Skoči na vsebino

RX-8


adisSLO

Priporočeno sporočilo

jaz mam jajca sam nimam dnarja :hohoho:

 

Torej - zdej je treba sam ?e ugotovit kako ta jajca pretopit v gotovino - jaz bi kmetice na tr?nc vpra?u! :danzoman::D:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

No tako... spet sem mel par dni RX8 doma.... in spet nakurjen. Tako... odlo?u sem se da kupim RX8 za gu?t in drugi avto.... namen; nedeljske vo?nje, vikend popotovanja, veter v laseh (?e dam glavo ven,....).....

 

Nissan je super, ampak .... mi manjka rohnenje bencinskih hlapov ?e po?asi :aaaaa:

 

Na?eloma se mi ne mudi spljoh...bom pa seveda ve? kot vesel va?ih predlogov...

 

Hvalaaaaa

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David, modra odlo?itev, ?e prej pa si preberi vsa navodila za uporabo (Wankel ma kar nekaj trikov)! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No..v vseh letih spremljanja tega foruma sem jih ?e kar nekaj "trikov" spoznal... ampak vseeno bom neki pomo?i rabu... :)

 

A za tankat ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako... spet sem mel par dni RX8 doma.... in spet nakurjen. Tako... odlo?u sem se da kupim RX8 za gu?t in drugi avto.... namen; nedeljske vo?nje, vikend popotovanja, veter v laseh (?e dam glavo ven,....).....

 

Nissan je super, ampak .... mi manjka rohnenje bencinskih hlapov ?e po?asi :aaaaa:

 

Na?eloma se mi ne mudi spljoh...bom pa seveda ve? kot vesel va?ih predlogov...

 

Hvalaaaaa

 

daVid

 

Kaj je pa za AlfaZaj?nikom ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RX8 je zakon :) samo nikoli je ne sme? sprobat, ker te takoj prime, da jo kupi?. Sicer pa deli niso tako dragi ?e jih nabavi? iz Amerike. Tam je vse skoraj do 100%-300% ceneje. Pa ?e to ni zmeraj motor zani? ;) ponavadi so zmeraj te?ave z v?igalnimi tuljavami, sve?ke ali kabli za sve?ke. ?e pa pade mo? motorja od 6000rpm naprej pa je treba pogledat vse vakumske vintile katere ponavadi zapaca olje in se ne odpirajo, ko motor rabi zrak.

 

Za primerjavo cen:

 

Tuljave SLO 600? ZDA 150? za vse ?tiri

Sve?ke SLO 200? ZDA 65? za vse ?tiri

Olje SLO 25? Nem?ija 9? za 1L Dexelije ULTRA

 

Za cene so mi na servisu rekli take pa? so pri nas in da so res zasoljene.

 

No vse skupaj je gor na EBAY-u ali pa mazdatrix.com in rotaryfx.com

 

Poraba 170kw ni tako stra?na kot pravijo :) moja pije od 11,8 - 14L in 1L olja na 3500-4000km

 

Do sedaj sem menjal tuljave in sedaj ?e enkrat sve?ke drugih ve?jih stro?kov ni bilo olje pa sem menjal vedno na 10000km. Sedaj moram edino nabavit sve?ke, ker je avto za?el malo slab?e v?igat, ko je topel. Druga?e pa leti kot takrat ko sem jo nabavil.

 

?e te kaj zanima samo vpra?aj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so sami na servisu pojamrali da mazda dviga cene v nebo - samo pakne spredaj od 200? naprej.... :angry:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.