Skoči na vsebino

Dobra plesna ?ola


Quercus

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hej,  jaz sem kupil za rojstno dnevno darilo punci oziroma nama prej?nje leto za?etni plesni te?aj pri plesi ?oli Zvezda, lastnica je Katarina Venturini, in moram re?i, da sva bila kar lepo zadovoljna. Res ni najcenej?a, ni pa tudi 2x dra?ja kot so najcenej?e na trgu, ambient je super, vzdu?je tudi, nudijo pa ?e mariskaj, od skupnih plesov, dru?enja, zabav in tko... naj tole pogleda, jaz toplo priporo?am!

 

http://www.btc-city.com/trgovina/614/plesna-sola-plesna-zvezda

 

LP Janez

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa sej nismo plesni forum :D

In a je greh ?e vpra?am ali kaj ?

A bi ti z menoj plesal ?

 

 

hej,  jaz sem kupil za rojstno dnevno darilo punci oziroma nama prej?nje leto za?etni plesni te?aj pri plesi ?oli Zvezda, lastnica je Katarina Venturini, in moram re?i, da sva bila kar lepo zadovoljna. Res ni najcenej?a, ni pa tudi 2x dra?ja kot so najcenej?e na trgu, ambient je super, vzdu?je tudi, nudijo pa ?e mariskaj, od skupnih plesov, dru?enja, zabav in tko... naj tole pogleda, jaz toplo priporo?am!

 

http://www.btc-city.com/trgovina/614/plesna-sola-plesna-zvezda

 

LP Janez

Aja?

Lokacija pa da je joj...

Ti Janez, a nisi ve? na Pov?etovi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ples ne rabi? ?ole. Sprosti? se, pogleda? malo okrog sebe, pograbi? bejbo in je.... Tistih ki fullll po ?olsko ple?eje pa itak ne marajo k se preve? dobri in piflarski.

Kdo ti je pa to natvezil?

 

Huh, hvala za ponudbo, ampak nism na takem nivoju, da bi mogu z decem plesat :D

Ti si pa res ?uknjen noris!

Kaj spet skriva? svojo dejansko identiteto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ti je pa to natvezil?

 

Ti si pa res ?uknjen noris!

Kaj spet skriva? svojo dejansko identiteto?

Iz lastnih izku?enj. Sam sem se nau?il plesati, pa to ?e od recimo osnovne ?ole ko sem bil pri tabornikih in sem prvo punco peljal na plesi??e. Pa verjemi mi da danes znam par korakov in tudi to da sem videl bejbe "be?ati" od ?olanih plesalcev ki so tak kot da imajo metlo v riti... so pa izjeme, verjetno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz lastnih izku?enj. Sam sem se nau?il plesati, pa to ?e od recimo osnovne ?ole ko sem bil pri tabornikih in sem prvo punco peljal na plesi??e. Pa verjemi mi da danes znam par korakov in tudi to da sem videl bejbe "be?ati" od ?olanih plesalcev ki so tak kot da imajo metlo v riti... so pa izjeme, verjetno...

Aja?

A ti to resno?

Lahko prosim bolj natan?no to razlo?i??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja?

A ti to resno?

Lahko prosim bolj natan?no to razlo?i??

Ma ?ist simpl. Mi je ples bil vedno v?e? in sem opazoval, se u?il, pobiral finte in tako naprej.... Imel pa sem sre?o da sem med gimnazijo(umetni?ko) imel en ?uden predmet ki se mi je rekla ritmika(malo gay zadeva na meji amaterskega baleta). No to ritmiko je vodil Iko Otrin, priznan baletni pedagog iz MB. Menda je ?e pokojni, nwm. No tam nas je tip 2 leti u?il vse ?ive plese(za maturca tudi). Pa ne tako full piflarsko ampak ?ist tako, fora... Pa recimo da sem v lajfu dal ?e veliko ?ura skozi sem vse to zdru?il in sedaj ple?em tako da mi ni problem, ne... Pa pazi, ne obvladam takih u?enih, full plesnih fint. In ja, sem poznal tipe ki so prav plesalci pa so take navadne punce probali tako fullll preve? po plesno vreteti. Ej, res so be?ale, tako ko vidi? da se pa? bejba umika pa vrti z o?mi. Ni ga bolj?ega kot tako po uli?no da malo obvlada?, pa da zna? kaki korak, da se zna? pri tem afnati in bejbo sukati. In seveda ?e se ob vsem tem smeji in zabava si zmagal. To je vse. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?ist simpl. Mi je ples bil vedno v?e? in sem opazoval, se u?il, pobiral finte in tako naprej.... Imel pa sem sre?o da sem med gimnazijo(umetni?ko) imel en ?uden predmet ki se mi je rekla ritmika(malo gay zadeva na meji amaterskega baleta). No to ritmiko je vodil Iko Otrin, priznan baletni pedagog iz MB. Menda je ?e pokojni, nwm. No tam nas je tip 2 leti u?il vse ?ive plese(za maturca tudi). Pa ne tako full piflarsko ampak ?ist tako, fora... Pa recimo da sem v lajfu dal ?e veliko ?ura skozi sem vse to zdru?il in sedaj ple?em tako da mi ni problem, ne... Pa pazi, ne obvladam takih u?enih, full plesnih fint. In ja, sem poznal tipe ki so prav plesalci pa so take navadne punce probali tako fullll preve? po plesno vreteti. Ej, res so be?ale, tako ko vidi? da se pa? bejba umika pa vrti z o?mi. Ni ga bolj?ega kot tako po uli?no da malo obvlada?, pa da zna? kaki korak, da se zna? pri tem afnati in bejbo sukati. In seveda ?e se ob vsem tem smeji in zabava si zmagal. To je vse. lp

