Skoči na vsebino

TUV-ISO certifikat za GT spojlerje


wingzero

Priporočeno sporočilo

Ali je imel kdo izku?nje s homologacijo GT spojlerjev , ali pozna kdo koga , ki jih je homologiral ?

 

Namre?, nameravam ga dat na mojo RX8ko in me zanima, ?e ima kdo kak?en certifikat za podoben spojler, da lahko ga uporabljam za "homologacijo".

 

 

post-8901-0-83128000-1460706692.jpg

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo ?e kje, bo pri kak?nih nem?kih firmah. Kitajci, japonci in ameri?ani ne poznajo certifikatov in se jim tud ne spla?a s tem ubadat.

 

V primeru da ti uspe najdt nekaj s pravimi papirji, ti zna pa cena dat za trikrat premislt in prera?unat nakup.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud so ?e neke dimenzijske omejitve, za spojlerje ne vem to?n kak?ne, najbr? pa nekak tko kot pri feltnah kjer mora bit tekalna povr?ina pod blatnikom do dolo?enih stopinj pred in za osjo. Skratka po neki logiki gledajo, da ne bi bil avto nevaren za ostale udele?ence in ne bi s ?ankom kosil kolesarje & pe?ce :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi tut js rabu za Mazdaspeed RX-8 spoiler :)

 

Newwheelspic2-2.jpg

Za mazdaspeed spoiler imam jaz Ceritifikat za homologacijo ! Sicer je za RX8, ampak ?e je tvoja 323 imela mazdaspeed paket potem ni panike.

 

BTW kje si kupil ta mazdaspeed spoiler in kolko si dal ?

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mazdaspeed spoiler imam jaz Ceritifikat za homologacijo ! Sicer je za RX8, ampak ?e je tvoja 323 imela mazdaspeed paket potem ni panike.

 

BTW kje si kupil ta mazdaspeed spoiler in kolko si dal ?

 

Resno? Mi lohk scan po?lje? na ZS?

Je mela Mazdaspeed paket, ampak je ta paket zgledal tak, ko je spodi na sliki.

 

Druga?e pa ebay, sm ga dobu od Kitajca za zelo ugodnih 120? s carino in po?tnino vred :)

 

Mogo?e bi za tega tvojega lohk povpra?al ustila, sicer men za 323 ni mogu pomagat, tebi za rx-8 bi pomoje la?je :)

 

tumblr_mobzbutgyG1svuhgso1_1280.jpg

1244921735_42.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resno? Mi lohk scan po?lje? na ZS?

Je mela Mazdaspeed paket, ampak je ta paket zgledal tak, ko je spodi na sliki.

 

Druga?e pa ebay, sm ga dobu od Kitajca za zelo ugodnih 120? s carino in po?tnino vred :)

 

Mogo?e bi za tega tvojega lohk povpra?al ustila, sicer men za 323 ni mogu pomagat, tebi za rx-8 bi pomoje la?je :)

 

tumblr_mobzbutgyG1svuhgso1_1280.jpg

1244921735_42.jpg

 

Oprosti za pozen odgovor. Malo sem pogledal te papirje in ne bo ?lo skozi. Ker je na vsaki sliki preve? o?itno da je RX8ka. Druga?e s temi original papirji od mazdaspeed se da homologirat.

 

Tle ima? ?e povezavo za te papirje:

 

https://www.mazdamotorsports.com/pdfs/msacc.pdf

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti za pozen odgovor. Malo sem pogledal te papirje in ne bo ?lo skozi. Ker je na vsaki sliki preve? o?itno da je RX8ka. Druga?e s temi original papirji od mazdaspeed se da homologirat.

 

Tle ima? ?e povezavo za te papirje:

 

https://www.mazdamotorsports.com/pdfs/msacc.pdf

Huh, bo res treba neki drugega postudirat... Thx :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme bom vprasal kar tukaj. Styling/tuning avtov mi je zaenkrat cista spanska vas in raje vprasam kot da se opecem. :)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Fiberglass-rear-spoiler-wing-for-Mazda-RX-8-2003-2012-/322074905704?

