Skoči na vsebino

dostava kamerce


jures

Priporočeno sporočilo

sposodil si bom temo, potrebujem  dostavo od LJ do Ptuja!

 

je kateri na te relaciji v kratkem?

Gre za dostavo otro?kega sede?a za hranjenje.

 

 

?e gre kateri naj me kontaktira na ZS

 

Hvala

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Bi mi kdo dostavil 4 15colske pnevmatike iz Podlehnika oz. Gruskovja, nekam v 01 regijo?

 

Hvala za pomoc! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V decembru, bi ti jih sam pripeljal, sedaj pa ne vem kdaj grem na kako pot. Javi ko bo? imel prevoz.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
  • 4 meseci kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Se pogovarjata dva prijatelja, pa eden poto?i:

- "Sem na internetu opazil eno knjigo z naslovom "Kako preko interneta ogoljufati bedaka". Sem jo naro?il in tudi pla?al, pa do zdaj ?e ni pri?la..."

 

 

Da ne bom tudi jaz takole poto?il, me zanima, ?e je tukaj kak?en prostovoljec iz Velenja, da mi nekaj uredi?

 

Na bolhi sem na?el en oglas. Cena vsega samo 20?. In se oglasim mo?akarju in mu predlagam, da zadevo po?lje kar po po?ti. 

On, da ja, ampak kako pa s pla?ilom. In predlaga, da naj mu po?ljem denar v kuverti, ker ?e po?ljem z nakaznico, pride veliko po?tnine.

Jaz njemu, da mu lahko naka?em na TRR, ampak mo?akar vztrajno, da ne, da naj mu jaz kar v navadnem pismu po?ljem denar.

 

Saj 20? ni veliko, ampak vztrajnost tega mo?akarja, da naj na vsak na?in po?ljem denar v navadni kuverti (niti priporo?eno ne, ampak navadno), mi pa tudi ni preve? v?e?... Pa me zanima, ?e bi kdo (iz Velenja ali bli?nje okolice) ?el to iskat in nato spakiral na po?to, zraven pa poslal ?tevilko TRR, da mu naka?em tistih 20?+po?tnino?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

Spet iščem nekoga, ki bi šel zame po nakupih. Na Avto.net sem našel oglas za platišča, zadeva je prava zame, se pa bojim, da bo možakar prodal, preden bom prišel do njega. Se mi je že večkrat zgodilo, da sem nekaj iskal, našel, se dogovoril, ko sem prišel iskat, so mi pa samo na kratko rekli, da so že prodali in se niso več oglašali na telefon - jaz pa prevozil že 50, enkrat celo 140 km v eno smer... Da se mi ne bi spet ponovilo, bi raje dobil nekoga iz Ljutomerja ali okolice, da mi to reč vzame in skladišči doma do konca karantene.

 

Je kak prostovoljec?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.