Skoči na vsebino

DPF - brez igube mo?i


Priporočeno sporočilo

Prednosti ketne ni. Pa ?e motor je glasnej?i s ketno kot brez.

 

Menja? jo pa ponavad slej ko prej. ?e ne ti pa naslednji lastnik..al pa ?e pol naslednji :D 

 

?e ne pa Pelko, jebi ga...mislim da je konkretno cenej? poseg.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Men ga tudi neki DPF biksa. Zadnji? se mi je v?gal, pa sem vse supaj malo ignoriral, ker se nisem mel ?asa ukvarjat. In v navodilih pi?e, da ?e utripa, da pomeni samo da se je regeneracija preve?krat prekinila. Pa sem si mislil, da bo mogo?e nehalo svetit, ko jo bo naredil naslednji?. Potem sem enkrat videl da se je za mano kadilo ko zme?ano in se si mislil da bo to to.

No ni blo, vrag je za?el cukat med prestavljanjem, oz. popolnoma izgubil mo? za kako sekundo. Potem sem ta ponedeljek ?el k kolegu in sva naredila regeneracijo, reset DPF-ja. Danes pa se je vrag spet pri?gal. Je kaj bolj resnega? Ali ga je zjebalo to da sam ga prvi? ignoriral?

 

Ne vem zakaj tile klepci nardijo nek sistem, katerega naj ne bi prekinjal ene 10min, potem pa nima? nobenega indikatorja da bi vedel kdaj se ta vrag za?ene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.