Skoči na vsebino

Rjavenje avtomobilov ...


LEPI

Priporočeno sporočilo

Kaj to dela HDR ???? :hudicek:

 

 

Samo na prvi sliki s Passatom tud HDR ne more popravit slike :)  :harhar:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ja nis hotu povedat da fauve tudi rjavi?! Ker to ne dr?i!!!

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

a se heca?? - biv?i slu?ben passat, isti letnik kot moja Mazda, slikano pred dvemi leti in pol, ko je imel avto dobrih 100kkm

 

post-133-0-76059600-1468887104_thumb.jpg

 

post-133-0-62266600-1468887120_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se heca?? - biv?i slu?ben passat, isti letnik kot moja Mazda, slikano pred dvemi leti in pol, ko je imel avto dobrih 100kkm

 

attachicon.gif2014-02-04 15.37.42.jpg

 

attachicon.gif2014-02-04 15.37.16.jpg

Boss svaka ?ast si pa najdu prave fotke, najvrjetnej ni avta k nebi biu tm mal rjav kjer je od kamen?kov zbit-ti lohk jst mojga slu?benga slikan k zgleda po havbi in nad ?ipo k da bi ga lubadar napadu... No Lumpi ma zej isto kot ti, gre? lahko na ogled sam mor? merkat d se nou? razjoku ob vsej rji ki jo premore...

Spektr a si ti spet kak brihtol spiu, noben ni reku da vw ne rjavi, je pa res d se pri 11 letih ne razpade zaradi le te...

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spektr a si ti spet kak brihtol spiu, noben ni reku da vw ne rjavi, je pa res d se pri 11 letih ne razpade zaradi le te...

 

 

Saj se tudi vse sestice ne razpadejo po 11 letih ... Tvoja je bila kot kaze izredni primer :) ... Tako kot je Sylverjeva trojka izreden primer, ki ima ogromno napak :) ... Za sestice prve generacije je znano, da so rade rjavele okoli blatnikov in kolotekov... Samo so to v sklopu garancije sanirali... Vsaj pri moji so menjali zadnje blatnike, preden sem jo prodal. Menda se se vedno vozi okoli... pa je letnik 2003 :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss svaka ?ast si pa najdu prave fotke, najvrjetnej ni avta k nebi biu tm mal rjav kjer je od kamen?kov zbit-ti lohk jst mojga slu?benga slikan k zgleda po havbi in nad ?ipo k da bi ga lubadar napadu... No Lumpi ma zej isto kot ti, gre? lahko na ogled sam mor? merkat d se nou? razjoku ob vsej rji ki jo premore...

Spektr a si ti spet kak brihtol spiu, noben ni reku da vw ne rjavi, je pa res d se pri 11 letih ne razpade zaradi le te...

 

Ne vem sicer kaj delate z avti ampak glej ga zlomka, doma imamo ?estko prve generacije, ki bo ?ez dva dni stara natanko 11 let in hudi? rjast nima nobene rje nikjer. :ne vem:

 

Se pravi je tako, da nekatere ?estke rjavijo, nekater pa? ne in ravno tako VW-ji. So pa bile po?kodbe bolj namenjene tistim, ki jamrajo kako za en kurc barvo ima Mazda - VW pa? nima ni? bolj?e, ker moj avto pri 225.000 km danes je manj zbit, kot ta slu?beni Passat pred dvemi leti in z ve? kot pol manj km.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem sicer kaj delate z avti ampak glej ga zlomka, doma imamo ?estko prve generacije, ki bo ?ez dva dni stara natanko 11 let in hudi? rjast nima nobene rje nikjer. :ne vem:

 

Se pravi je tako, da nekatere ?estke rjavijo, nekater pa? ne in ravno tako VW-ji. So pa bile po?kodbe bolj namenjene tistim, ki jamrajo kako za en kurc barvo ima Mazda - VW pa? nima ni? bolj?e, ker moj avto pri 225.000 km danes je manj zbit, kot ta slu?beni Passat pred dvemi leti in z ve? kot pol manj km.

Ampak sluzbeni avto je le sluzbeni avto... :) Na makadamu najhitrejsi... ;) ... So ljudje, ki se vsedejo pv sluzbeni avto in z njim delajo kot svinja z mehom... svoj avto pa cuvajo v garazi ze ce je vremenska napoved bolj slaba :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, ampak takole boga sta bila dva od treh passatov, golfi so bili pa vsi OK, brez takih po?kodb. Jaz bi prej rekel temu, da je bila serija slabo barvanih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pri mojem yugotu ni farba sama od sebe starn padala tako kot pri mazdi zadaj na strehi. (Pa je zato nisem imel ni? manj rad).

