Skoči na vsebino

Zadnje klopi + xenon


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni (po dolgem casu) 

 

Zanima me ce kdo od vas ve ce se da pri mazdi 6 (2004) karavanu dvigniti zadnjo klop ... da bi spravil smeti izpod nje na kakrsen koli drug nacin razen da jo odsraufam celo stran :S

 

Ksenon problem pa je slede? leva lu? ima rahlo porjavet konektor ki pride na ?arnico (manjka pokrov?ek lu?i) ?arnico smo zamenjali ker se tudi pri?gala ve? ni in sedaj je vpra?anje slede?e lu? se pri?ge vendar ugasne z utripanjem po cca 2-3 minutah (do takrat sveti normalno) je problem samo v konektorju ali mogoce kaj drugega. ?e probam ve?krat pri?gati in ugasniti ob?asno vr?e vn obe lu?i oz posvetita in takoj ugasneta :S

 

LP David

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Balast te ba?e najbr? ja. Kolikor vem je kar precej dela, da to sanira?, druga?e material da? lahko kak?nega "Kitajca" in bo stro?ek zanemarljiv, potem rabi? le ?e mojstra, ki se loti tega projekta.  :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss ... stro?ek ? 

ne vem... ko sem imel sam podobno zadevo na tej generaciji 6-ke je bila ?e v garanciji tako, da me ni niti zanimalo kolk stane... se je pa takrat nekaj govorilo o ?tirimestni cifri :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

prej?nji teden sem kupil Mazdo 6, letnik 2006.... Sedaj pa imam vpra?anje glede xenonk....

 

Ko stoji? pred avto in gleda? v lu?i, deluje kot da bi desna xenonka svetila slab?e od leve..... Ko pa se postavi? malo v levo stran, pa posveti tako kot mora... zanima me, ali je prav, da je desna xenonka toliko obrnjena na desno stran (pono?i osveti skoraj pravokotno na avto).....   Ta razlika v svetilnosti je opazna predvsem podnevi in mi gre malo na ?ivce, ker me vsi opozrajajo, da mi desna lu? slab?e sveti....

 

Hvala za odgovor :)

 

ps. Kljub temu, da mi na slikah ni bila v?e?, moram re?t, da je avto totalna zmaga :jupiii:  Upam da mi bo ?e dolgo slu?ila!

 

lp,

s

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tukaj vpra?al, da ne odpiram nove teme, iskalnik pa ni na?el ni? v povezavi z usbjem....

 

Si je mogo?e ?e kdo montiral usb priklju?ek in ali je to sploh mo?no? Mazda 6 2006 letnik....

 

najlep?a hvala za odgovor.

 

lp,s

 

 

Bom kar tukaj... preden zafloodas cel forum z istim vprasanjem :)  :jezicek:  :cheers:

 

Iskalnik najde cel kup tem s to tematiko ...

 

http://www.mazda-si.net/topic/9227-group-buy-usb-ali-ipod-vmesnik-xcarlink/page-4

 

http://www.mazda-si.net/topic/9557-usb-adapter/

 

http://www.mazda-si.net/topic/4606-mazda-mp3-usb-xcarlink/

 

... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tukaj... preden zafloodas cel forum z istim vprasanjem :)  :jezicek:  :cheers:

 

Iskalnik najde cel kup tem s to tematiko ...

 

http://www.mazda-si.net/topic/9227-group-buy-usb-ali-ipod-vmesnik-xcarlink/page-4

 

http://www.mazda-si.net/topic/9557-usb-adapter/

 

http://www.mazda-si.net/topic/4606-mazda-mp3-usb-xcarlink/

 

... 

 

Najlep?a hvala za linke....

 

?e dolgo ?asa sodelujem na forumih in vem da je nadle?no odpirati po nepotrebnem teme, ampak iskalnik mi res ni ni? najdu :(

 

Ima? :cheers:  v dobrem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najlep?a hvala za linke....

 

?e dolgo ?asa sodelujem na forumih in vem da je nadle?no odpirati po nepotrebnem teme, ampak iskalnik mi res ni ni? najdu :(

 

Ima? :cheers:  v dobrem :)

 

 

Na voljo sta dva iskalnika... eden je forumski... drugi pa Google... Sem sedaj nastavil, da je Google tisti privzeti iskalnik, ki ponavadi najde vec kot forumski ... 

 

skitched-20140618-140852.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej narod, spet jaz s svojimi vpra?anji :) ?al, nisem ?e vsega na?tudiral :)

 

V navodilih sem prebral, ?e ima? stikalo za lu?i na auto, se pri?igajo/uga?ajo samodejno (glede na svetlobo zunaj), ampak hudi?a, meni xenonke skoz gorijo :) Si jaz mogo?e navodila narobe interpretiram? 

 

Hvala za odgovor 

 

lp,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej narod, spet jaz s svojimi vpra?anji :) ?al, nisem ?e vsega na?tudiral :)

 

V navodilih sem prebral, ?e ima? stikalo za lu?i na auto, se pri?igajo/uga?ajo samodejno (glede na svetlobo zunaj), ampak hudi?a, meni xenonke skoz gorijo :) Si jaz mogo?e navodila narobe interpretiram? 

 

Hvala za odgovor 

 

lp,

 

 

Pri teh stalno svetijo luci, ker imajo vgrajen modul za dnevne luci (ker se nima dodatnih LED dnevnih luci). Senzor za svetolobo tako uravnava samo osvetlitev armature...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4je vijaki pokriti s plastiko pri nogah. Thats all

Kje si ti to najdu ?

 

Sta dva hakla ki ju samo z roko premake? in cel sedalni del se dvigne brez vijakov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si ti to najdu ?

 

Sta dva hakla ki ju samo z roko premake? in cel sedalni del se dvigne brez vijakov.

Ko sem jaz ?ips in podobno sesal sem moral od?ravfat....karavan?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.