Skoči na vsebino

Mazda 5 Te?ava zadnje klopi


Priporočeno sporočilo

Pri nas je bila enkrat barvica v tra?nici. Smo jo zelo te?ko opazili, pa tudi ven smo jo te?ko dobili...

 

?e bo mogo?e kaj pomagalo...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e je kaj notri ja k samo desna ta drsna plo??a se ne premika tak ko bi se mogla leva gre pa ?isto normalno

Poglej malo okrog sistema "hara-kuri" ali kako se ?e imenuje ta Mazda pogruntav??ina, ki lahko iz prtlja?nika odpre? oz. prekucne? zadnjo sede?no klop.

 

Pri Mazdi6 2003 je bil hec, da sem imel nekaj zataknjenega (v prtlja?niku) pri spro?ilcu tega sistema in se iz tega razloga seveda sede? ni "zataknil", ko si ga potiskal nazaj. Banalna zadeva, ki jo je prvi opazil g. Yavarye in njegov komentar je bil; "?aki, a ti mene zajebava??"  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja samo ni to problem. problem je to ko ho?em sede? nazaj potisniti sploh ne gre nazaj. gre do prve luknjice ker se zatakne vendar tudi ?e dvignem ro?ico da bi ga ?e bolj nazaj dal, bolj nazaj no?e ve? iti. sem ga pa vzel ven da bi pogledal ?e bi se dalo kaj videti in sem opazil da leva plo??a po kateri drsi sede? dela normalno. desni se pa pomakne dosti manj?e kot pa on 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.