Skoči na vsebino

Nakup nove mazde 6


mazda6

Priporočeno sporočilo

Po?asi bo potrebna menjava ;)

 

Zanima me, v kateri avtohi?i ste se uspeli dobro dogovoriti, torej kupiti za najugodnej?o ceno. Me pa zanimajo CE, VE in LJ.

 

Hvala!

 

Jaz osebno na Selmar Celje in sem zelo zadovoljen. V zadnjih 5 letih sem tam kupil dve novi Mazdi in naredil nemalo servisov in bil vedno zadovoljen. Ne vem kako drugi, ampak meni je tam vse O.K. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem v?eraj v Sparu bil v Celju, pa je Selmar imel razstavljenega Citroen CACTUSa, dva BMWja in dve Mazdi (6 in 3)...pa se ?ena zanima za novo dvojko, grem do tipa, ki daje informacije...KATASTROFA... Ga vpra?am, ?e lahko kaj informacij o mazdi dobim, pa mi re?e, da za mazdo bo treba pa v salon it, da on je za BMWje tam...tipi?ni BMW nadulte?...

Toliko o ponudbi SELMARJA za MAZDO... Tudi pomislim ne, dabi kdaj pri njih karkoli vpra?al, kaj ?ele delal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam najbolj?e izku?nje z Avtohi?o Kr?i?nik Zagorje. Ko sem kupoval 3ko sem dobil tam dale? najbol?o ceno...

S kr?i?nikom dale? najslab?e izku?nje. Pri nakupu novega avta so me posku?al nategnt.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko prosim to?no pove? kaj je bilo narobe? Na mene so zaenkrat naredili dober vtis.

Glej, bilo je pred 12 leti, lahko da se je kaj spremenilo. Vsekakor pa jaz ne prestopim ve? praga ?tacune, kjer so me posku?al na tako primitiven na?in nategnt. Mi ni treba, ker je dosti drugih ?tacun :whatever: .

 

Takrat se je na avto ?akal pol leta, in prodajalci seveda niso dajali niti samega stotina popusta. Hodil sem od prodajalca do prodajalca in spra?eval po kak?nih drugih ugodnostih ?e kupim pri njih. Pri kr?i?niku so mi ponudili biserno barvo zastonj ?e kupim pri njih. Prav zabi?ali pa so mi, da o tem ne smem z nikomur govorit, ker da oni tega nebi smeli narediti :ninja: . Pa nisem upo?teval njihovih navodil o konspiraciji in sem v naslednji ?tacuni vseeno zinil, da kr?i?nik mi da pa biserno barvo zastonj. In so se mi mal smejali z obrazlo?itvijo, da kovinske so za dopla?at, biserna barva je pa itak zastonj.

Potem sem kupil v BTC-ju kjer so dal zraven zimske gume.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No, da podam ?e zaklju?ek ;)

 

Selmar in AS Skorn?ek sta bila cenovno enako ugodna. Le pri Skorn?ku se je dalo ?e dogovoriti kaj dodatne opreme, torej sem jo vzel pri njemu. :)

Druga?e je bilo vse OK in moja nova 6ka je ?e na cesti.

Super in ?estitke. Zdaj pa prilimaj ?e kak?no slikco in kr gasa po cestah (radar te itak ne more dobit)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke za nakup...pameten nakup. Moja mazda je tudi nova pri Skoren?ku bila kupljena...vsi ra?uni shranjeni, prilo?eni servisni kontrolni listi, zapisniki pregleda karoserije...skratka vse... Na cosmosu nisem nikoli kaj takega zraven dobil, samo DSK in ra?un...v glavnem, pohvale vreden servis...

 

Veliko varnih kilometrov ?elim... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za ?estitke! Avto je res odli?en in kar kli?e po hitrostnih prekr?kih...  :harhar:

Vidim da si ?e nisi prebral teme na forumu. Nova Mazda6 ima nek motilec laserskih radarjev in ko te policist poizku?a dobiti na laser se mu izpi?e napaka E-14. Skratka, ne more te izmerit, kar se je pri meni zgodilo sedaj ?e 3-krat in vsaki? me je policist zaustavil in malo pogledal vse dokumente, kdo vozi, itd. Na koncu mi je vedno povedal zakaj me je zaustavil (E-14) in da naj se na to ne zana?am preve? saj bodo hitro najdli re?itev (bodo ja - my ass). Je pa en problem da to verjetno velja samo za laserske merilce hitrosti in da za stacionarne verjetno ne velja, ?eprav za to ?e nisem ?isto ziher, pa tud noben policaj mi no?e povedat (banda). Skratka, ti kr GASA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se hecat... kak?na fora.

V neki mazda dokumentaciji sem bral, da sistem za prepre?itev trka meri vozilo pred sabo s pomo?jo laserja. Ta laser je v delu, kjer je pritrjeno ogledalo. In to potem moti laserske merilce hitrosti.  :ouje:

 

 

 

Vidim da si ?e nisi prebral teme na forumu. Nova Mazda6 ima nek motilec laserskih radarjev in ko te policist poizku?a dobiti na laser se mu izpi?e napaka E-14. Skratka, ne more te izmerit, kar se je pri meni zgodilo sedaj ?e 3-krat in vsaki? me je policist zaustavil in malo pogledal vse dokumente, kdo vozi, itd. Na koncu mi je vedno povedal zakaj me je zaustavil (E-14) in da naj se na to ne zana?am preve? saj bodo hitro najdli re?itev (bodo ja - my ass). Je pa en problem da to verjetno velja samo za laserske merilce hitrosti in da za stacionarne verjetno ne velja, ?eprav za to ?e nisem ?isto ziher, pa tud noben policaj mi no?e povedat (banda). Skratka, ti kr GASA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se hecat... kak?na fora.

V neki mazda dokumentaciji sem bral, da sistem za prepre?itev trka meri vozilo pred sabo s pomo?jo laserja. Ta laser je v delu, kjer je pritrjeno ogledalo. In to potem moti laserske merilce hitrosti.  :ouje:

 

 

Tole temo prelistaj >> http://www.mazda-si.net/topic/11577-nova-sestica-ima-vgrajen-radar-jammer/ :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za link. Naivno sem mislil, da bo zapisano tudi, da lahko ta sistem moti policijske radarje. ?e bi to pisalo,bi si izprintal in ko bi me policaji ponovno ustavili, ker jim na merilniku izpi?e "Blokada", bi jim pokazal ta papir. Itak ustavljajo samo tisti policaji, ki te zadeve ne poznajo in potem ?loveka brezveze zadr?ujejo, ko preglejujejo avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.