Skoči na vsebino

Mazda 323F 1.5 letev volana


Priporočeno sporočilo

LP vsem. ?e mogo?e kdo ve ko na mazdi letnik 97 na hitrco zavijem volan v levo-desno se zasli?i nekak?no rahlo pokanje(pok ob hitrem zavijanju sem ter tja).Mi je pa ?e nekdo omenil da naj bi bil pri spodnjem delu volanske letve nekak?en vijak na katerem se ?tela zra?nost,pa? da vijak malo zategne? in je problem re?en,mogo?e ima kdo s tem izku?nje?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP vsem. ?e mogo?e kdo ve ko na mazdi letnik 97 na hitrco zavijem volan v levo-desno se zasli?i nekak?no rahlo pokanje(pok ob hitrem zavijanju sem ter tja).Mi je pa ?e nekdo omenil da naj bi bil pri spodnjem delu volanske letve nekak?en vijak na katerem se ?tela zra?nost,pa? da vijak malo zategne? in je problem re?en,mogo?e ima kdo s tem izku?nje?

Ti mogoce poka lezaj na amortizerju?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na avtu sem pred kratkim menjav kon?nike,kugle,levo in desno man?eto na zglobu...Res pa je da ?e volan navijem v desno in nato speljem se narahlo sli?i klok klok klok malo se zgleda sli?i zglob ampak bi zaradi tega biv vzrok da ko na mestu malo volan zamigam sem ter tja da se sli?i rahlo pokanje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na avtu sem pred kratkim menjav kon?nike,kugle,levo in desno man?eto na zglobu...Res pa je da ?e volan navijem v desno in nato speljem se narahlo sli?i klok klok klok malo se zgleda sli?i zglob ampak bi zaradi tega biv vzrok da ko na mestu malo volan zamigam sem ter tja da se sli?i rahlo pokanje?

Yep

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomojem prej kak?en le?aj na amortizerju ali pa zglob kot pa hin sama letev volana! Glede omenjene trditve pa nebi vedev ali je res na letvi spodaj kak?en vijak katerega lahko privije?...

Saj sprasuje za zglob

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomojem prej kak?en le?aj na amortizerju ali pa zglob kot pa hin sama letev volana! Glede omenjene trditve pa nebi vedev ali je res na letvi spodaj kak?en vijak katerega lahko privije?...

Pred nekaj dnevi sem Pelka vpra?al kako so kaj Mazdurine trpe?ne pri volanskih letvah in je reku, da to pa ni Alfa Romeo ali Fiat in da zadeva nikoli ni problemati?na. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.