Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 2 minutama je robertk6 napisal:

Res je. Jaz sem imel  lani že plačana dva koncerta v tujini, gunsi in alter bridge. 

Kako je samo težko dobiti povrnjen že vplačan denar. Šele po štirih mesecih od odpovednega koncerta so mi nakazali denar na račun. In to z izdanim posredovanjem kolega Italijana. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

Res je. Jaz sem imel  lani že plačana dva koncerta v tujini, gunsi in alter bridge. 

Kako je samo težko dobiti povrnjen že vplačan denar. Šele po štirih mesecih od odpovednega koncerta so mi nakazali denar na račun. In to z izdanim posredovanjem kolega Italijana. 

Jap  zato pa jaz najraje kupujem karte kar pri naših koncertnih organizatorjih , mogoče je malo dražje ampak v takem primeru so pa še vedno hitro rešli zadevo. Si pa mogoče kaj pogooglal gunse pred nakupom karte. Sma tudi midva hoteal it pa sma se po parih posnetkih iz neta premislila ker žal Axla so povozla leta ravno tako kot Bon Jovija žal. 

Popravljeno od robertk6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je robertk6 napisal:

Jap  zato pa jaz najraje kupujem karte kar pri naših koncertnih organizatorjih , mogoče je malo dražje ampak v takem primeru so pa še vedno hitro rešli zadevo. Si pa mogoče kaj pogooglal gunse pred nakupom karte. Sma tudi midva hoteal it pa sma se po parih posnetkih iz neta premislila ker žal Axla so povozla leta ravno tako kot Bon Jovija žal. 

Sem bil že na koncertu gunsov 2017 v Imoli in moram priznati, da me je axl prijetno in pozitivno presenetil z glasom na nivoju. Moram priznati, da so bolje zveneli kot na nekaterih live posnetkih, ki so na youtube.. Slash pa definitivno igra kitaro sedaj mnogo bolje kot v devetdesetih. Vsekakor spektakel. 🤘

Bon giovi je pa res žalost. Smo bili cela familija na Dunaju pred dvema letoma in je bilo mene sram namesto njega, kako je fušal. Sem pa nenapovedano takrat poslušal pred skupino skid row. Oni so a bili vrhunski. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj ta starejši je odkril AC/DC, in ga žge v sobi

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je mazdaman napisal:

Moj ta starejši je odkril AC/DC, in ga žge v sobi

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

A žge na električno kitaro ali žge zvočnike? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.