Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni kolegi

 

Vidim da se je ?e dosti napisalo okoli rje in ne bom velik komentiral pa? imajo hibo na plehu ki pa se z kvaliteto motorja in ostalih komponent kompenzira...no vsaj tako je zaenkrat moje mi?ljenje po prebranem re?enem in videnem.

Sicer sem fri?n lastnik in ?e dokaj zelen;)

 

Ok imam problem z rjo ampak me zanima glede na to da je danes te?ko dobit dobrega li?arja za soliden denar spra?ujem vas za priporo?ila v celjskem okoli?u ( mimgrede ?e kdo pozna tud dobrga mehanika za Mazde na tem koncu bi blo dobrodo?lo... )?

 

Eno okvirno ceno sem dobil pr AvtoLuka okoli 400 eur ( zadnja blatnika, vrate, podvozje ) ampak vseeno ve? glav ve? ve.... .

 

Hvala za priporo?ila.

 

Lp

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni kolegi

 

Vidim da se je ?e dosti napisalo okoli rje in ne bom velik komentiral pa? imajo hibo na plehu ki pa se z kvaliteto motorja in ostalih komponent kompenzira...no vsaj tako je zaenkrat moje mi?ljenje po prebranem re?enem in videnem.

Sicer sem fri?n lastnik in ?e dokaj zelen;)

 

Ok imam problem z rjo ampak me zanima glede na to da je danes te?ko dobit dobrega li?arja za soliden denar spra?ujem vas za priporo?ila v celjskem okoli?u ( mimgrede ?e kdo pozna tud dobrga mehanika za Mazde na tem koncu bi blo dobrodo?lo... )?

 

Eno okvirno ceno sem dobil pr AvtoLuka okoli 400 eur ( zadnja blatnika, vrate, podvozje ) ampak vseeno ve? glav ve? ve.... .

 

Hvala za priporo?ila.

 

Lp

Sam sem iz Savinjske, sicer velik stvari postorim sam, kar se pa licarskih in kleparskih del tice pa sem dal avto rihtat v Maribor MS vzdrzevanje vozil (Mitja Sorko), ima pa tudi mehanicno delavnico :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pragove dobis za 100e komplet nove (par) na siluxu. Ker kokr je mazdaman napisu cez en let bos meu use spet uzuni, ker ti bo use vn udarl. Je pa to govora za 6ko za ostale nism gledu.

Nekateri kleparji pragove sami naredijo...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri kleparji pragove sami naredijo...

Ja ampak mene zanima kako dolgo vzdr?ijo pri celoletni uporabi avta.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak mene zanima kako dolgo vzdr?ijo pri celoletni uporabi avta.

No sodelavc je dal rihtat zadnje blatnike - rezanje in nov pleh , pa sprednja vrata...to je blo cca 5 let nazaj in ni napredovala... ( ?al bi naj bil ?e v penziji - izku?en li?ar ne ...) .

Avto ni gara?iran... .

 

Medtem ko zgoraj omenjen li?ar pravi 2-3 leta na njegovo delo...ni omenil garancije... .

Ja skratka o?itno odvisno od kvalitete li?arskega dela in seveda ostalih indirektnih pogojev.... .

 

A silux je ugoden ali obstaja ?e kdo z ve?jo ponudbo in konkuren?nimi cenami?

Hvala

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme me zanima kam v okolici Ljubljane peljati avto za za??ito podvozja.

 

Hvala

 

 

http://www.mazdaklub.si/2012/07/tri-krone/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

500ml bo verjetno precej premajhna koli?ina za celotno podvozje, ?e ?eli? dobro naredit. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti pragovi na siluxu so kunkorencni z original kvaliteto tako da je telih 100e zelo poceni sploh pa ce jih gres kasneje se zascitit na tri krone. Po moje je to se najcenejsa vrjanta pa najdle bi zdrzala. Drgac imam pa tudi jest nove obrobe sedaj ze vec kot dve leti pa so zaenkrat se kot nove.. pred zimo ga pa definitivno peljem na tri krone ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.