Skoči na vsebino

Motor?ki za pozicijo ?arometov


Priporočeno sporočilo

Zdravo, samo vpra?al bi, ?e ima kdo kako izku?njo...

Mazda 6 2003... je mo?no odklopit motor?ke za uravnavanje vi?ine prednjih lu?i, brez demonta?e odbija?a?

Spra?ujem, da vidim ali me posku?a xy mehanik nategnit...

Hvala za odgovore

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo, samo vpra?al bi, ?e ima kdo kako izku?njo...

Mazda 6 2003... je mo?no odklopit motor?ke za uravnavanje vi?ine prednjih lu?i, brez demonta?e odbija?a?

Spra?ujem, da vidim ali me posku?a xy mehanik nategnit...

Hvala za odgovore

Xenon lu?i ali navadne?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izklopi na stikalu konektor, bo? verjetno hitrej?i.

sli? se ?e najbolj preprost... sej sm pomislu, da bi mogo?e ?e sam kako varovalko ven potegnu... ?tos je v tem da mi desn motor?ek ob?asno kar neki brni tja v tri krasne in ker same zadeve itak ne uporabljam, mi je res brez pomena menjat motor?ke... zadevo bi samo rad izklopu pa pustu v normalni poziciji.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je ravno debata o tem. Tudi sam imam problem z elektri?no nastavitvijo snopa lu?i. Namre? stikalo je,samo ko kole??ek premika? po pozicijah se snop lu?i ne premakne. (motor?ki se ne sli?ijo) . Ali ima to mogo?e posebej kak?no varovalko samo za nastavitev snopa,ali je to povezano na varovalke od lu?i? Mogo?e fu? motor?ki ali stikalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je ravno debata o tem. Tudi sam imam problem z elektri?no nastavitvijo snopa lu?i. Namre? stikalo je,samo ko kole??ek premika? po pozicijah se snop lu?i ne premakne. (motor?ki se ne sli?ijo) . Ali ima to mogo?e posebej kak?no varovalko samo za nastavitev snopa,ali je to povezano na varovalke od lu?i? Mogo?e fu? motor?ki ali stikalo?

Pri meni je isto. Bom sedaj na rednem servisu omenil Pelkotu naj pogleda :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.