Skoči na vsebino

Kaj poslušate?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • 3 tedne kasneje...
  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Za vse ljubitelje Iron Maiden.🤘

 

 

 

Napisano

Zelo zanimiva primerjava-Imam Roxy Music SACD,kjer so vsi komadi tako v stereo kot v multichanel-u( 5.1 )+Always Unknoving le v surroundu😍

WWW.AMAZON.COM


😲

Vem,da je "perlica",a da se rabljena za tak cvenk prodaja🙄...wtf

 

In "čapnil" na netu torrent BluRaya z Atmosom😁

SUPERDELUXEEDITION.COM

ays Unkowing

Kjer pa omenjenega komada žal ni🥺....vseeno zelo zanimiva primerjava Atmos vs. SACD🧐

 

Za ezoterike😉

 

 

IMG_20260424_220008.jpg

Napisano

 

Potegnil dol BluRay izdajo z Atmosom...so včeraj sosedje "morali" poslušati😄.

 

Hysteria je odlična...cel album je👍.

Def Leppard itak slovi kot perfekcionističen bend,in tudi tukaj se niso izneverili. Za moje pojme ena boljših izvedb kombinacije z klasiko oz.simfoničnim orkestrom.

Ker me zmeraj moti,če "klasika" dobesedno "ubije" osnovni karakter rock glasbe.

Tukaj je le "spremljava" pa še ta je vkomponirana v komade,in ne igra "solo",kar vsaj po mojem okusu ne deluje tako negativno...dobro so naredili👍

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Luka Šulić & band, proslava za Dan državnosti v Piranu, Tartinijev trg. Virtuoz, ni kaj!

Na posnetku (1:19) se je začel oglašat en pes v bližini in je še Luki šlo na smeh. 😁

 

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano (urejeno)

Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄

Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍

Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...

IMG_20260625_214620.jpg

IMG_20260625_211050.jpg

IMG_20260625_194556.jpg

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Napisano
pred 7 urami je skritikrt napisal:

Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄

Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍

Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...

IMG_20260625_214620.jpg

IMG_20260625_211050.jpg

IMG_20260625_194556.jpg

Super.👍 Samo je moralo bit pa res nevzdržno zaradi te vročine, ki je že več kot teden dni.

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.