Skoči na vsebino

Kupim dve gumi.


urosand

Priporočeno sporočilo

Na moji mazdi 6 imam gume, ki imajo za seboj slabih 10.000 km. Na eni od gum sem zadel plo?nik tako, da mi je odtrgalo del gume v veli?ini 3 cm2. Ker so gume skoraj nove bi rad zamenjal le par teh gum, za isti model. kot ga iam ?e na avtu. Nikjer ne morem dobiti taga modela gume.

Dunlop 225 45 r18 SP SPORT 2050

?e kdo ve kje se ga da kupit, naj mi prosim napi?e oziroma da kako telefonsko ?tevilko.

 

 

Lep pozdra Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na moji mazdi 6 imam gume, ki imajo za seboj slabih 10.000 km. Na eni od gum sem zadel plo?nik tako, da mi je odtrgalo del gume v veli?ini 3 cm2. Ker so gume skoraj nove bi rad zamenjal le par teh gum, za isti model. kot ga iam ?e na avtu. Nikjer ne morem dobiti taga modela gume.

Dunlop 225 45 r18 SP SPORT 2050

?e kdo ve kje se ga da kupit, naj mi prosim napi?e oziroma da kako telefonsko ?tevilko.

Lep pozdra Uro?

 

 

Na ebay-u se jih da najti nekaj... edino s strsoki posiljanja ne vem, kako je... Bi bilo treba vprasati posameznega prodajalca...

 

http://goo.gl/EC7ln5

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabljene

DOT ,kaj pa vem trenutno - 3

ZR, verjem pri 290 dr?ijo BP(preverjeno do 287 sramezljiv )

DA.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se sli?iva ... te pokli?em, ko najdem telefon. Nekje sem ga zalo?il. Ve? kolk je super - se po?utim k pes k se strga s ketne.

 

a nima? dveh? Al je NLB tudi to zreduciral :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nima? dveh? Al je NLB tudi to zreduciral :D

 

A si mogu no... :( zdej si mi pa najdu drugo ketno. Na tega me pa konstantno kli?ejo anketarji pa prodajalci vsega mogo?ega. K bom najdu cajt moram nekje dobit tist postopek, da se me al zbri?e z imenika al pa prepre?i, da me kli?ejo komercialni klicatelji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si mogu no... :( zdej si mi pa najdu drugo ketno. Na tega me pa konstantno kli?ejo anketarji pa prodajalci vsega mogo?ega. K bom najdu cajt moram nekje dobit tist postopek, da se me al zbri?e z imenika al pa prepre?i, da me kli?ejo komercialni klicatelji.

 

a napi?em ?e cifro?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.