Skoči na vsebino

Mors prodaja pu?ke in avte :)


Gustav

Priporočeno sporočilo

Ok prodaje oro?ja ne bom komentiral, mi je pa zanimivo v kak?nem stanju so vozila:

http://www.mo.gov.si/si/javne_objave/ravnanje_s_stvarnim_premozenjem/premicnine/javne_drazbe/3_javna_drazba_premicnega_premozenja/

 

Takoj odpustit vse vodje avtoparkov, ki so dopu??ali tak?no stanje vozil. Halo ? To jj na? denar mamu jim spalim lenuharsko. Nikol nobenga ne moti to krdelo v zeleno oble?enih pajacev ki res ne delajo ama ni?. Ko se omenja JS pa vedno policaji u?itelji gasilci. Tele bi blo treba spra?it tukiaj denar o?itno v potokih te?e stran.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Audi 80 S2 je pa izgleda nekaj redkega. ?e bi se ga dalo kupiti samega (ne v sklopu parih vozil) bi se mogo?e celo spla?alo kupiti. 

 

 

 

The convertible bumper was also used on the S2, one of the sport versions of the Audi 80, powered by a 230PS 20V turbo engine. The S2 was available as Coup? (Engine 3B: 5'469 cars, ABY: 1'901 cars), Avant (1'818 cars) and -shown here- as ultra-rare sedan; with 271 cars one of the rarest Audis of all times. In Avant and sedan only the modern ABY engine was installed, among other features it had an Overboost function which raised the boost for a short period of time (for overtaking for example).

 

s2sedant.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok me pa ma da bi kej tazgale spremenu v nek mini avtodom pa potoval z njim po evropi :)

 

4f14b671cc.jpg

 

Sicer vsak po svoje, a jaz bi za potepanje po Evropi izbral raje kaj var?nej?ega, na ni?jem podvozju in z dvokolesnim pogonom.

 

Bi bil pa takle krasen za predelat v mini avtodom, pa na potep po Afriki in celi Aziji. To pa ?e mene mika, ?eprav bom jaz (enkrat, ko bom imel dovolj denarja), mini avtodom postavil na TAM 150 T11.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok prodaje oro?ja ne bom komentiral, mi je pa zanimivo v kak?nem stanju so vozila:

http://www.mo.gov.si/si/javne_objave/ravnanje_s_stvarnim_premozenjem/premicnine/javne_drazbe/3_javna_drazba_premicnega_premozenja/

 

Takoj odpustit vse vodje avtoparkov, ki so dopu??ali tak?no stanje vozil. Halo ? To jj na? denar mamu jim spalim lenuharsko. Nikol nobenga ne moti to krdelo v zeleno oble?enih pajacev ki res ne delajo ama ni?. Ko se omenja JS pa vedno policaji u?itelji gasilci. Tele bi blo treba spra?it tukiaj denar o?itno v potokih te?e stran.

 

Kaj pa ni prav? Sem si malo ogledal in glede na kilometre pri ve?ini vozil skoraj ni kaj drugega za pri?akovati:

 

AUDI 80 S2                            letnik 1994 ima prevo?enih 161.600 km

FIAT BRAVA 1.4 SX               letnik 1997 ima prevo?enih 183.430 km

SUBARU LEGACY RANGER letnik 1993 ima prevo?enih 329.000 km

VW GOLF 1,8 CL                   letnik 1995 ima prevo?enih 315.000 km

VW GOLF 1,6 CL                   letnik 1995 ima prevo?enih 283.911 km

VW GOLF 1,8 GL VARIANT   letnik 1995 ima prevo?enih 289.450 km

VW GOLF GTI 16V                 letnik 1994 ima prevo?enih 383.350 km

RENAULT CLIO 1,2                letnik 1998 ima prevo?enih 196.500 km

RENAULT R-5 CAMPUS        letnik 1993 ima prevo?enih 228.099 km

LAND ROVER DISCOVERY   letnik 1991 ima prevo?enih 302.301 km

PUCH 250GD                         letnik 1990 ima prevo?enih 310.230 km

TAM 80 T5B                           letnik 1986 ima prevo?enih 149.300 km

RENAULT MEGANE               letnik 2001 ima prevo?enih 393.680 km

 

Glede na to, da so to slu?bena vozila, ki jih vozijo vsi in glede na to, da je to vojska, ki se ne vozi zgolj in samo po asfaltnih cestah, menim, da so v primernem stanju. Bi pa bilo za odpustit marsikaterega pripadnika Slovenske vojske, ki pa se s slu?benim vozilom iz?ivlja in po?ne z vozilom vse tisto, kar s svojim nikoli ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stvar je pribli?no taka:

 

ker gre za javni sektor, se zadeve odpi?e. Nato se pripravi ponudba za prodajo in se poskusi z javno dra?bo. ?e ne uspe, se cena spusti in ponovno poskusi z javno dra?bo. ?e spet ne gre, odpeljejo na odpad. To pa naj bi bilo zato, da se ne bi na odpad vozile dobre stvari in pa zato, da se ne bi odpisi prilagajali (npr.: vodja avtoparka bi dal v odpis en dober avto, nato pa ga poceni odkupil ?e preden bi ga odpeljal na odpad...). 

 

In namesto, da bi na polo?aje postavili ljudi, ki jim zaupajo, naredijo celo birokracijo s tonami papirja in nekaj nadzorniki, da pazijo, da se ne bi goljufalo. No, tisti, ki so dovolj "visoko" itak vedo, kako se goljufa in to ne za nekaj 100?...

 

In tako imamo zbirokratizirano in drago dr?avo (na vseh podro?jih, ne samo v tem primeru) z neu?inkovitim sistemom proti goljufanju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka,

 

Mene moti da so avti taki kot so ne glede na kilometre. Poskodbe se morajo sanirat

ne pa da so avti brez lamp

brez delov karoserij in ne vem kaj se vse. Marsikateri Janez, Joze, Franci ima tak avto in ga sproti popravlja ker mu drugega ne ostane. Nasi gospodi pa nekaj zjebejo postavijo v kot za 10 let potem bi pa odpisal. Je to ravnanje dobrega gospodarja? Men se ne zdi

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni deluje kot, da je polno teh vozil bilo udele?enih v nesre?ah (prevrnjeni tovornjaki) in so potem dele pobrali in dali na dobre. Tu ni ni? narobe. Ali pa naprimer pri 300.000 km ko eni Renault petki crkne kuplinga se jim pa? ni ve? spla?alo menjati (primer, nisem se spu??al v detajle vsakega avtomobila). Amortizirali so se pa ?e zdavnaj, vsi tile avtomobili iz za?etka 90ih (!!!) da tovornjakov iz 70ih ne omenjam. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ni ve? za na cesto, niti pod slu?ajno ne. A ?al bo to nekdo kupil za 50-100e malo po?ravfal preobrnil kmje in dal ceno 1000-1500......KER TO LAHKO V SLO NAREDI!

V tujini so taki avti ocenjeni na totalko, in morajo v pre?o. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.