Ne spet spra?evat kaj za vraga eni z avti delajo da so se jim take stvari dogajale.

 

To kar pa ka?e? Boss, na slikcah pasata rjaveneje ni posledica slabe izdelave pa? pa zanemarjanja - itak slu?ben avto. Take rane bi imela tud moja biv?a, ?e nebi sproti popravljal po?kodb od kamen?kov.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od zadnjega posta lepija z lepimi slikami je tole kr neki...mogoce bo treba mal spucat?

 

 

Sem malo "spucal" :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn, da je nastala nova tema! :)

 

Zdaj lahko tudi sam napisem izkusnjo z mojo lastno 2003 6ko iz GG serije.

 

2014 ko je sla od mene, ni imela niti pikice rusta ob prevozenih prek 350000km, zdaj koliko je k temu pripomoglo moje 3-letno skrbno lastnistvo (pogosto in lastnorocno domace pranje, 3krone antirust zascita, garaziranost, itd.), tega ne morem z gotovostjo trditi :)

 

Ocitno se ta taprve 6ke medsebojno kar precej razlikujejo v kvaliteti, nimam pojma? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi moja prva ?estka letnik 2004 ni imela ni? rje nikjer pa je bila ves ?as zunaj brez strehe ali nadstre?kov. Je pa res, da sem pozimi po sne?enju vedno spral podvozje. Ja zgodilo se je, da je bila tudi trikrat na teden v avtopralnici. :blink:

 

Je pa vedno tako, da avto pri katerem si prvi lastnik dejansko najbolj ve? kaj se je z njim dogajalo, ?e pa si drugi ali kasnej?i lastnik je pa vedno en velik ? kk?en je bil odnos prej. Sploh pri avtih, ki so v parih letih zamenjali lastnika. Ker nekdo, ki ima tak na?in, da po parih letih avto zamenja dostikrat nanj pazi mnogo manj, kot nekdo, ki ima avto za dlje ?asa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker nekdo, ki ima tak na?in, da po parih letih avto zamenja dostikrat nanj pazi mnogo manj, kot nekdo, ki ima avto za dlje ?asa.

 

S temlem se pa js nebom strinju! ?e nikol nism dal avta s prikritimi napakami od sebe!

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa od kot ideja da so ?estke (in trojke) rjavele ker ljudje niso znali delat z njimi :vskalo: Pri moji 6ki so bili (poleg ostalega) blatniki v 4letih ?ist rjavi, po zamenjavi pa so zamenjani potem zdr?ali naslednjih 9let ?ist brez pikice rje. To po teoriji nekaterih zgleda da prve 4leta nisem znal delat z avtom, potem naslednjih 9let sem pa kar naenkrat znal.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S temlem se pa js nebom strinju! ?e nikol nism dal avta s prikritimi napakami od sebe!

Daj lepo prosim, ?e enkrat preberi. Napisal sem dostikrat in nisem napisal, da je vedno tako. Mislim, da je to logi?no, da ?e nekdo ve, da bo ?ez tri leta avto menjal navadno ne bo toliko energije vlagal v vzdr?evanje in predvsem ?i??enje kot tisti, ki ve, da mu mora avto zdr?at desetletje in ve?. Nikjer nisem rekel, da je to pravilo, da kratkoro?ni lastnik da avto od sebe s prikritimi napakami (za rjo se dostikrat niti ne ve, da se je recimo ?e za?ela pojavljat).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj lepo prosim, ?e enkrat preberi. Napisal sem dostikrat in nisem napisal, da je vedno tako. Mislim, da je to logi?no, da ?e nekdo ve, da bo ?ez tri leta avto menjal navadno ne bo toliko energije vlagal v vzdr?evanje in predvsem ?i??enje kot tisti, ki ve, da mu mora avto zdr?at desetletje in ve?. Nikjer nisem rekel, da je to pravilo, da kratkoro?ni lastnik da avto od sebe s prikritimi napakami (za rjo se dostikrat niti ne ve, da se je recimo ?e za?ela pojavljat).

Ni znal razbrat med vrsticami in se mi zdi da je vzel osebno, kar seveda ni bilo. Napisal si univerzalno dejstvo, npr. kdaj bo? avto bolj "merkal", ?e ga bo? dal od bajte ?ez pol leta ali ga ima? v mislih imet do?ivljenjsko v svoji lasti?  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.