Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

ma ja sam ko to ni neka raketna znanost, ?e tastov scenic ko ma navadne halogenke preklaplja med dolgimi pa kratkimi avtomatsko, ?koda, to bom res pogre?al, pa osvetlitev ovinka, druga?e pa ma ta revolution res ogromno opreme...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve, ?e morajo biti LED sijalke za notranjost in za reg. tablice pri novi M3 Canbus, ali so lahko navadne? Ali pa morajo biti navadne? Rad bi zamenjal stock z LED sijalkami pa ne vem to?no katere kupit.

Hvala za odgovor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve, ?e morajo biti LED sijalke za notranjost in za reg. tablice pri novi M3 Canbus, ali so lahko navadne? Ali pa morajo biti navadne? Rad bi zamenjal stock z LED sijalkami pa ne vem to?no katere kupit.

Hvala za odgovor.

Brez skrbi mazda tega nima

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve, ?e morajo biti LED sijalke za notranjost in za reg. tablice pri novi M3 Canbus, ali so lahko navadne? Ali pa morajo biti navadne? Rad bi zamenjal stock z LED sijalkami pa ne vem to?no katere kupit.

Hvala za odgovor.

Ja Canbus morajo biti. Meni je kar nekaj ?asa utripalo notranja osvetlitev, ker se nisem spravil zamenjat sijalk.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ne izku?nje imate z gretjem? Ali je to normalno, da ?e se vozi? povpre?no in piha pa? kakor nastavi? temperaturo. ?e se pa vozi? hitreje in priganja?, pa za?ne pihat kar vro?e in mora? zmanj?at temperaturo. Je to normalno pri mazdah? Ker pri ?kodi tega problema nimam, pa ?e se vozim 60 ali 200 in piha tako toplo, kolikor nastavim.

 

Res je te?no :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ne izku?nje imate z gretjem? Ali je to normalno, da ?e se vozi? povpre?no in piha pa? kakor nastavi? temperaturo. ?e se pa vozi? hitreje in priganja?, pa za?ne pihat kar vro?e in mora? zmanj?at temperaturo. Je to normalno pri mazdah? Ker pri ?kodi tega problema nimam, pa ?e se vozim 60 ali 200 in piha tako toplo, kolikor nastavim.

 

Res je te?no :)

Hmm nisem opazil tega pojava. Edino kar me malo moti je,  da ne more? nastaviti pihanja samo v prednjo ?ipo ampak je vedno v kombinacijhi prednja ?ipa + noge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm nisem opazil tega pojava. Edino kar me malo moti je,  da ne more? nastaviti pihanja samo v prednjo ?ipo ampak je vedno v kombinacijhi prednja ?ipa + noge.

 

 

Jaz tudi nisem tega opazil ... sicer imam sestico z dvoconsko avtomatsko klimo... 

 

Pihanje samo v prednje steklo nastavis tako, da pritisnes tipko za odrosevanje oz. odmrzovanje prednjega stekla ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni FM prikazuje ?e komad, ki se izvaja..

 

To je odvisno od postaje... kaj oddaja preko RDS ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je res, vem, ampak meni ne izpiu?e na zaslonu ni? drugega kot ime postaje in to pri vseh postajah. Pri nekaterih avtomobilih vidim, da se izri?e tudi logotip postaje, tukaj pa ni?.

knof info? Ali pa nastavitve v radiu. To mora delati ?e ti dela RDS

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ze ene 8 let podprto. Ampak nekateri avti nimajo prostora na displayu pa majo knof info

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri M3 2017 ne najdem nobenega gumba info. Pri FM mi izpi?e postajo in naslov komada pri DAB pa imam samo tole:

dab.jpg

Ali si prepri?an, da radio Bob oddaja dodatne informacije na DAB?

Poskusi Rock Radio - ta preverjeno oddaja informacije o skladbah

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam eno vpra?anje, ga je ?e nekdo nekaj postov nazaj postavil sedaj pa sem ?e jaz za?el razmi?ljati...namre? nulti servis...razmi?ljam da bi pustil v avtomobilu olje, ki pride iz tovarne za prvih 1000-1500 km potem bi pa ?ou da mi naredijo nulti servis...se to spla?a ali je brezveze? Jaz bom delal cca 20.000 km na leto se pravi da bom imel servise enkrat letno, mogo?e ga bom naredil na 18.000 tu nekje....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha bom jaz tudi tako naredil, jaz sem tudi tako razmi?ljal (niti se ne spomnim ali sem na temu ki ga imam sedaj menjal prej ali ?ele pri 15.000km) bom pa menjal par tiso? km prej...na cca. 18.000

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.