Skoči na vsebino

dostava kamerce


jures

Priporočeno sporočilo

Jaz sem mislu to izpeljat v smislu, da jaz zadevo kupim, potem jo pa pri Ga?perju (v ?en?urju) pustim, tega ima? pa tik zraven avtoceste oz. Baumaxa v Kranju. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Katja, pol pa ?e najbolj? da kar ti tole u?tima?, ker se zna meni ?e kaj zalomit, potem mi pa lopata gotovo ne uide.  :unsure:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?eno. Meni je pa tudi ?e bolje tako, ker imam v sredo popoldan opravke v Katjini ulici. In pribli?no vem, kje jo najdem. Ko pa se enkrat utirim na avtocesto, pa tempomat in brez postanka do doma... 

 

?e pa se kaj zalomi, pa tako kot s Telekomom: zaparkiram in ne gre? nikamor, dokler ne dobim... :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, ti verjetno ?eli? ?okoladne, zato vztraja? pri Lescah, ker je tam fabrika Gorenjka?  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

?e enkrat bi potreboval MFP. Tokrat eno uslugo. V OBIju v Novi Gorici sem naro?il PVC okenske police. Take:

 

post-5658-0-17473900-1441911898_thumb.jpg

 

post-5658-0-23830600-1441911902_thumb.jpg

 

Ker niso imeli na zalogi, sem ?akal 10 dni, da so jih pripeljali. In ko jih prevzamem, ugotovimo, da niso naro?ili zaklju?kov. In me potola?ijo, da bodo takoj naro?ili in da bodo ?ez 10 dni zaklju?ki ?e v Novi Gorici... Ker nisem ravno na volji ?akati tako dolgo in ker bi rad ?e kon?al, sem pregledal zaklju?ke in ugotovil, da je uvoznik iz Ljubljane. Ker pa imam mo?nost ?ibat do Ljubljane ?ele v nedeljo, se pa bojim, da bo ta dan zaprto. Zato bi prosil koga iz Ljubljane, da se odpravi po tole:

 

post-5658-0-10632400-1441912158_thumb.jpg

 

Na tale naslov:

 

post-5658-0-95325100-1441912161_thumb.jpg

 

?e pa se tam ne dobi, ?e bi lahko kdo pogledal v OBIju v Ljubljani ali pa tudi kje drugje, ?e bi lahko dobil. Potrebujem pa pet (5) kosov.

 

Bi se dalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka a ti tele plastike res ne morejo po po?ti poslati...........ena ma 10gramov....pa jih dobi? naslednji dan.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.