Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

 

Gledal sem pod pokrovom motorja in ?isto slu?ajno opazil, da so gume na blatnikih kraj?e kot na slikah iz interneta. Ali ste opazili kaj podobnega? Gre za za??itne gume, ki so na sliki ozna?ene s pu??ico?

 

Ali imate vi take kot na sliki ali kraj?e?

 

 

Ah se opravi?ujem, narobe sem gledal....vse ok.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e malo pa jo bom tudi jaz dobil :) ...menda ?e ima zahtevek za prevoz :) Sr?no upam, da bom zadovoljen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ni narobe. Minimum je 95 ?e pa da? 100 oktanski bencin ni ni? narobe...jaz sem zdaj skozi tankal 100 dokler niso pri?le cene na 1,30 evra na liter.

Po nekih govoricah je celo manjsa razlika v pospeskih koda da bi pridobil kak konj ve? nevem pa koliko je res na temu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ni narobe. Minimum je 95 ?e pa da? 100 oktanski bencin ni ni? narobe...jaz sem zdaj skozi tankal 100 dokler niso pri?le cene na 1,30 evra na liter.

Po nekih govoricah je celo manjsa razlika v pospeskih koda da bi pridobil kak konj ve? nevem pa koliko je res na temu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

a na hatchback verziji je enako ? Konektor je na enakem mestu ?  Ima kdo izku?nje ? 

 

a na hatchback verziji je enaka zadeva? je konektor tudi na levi strani prtla?nega porostora ? ima kdo izku?nje s tem ?

 

Jaz sem zmontiral kamero, ?e lani, zato se bolj slabo spomnim.

So pa kabli drugi kot pri sedanu, pomembno pa je da naredi? reset info sistema,

Mislim da sem pisal o tem v tej temi, malo pobrskaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.