5?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=2HWU924CHDZ8O&dib=eyJ2IjoiMSJ9.dXyRlXC6fUIHLqJp-s2JEyaLLzai1F0ydH0vW49X-jMCaLLAP1xGqstXmex5N9gwjwG4hBt2YsiQ85jz2_cdub1v7K1JnHIUN0aKteXjbtXoMYCoM4QDln8Qd9-BvvnkOtPPEoS3mcI-1kWa8U1INyopgGTvkpOySVd_x1AQWOCu2zLe1kNFBMyeJju7JEr0rqOyQqVldS0dFhE-SLv-27bfG5yJ8YZLcrChb_PKzYo.3K7zu4R3jnrAiR3kVXuvHBNH5wNRgDw6zVLeLed8Swg&dib_tag=se&keywords=Onkyo%2BTX-NR5100&qid=1716330849&sprefix=onkyo%2Btx-nr5100%2Caps%2C150&sr=8-5&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.d9ce03e4-bad8-42e1-835e-4c276296325a&th=1   Malce cenejši že res dobro opremljen za 553,79€ komplet z našim ddv in ptt https://www.amazon.de/Amplituner-Denon-AVR-X1800H-DAB-Czarny/dp/B0CGRLYJFV/ref=pd_sbs_d_sccl_3_8/260-8320235-7813804?pd_rd_w=d1ajt&content-id=amzn1.sym.3c81483b-6678-478b-bd4a-9a0aedeab67e&pf_rd_p=3c81483b-6678-478b-bd4a-9a0aedeab67e&pf_rd_r=MJ2BV233SAM73TKRC3ZF&pd_rd_wg=z9Um3&pd_rd_r=ea6598a7-de19-429c-a03d-bbcf40b3c389&pd_rd_i=B0CGRLYJFV&psc=1   Edini,ki je tukaj še boljši...fajn boljši,pa je Sony za 826,32€ komplet https://www.amazon.de/Sony-TA-AN1000-Channel-Verstärker-schwarz/dp/B0C37R3Q5K/ref=rvi_d_sccl_9/260-8320235-7813804?pd_rd_w=mivmm&content-id=amzn1.sym.13dbab83-f61c-4000-b9ab-184f02ce8fa2&pf_rd_p=13dbab83-f61c-4000-b9ab-184f02ce8fa2&pf_rd_r=WDC474D9W2WX7ND7C2G2&pd_rd_wg=ebtnL&pd_rd_r=4ec35462-f63d-4caa-96cb-8381bcff7795&pd_rd_i=B0C37R3Q5K&psc=1   Malce poglej,kakšne so cene pri nas.   Torej za mali cvenk Onkyo 3100 ki ga pri nas še ni,ali pa 4100,ki ga na Amazonu že dobiš. Za malo več cvenka 6100,a je po moje Sony boljši Denon 1800 ali 2800 (pazi,da bodo HDAB!!!)   Denon je dober...pač kolikor cvenka,toliko muzike...Sony je tukaj le en model,a od vseh tukaj najboljši...ima določene stvari,ki jih tudi receiverji za veliko višjo ceno nimajo.... Seveda gre še bolje in dražje...npr. v svoji cenovni klasi TX-RZ50 najcenejši receiver z Dirac-kalibracijo...a mislim,da ne gledaš to klaso...je pa tudi tako,da v teh finančnih rejonih (nad "jurja") se pri zvoku bolj pozna investicija (če gledamo komplet zvočnikov+AVreceiver kot celoto) v dober aktivni subwoofer če ga nimaš,ali pa boljše zvočnike,ker je tu zvokovno denar bolje naložen oz. se bo bolj poznalo.  
    • Evo, poročam o porabi na eni daljših relacij v 3 dneh. Pet potnikov in poln prtljažnik na relaciji 1420km. Od doma do Mostarja z raznimi ogledi na poti sem imel porabo cca 5.8l/100km,večina od 750km je bilo prevoženo po regionalkah in po mestih. Do vrha Jahorine in Trebeviča je narasla na 6.0, do Sarajeva se je pa spet spustila na 5.8.....👍 Na poti domov iz Mostarja preko Blagaja in Međugorja je bilo pa večino od 670km narejenih po AC pri hitrosti 140-150km/h kar pa je povišalo tudi skupno povprečno porabo na 6.3l/100km...  Moram pa tudi omenit, da po Bosni ni kaj veliko elektrikarjev in je vozni park predvsem dizelski in precej star.... 
    • Važno je, da se ceni.... 🤗
    • Jaz ga znam zrihtat da dela na 300-350 če so relacije. Na 180-200km dela z slabimi injektroji pa egr off
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.