Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zivjo

 

Eno vprasanje ne dolgo nazaj sem menjal plo??ice saj so bile res potrebne menjave. Pogledal sem se malo klesce ki se mi pa zdijo da bi bi jih bili treba obnoviti.

Zanima me nekaj. namrec ze 1-2meseca se pri zaviranju slisi zloo glasno cviljenje. Ali bi bile klesce lahko da na momente skos drzi ali kaj bi lahko cvililo glede na to da so ploscice nove.

 

En zoom zoom pozdrav

 

 

Poslano z mojega GT-N7100 z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo

Eno vprasanje ne dolgo nazaj sem menjal plo??ice saj so bile res potrebne menjave. Pogledal sem se malo klesce ki se mi pa zdijo da bi bi jih bili treba obnoviti.

Zanima me nekaj. namrec ze 1-2meseca se pri zaviranju slisi zloo glasno cviljenje. Ali bi bile klesce lahko da na momente skos drzi ali kaj bi lahko cvililo glede na to da so ploscice nove.

En zoom zoom pozdrav

Poslano z mojega GT-N7100 z uporabo Tapatalk

Ko si menjaval ploscice je sel cilinder lepo nazaj? Si kaj podmazal vodila?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si menjaval ploscice je sel cilinder lepo nazaj? Si kaj podmazal vodila?

nekaj slikic starih plo??ic in potem ?e nekaj slik kle?? seveda sem malo podrgnil da je ?el rust dol

 

 

gumice niso ravno v najbol?em stanju, cilinder?ek ?el lepo nazaj in seveda podmazal vodila

 

slike sledijo

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da nisi vodil z navadno mastjo mazal...

Nene to pa ne. Res me zanima kaj tako mocno cvili. Se ljudje kar obracajo ko cvili kot vlak. Ce ni idej kaj bi lahko bilo se bom moral kar do nasega forumskega mehanika zapeljati g Pelkota ce bo odkrit kje tici tezava hehe

 

Poslano z mojega GT-N7100 z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.