Ha,ha,ha

Ti pa ima? res smisel za humor

Po kateri skladbi si se pa u?il ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha,ha,ha

Ti pa ima? res smisel za humor

Po kateri skladbi si se pa u?il ?

Ja, to pa nam je na klavir igral zraven Oto Plav?ak, pianist-pedagog, korepetitor. Vse obvlada od charlestona do tanga, val?kov, polk....kaj ?e?. Super smo se imeli... res!

Smo pa se tudi neke afri?ke plemenske plese u?ili in par krat so nas skozi okno gledali modeli, ?tudentarija k so prek ceste imeli balkone. Ej, total smeh, ono piri, joliji v rokah pa nas pubece mozoljive gledati kako se tam me?emo, norimo, in podobno. Full smeha je bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo poguglej pa bo? na?el  kaj pametnega zase in za prijateljevega prijatelja ki ima prijatelja s katerim sta prijatelja s prijateljem od prijatelja tvojega prijatelja ki si ga omenil ...

aja pa ne pozabi na plesne ?evlje ker ?e nima? tega  je tko kot bi   dirkal samo z volanom v roki :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo poguglej pa bo? na?el  kaj pametnega zase in za prijateljevega prijatelja ki ima prijatelja s katerim sta prijatelja s prijateljem od prijatelja tvojega prijatelja ki si ga omenil ...

aja pa ne pozabi na plesne ?evlje ker ?e nima? tega  je tko kot bi   dirkal samo z volanom v roki :P

ej to je precej sme?na zadeva  :danzoman: he he ..lp ale?  :D  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, to pa nam je na klavir igral zraven Oto Plav?ak, pianist-pedagog, korepetitor. Vse obvlada od charlestona do tanga, val?kov, polk....kaj ?e?. Super smo se imeli... res!

Smo pa se tudi neke afri?ke plemenske plese u?ili in par krat so nas skozi okno gledali modeli, ?tudentarija k so prek ceste imeli balkone. Ej, total smeh, ono piri, joliji v rokah pa nas pubece mozoljive gledati kako se tam me?emo, norimo, in podobno. Full smeha je bilo.

Strela ne se mantrat ker ker Querqus je ravno pri?el iz Banovcev in zgleda se mu je tam dopadlo in ?eli povratno karto.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

malo poguglej pa bo? na?el  kaj pametnega zase in za prijateljevega prijatelja ki ima prijatelja s katerim sta prijatelja s prijateljem od prijatelja tvojega prijatelja ki si ga omenil ...

aja pa ne pozabi na plesne ?evlje ker ?e nima? tega  je tko kot bi   dirkal samo z volanom v roki  :P

Komplikator in filozof na kvadrat

Danes se lepo peljem in sem se na-te spomnil in evo skladba za-te 

 

ej to je precej sme?na zadeva   :danzoman: he he ..lp ale?   :D   B)

Jasno,da je sme?no kakor je tip sam.

Dolenj?ek, se ?e vidi po pisavi in na dale?.

 

Strela ne se mantrat ker ker Querqus je ravno pri?el iz Banovcev in zgleda se mu je tam dopadlo in ?eli povratno karto.

Nisem bil v Banovcih,ampak tudi ?e bi bil ne bi bilo s tem ni? narobe!

Ti nikoli nisi bil in si mi fou?,zato pa tako pi?e?.

Sem mora? enkrat priti 

?e pa tega ne bo? zmogel ti pa priporo?am da se zapelje? z linijo 19!

 

A v Banovcih nimajo plesne ?ole? :party0035:

?al ne,imajo pa odli?ne terme in ti ne bi ?kodil obisk.

