Skoči na vsebino

Apartma ob morju - Dalmacija


Katjaa

Priporočeno sporočilo

Po?asi razmi?ljam o morju. Letos prvi? apartma...sem spoznala, da je to precej la?je z malim otrokom. ?al bo treba kuhati ?e na dopustu :( Dobrodo?le kak?ne info. kam it, da bo dosti sence in blizu morja. Kak?en konkreten ampartma? Sem pa do lani hodila najraj?i ?imbolj ju?no (bolj gre? ju?no lep?e je - zame osebno :)  Mogo?e bi letos malo bli?je tam nekje do Zadra, ?ibenika.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil v Biogradu in ne grem nikoli ve?...sploh ni za otroke...v vodi gu?va kot pred 30imi leti v diskotekah...otroka mora? imeti v nao?ju, da ga ne zgubi?...taka gu?va je, da se na pla?i obra?ajo na ?vi?g kot ?evapi...brisa?e na pla?i 26 ur na dan... V zalivu Soline mladina nori...v vodi razbite steklenice...na lastne o?i videl, ko so na urgenco peljali tipa z globokim urezom... Bili tam, imeli rezervirano 7 dni in po dveh dneh ?li domov...hvala bogu, da smo prej na Pa?manu 7 dni bili...

Za mladino in samske, ?eljne zabave, je to OK...odvisno, kaj ?lovek i??e...

 

Za otroke in mirne in brezskrbne po?itnice priporo?am Pa?man in Ugljan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil v Biogradu in ne grem nikoli ve?...sploh ni za otroke...v vodi gu?va kot pred 30imi leti v diskotekah...otroka mora? imeti v nao?ju, da ga ne zgubi?...taka gu?va je, da se na pla?i obra?ajo na ?vi?g kot ?evapi...brisa?e na pla?i 26 ur na dan... V zalivu Soline mladina nori...v vodi razbite steklenice...na lastne o?i videl, ko so na urgenco peljali tipa z globokim urezom... Bili tam, imeli rezervirano 7 dni in po dveh dneh ?li domov...hvala bogu, da smo prej na Pa?manu 7 dni bili...

Za mladino in samske, ?eljne zabave, je to OK...odvisno, kaj ?lovek i??e...

 

Za otroke in mirne in brezskrbne po?itnice priporo?am Pa?man in Ugljan...

ej..ne more? da vrejame? , da je tam tako  :party0035: .pa tako hvalijo po raznih oglasih in agencijah...lp :D  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si se videl pozitiven post Shreka tu? Vse je crno...bil v Solinah, nic jim ne manjka, pes pot do Biograda je super za kolo ali noge

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej..ne more? da vrejame? , da je tam tako  :party0035: .pa tako hvalijo po raznih oglasih in agencijah...lp :D  :rolleyes:

Saj za norenje in mladino je...ni pa za otroke...za majhne otroke... Predvidevam, da imajo otroci raje mir in igro v in ob vodi...tega pa v Biogradu ni... Saj so razne promenade zve?er in igrala, pa vse mogo?e, sam je taka gu?va... Na Pa?manu sem brez problema otroka spustil, da se je s kolesom vozil, ko sva se z ?eno zve?er sprehajala...tega v Biogradu ni... Muzika nabija pozno v no?...?e komu to pa?e naj proba, sam za majhne otroke...mislim da to ni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam Biograd...meni osebno je tudi malo prevec zivahno,nagneteno:)Bila veckrat tam oz.v okoliskih krajih in zvecer v Biograd.Na Ugljanu sem tudi bila-Kukljica.Nazadnje Pako?tane in Hvar.

Pa?man ima lepe zalive in lepe pla?e...idealne za otroke...ni gu?ve, voda topla... Nevi?ane...?drelac... Baratul... Kraj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?asi razmi?ljam o morju. Letos prvi? apartma...sem spoznala, da je to precej la?je z malim otrokom. ?al bo treba kuhati ?e na dopustu :( Dobrodo?le kak?ne info. kam it, da bo dosti sence in blizu morja. Kak?en konkreten ampartma? Sem pa do lani hodila najraj?i ?imbolj ju?no (bolj gre? ju?no lep?e je - zame osebno :)  Mogo?e bi letos malo bli?je tam nekje do Zadra, ?ibenika.

Ti si pozabila glavni podatek - kdaj bi ?la. Ker pred/po sezona je povsod ceneje in brez gu?ve, sredina julija do konca avgusta pa bo?e ne daj da gre?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa?man ima lepe zalive in lepe pla?e...idealne za otroke...ni gu?ve, voda topla... Nevi?ane...?drelac... Baratul... Kraj...

Ima? kake pametne ponudbe za Pa?man, ker tudi mi se bomo letos vrnili tja, samo nek drugi kraj bi ne spet obrobje Dobropoljane, kjer zve?er ?e na rivo ne more?.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi hodimo v Pa?man...druga?e je pa v Kraju tudi lepo...pa Baratul... Va?no nam je, da ni gu?ve na za?etku glavne sezone...pa voda je 2 stopinji toplej?a kot v Biogradu...

Na netu se najde marsikaj...nju?kalo...pa na bolhi tudi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?am Soline. Ampak ne katerekoli, pa? pa tiste na Mljetu. Tamalo (bila 1letnica) smo lansko poletje z vso pripadajo?o kramo + kramo za triletnika nosili v apartma primerljivo hoji po stopnicah v 6. ?tuk. Rajska pla?a nam je le?ala pred nosom ampak ?ez zaliv to?no 10km v eno smer vo?nje s kolesi naokoli, oskrba s kruhom in ostalimi ?ivili je potekala preko mulatjere cca 6km, za katero je bilo potrebno gorsko kolo ker so bile preko poti za popestritev vmes tudi 40cm visoke stopnje, okoli po cesti bi bilo pa ohoho kilometrov in se ni izpla?alo it z avtom. Uglavnem idila ki si je ne more privo??it vsak.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.