 

Zadeva je prakticno OEM rx8 spojler, samo da jih dela nekdo na Cipru in ne pridejo s papirji. OEM wing bi lahko narocil iz Amerike (v EU nisem nasel nobenega) za plus/minus isto ceno plus se ene 100? za postnino in pitaj boga koliko za carino tako da se tole bistveno bolj splaca.

 

Glede na to da je (vsaj kar se tice organov pregona) stvar efektivno stock part, vsaj zgleda prakticno isto, kake komplikacije potegne za sabo ce to nasravfam na avto? Bi moral homologirat? Kje/kako dobit papirje ce je to naknadno sploh mozno?

 

Lp S

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme bom vprasal kar tukaj. Styling/tuning avtov mi je zaenkrat cista spanska vas in raje vprasam kot da se opecem. :)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Fiberglass-rear-spoiler-wing-for-Mazda-RX-8-2003-2012-/322074905704?

 

Zadeva je prakticno OEM rx8 spojler, samo da jih dela nekdo na Cipru in ne pridejo s papirji. OEM wing bi lahko narocil iz Amerike (v EU nisem nasel nobenega) za plus/minus isto ceno plus se ene 100? za postnino in pitaj boga koliko za carino tako da se tole bistveno bolj splaca.

 

Glede na to da je (vsaj kar se tice organov pregona) stvar efektivno stock part, vsaj zgleda prakticno isto, kake komplikacije potegne za sabo ce to nasravfam na avto? Bi moral homologirat? Kje/kako dobit papirje ce je to naknadno sploh mozno?

 

Lp S

Mislim, da za tole nebi smel met problemov :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Isto zadevo imam jaz na mojem pe?oju. Nisem ?e imel nobenih te?av, nikoli. Dokler je dokaj diskretno, se niti ne zapi?ijo in ?e vpra?ajo pove? da je originalen del avta.
 

Za skrajne primere (1/100) Bi ti lahko jaz posodil spoiler, ga homologira? z mojimi papirji, pa potem da? nazaj tvojega. In si in the green zone in ti ne mora nobeden ni? :) 

 

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme bom vprasal kar tukaj. Styling/tuning avtov mi je zaenkrat cista spanska vas in raje vprasam kot da se opecem. :)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Fiberglass-rear-spoiler-wing-for-Mazda-RX-8-2003-2012-/322074905704?

 

Zadeva je prakticno OEM rx8 spojler, samo da jih dela nekdo na Cipru in ne pridejo s papirji. OEM wing bi lahko narocil iz Amerike (v EU nisem nasel nobenega) za plus/minus isto ceno plus se ene 100? za postnino in pitaj boga koliko za carino tako da se tole bistveno bolj splaca.

 

Glede na to da je (vsaj kar se tice organov pregona) stvar efektivno stock part, vsaj zgleda prakticno isto, kake komplikacije potegne za sabo ce to nasravfam na avto? Bi moral homologirat? Kje/kako dobit papirje ce je to naknadno sploh mozno?

 

Lp S

Ah ke za ta spoiler ti nimajo kej tezit. Ce se ne motim so imele tak spoiler ameriske ? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na je pa ?irina tega spojlerja? Oz haube.

 

Ker podobnega so imele fl mazde6 prve generacije.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na je pa ?irina tega spojlerja? Oz haube.

Ker podobnega so imele fl mazde6 prve generacije.

Res je ja. Taksnega si imel vrjetno v mislih :). Ce pase bo to najugodnejsa vrjanta (cca. 40e)

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10408127&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20Sport%20CD143%20TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda prakticno enak ja, vredno bi bilo probat v zivo. Hvala.

 

Ne razumem pa, zakaj bi potem kdo moril zaradi tvojega Deeyan. Ni dosti drugacen, kaj dvignjeni mounti toliko vplivajo?

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda prakticno enak ja, vredno bi bilo probat v zivo. Hvala.

 

Ne razumem pa, zakaj bi potem kdo moril zaradi tvojega Deeyan. Ni dosti drugacen, kaj dvignjeni mounti toliko vplivajo?

kaj pa vem, dosti bolj je vpadljiv se mi zdi... Bom poskusu z eno alternativo, ki je nebom pisu v javnem forumu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.