 

pa prjatle tud

Imajo jih,samo tebe no?ejo videti so mi povedali.

Prleki in prekmurci nemarajo kreljotov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toma?evo?

 

Aja sam tok, ?e si si prebral kej navodila foruma:

 

6. Pogoji objave prispevkov:

  • Prepovedano je vsakr?no spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti
  • Prepovedano je vsakr?no razkrivanje identitete drugih uporabnikov foruma.
  • Prepovedano je obrekovanje, raz?alitev, opravljanje in podcenjevanje drugih uporabnikov foruma.
  • Naslovi tem morajo odra?ati vsebino.
  • Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem v ve? forumih.
  • Prepovedana je uporaba kletvic in ?aljivk.
  • Prepovedano je vsakr?no objavljanje zasebnih sporo?il.
  • Objava zasebnih sporo?il je dovoljena le s privoljenjem avtorja zasebnega sporo?ila in moderatorja foruma, kjer ?elite to zasebno sporo?ilo objaviti.
  • Pi?ite slovni?no pravilno
  • Administrator in moderatorji imajo, brez predhodnega obvestila pravico: ne objaviti, kraj?ati, izbrisati ali spremeniti prispevke.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi to bilo res, bi bilo druga?e.

Ima? kak?en posnetek?

Si ti mogo?e iz plemena Tutsijev?

Mislim res brezvezen si, ej.

Jaz ti lepo razlagam kje in kako sem se ?olal pa kako sre?o sem imel da sem ob?asno tudi afri?an bil.

Osebno tega ?asa nikoli ne pozabim, in celo ob?alujem da sem kot mlad kdaj imel pomisleke kako gay zadeva je to na momente.

?e pa reeees ho?e? kak dokaz pa predlagam da pokli?i na Konservatorij za glasbo in ples v MB pa zahtevaj ravnateljico gospo Heleno Me?ko(bila mi je razredni?arka) pa vpra?aj kaj je to neko? bil za en predmet ritmika ki jo je Iko Otrin vodil pa ?e je F. Dreca bil priden dijak.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam ob?utek, da bosta vsak ?as Qwercus in Ajvar zaplesala po forumu, kasneje bo po forumu plesal le ?e Ajvar, ker se drugi nekaj ?asa ne bo javljal.  :party0035:  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam ob?utek, da bosta vsak ?as Qwercus in Ajvar zaplesala po forumu, kasneje bo po forumu plesal le ?e Ajvar, ker se drugi nekaj ?asa ne bo javljal. :party0035::hohoho:

Kmalu zatem bo pa nekdo odsel nazaj na dopust u "Banovce", kjer bo lohk plesu po mili volji kolkr mu bo dusa dala :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Le kdo si je izmislil, da so petdeseta najlepša leta?   Komaj najdem papir - izgubim svinčnik... Ko najdem svinčnik - pozabim, kje sem pustil papir... Ko končno najdem oboje - izgubim očala... Iščem jih 10 minut - in ugotovim, da jih imam na glavi... Ko končno imam vse - ne vem več, kaj sem hotel napisati...   Ma ne mi govorit neumnosti, kako je to fajn...
    • V kolikor kdo išče Mazdo3 je naprodaj naslednja:    Prodam osebni avtomobil Mazda3. Motor G120, atraction. Oprema: tempomat, klima, senzor mrtvih kotov, xsenon, gretje sedežev. Je bele perla metalik barve. Vozilo je letnik april 2015. Nikoli karambolirano. Voznica ženska, velika večina voženj z eno osebo, do službe. Nekadilski. Avto je redno servisiran, vsako leto, nazadnje aprila 2024. Pri 120.000 km zamenjane svečke. Tehnični velja do aprila 2025, registriran. Vinjeta velja do februarja 2025. Lak vozila je zaščiten s keramičnim premazom s trajnostjo 5 let. Nanešen je bil 2024, jeseni. Lani zamenjan prvi akumulator, z original Mazdinim. Vozilo ima nameščene sprednje senzorje za parkiranje, ki so jih vgradili pri pooblaščenem prodajalcu. Zraven so zimske gume (8 mm profila) s platišči. Letne gume imajo 6-7 mm profila. Avto je brezhiben in zelo lepo ohranjen. Prodaja se zaradi nakupa e-vozila.  Cena: 10700 eur.  Kontakt: 040506230, okolica MB.  Še link: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19576425&display=Mazda Mazda3
    • Sem poklical k sebi ženo, ljubico in sosedo in jim začel razlagati: - "Drage moje dame, časi so se poslabšali. Žal bom moral začeti z odpuščanjem..."
    • Emm, o katerem politiku ti zdaj to? Domnevam, da o moškem, glede na to, da ni lepote. Vse ostalo pa...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.