Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Francoska pa?teta, 'po?kodovan audi (moja SEAT platforma) in ford brez gume.....

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-z...njeno-crto.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je delal 55 letni Hrvat s 26 letno Ptuj?akno v avtu? In zakaj mora? vedno poudarjati, da ima? v bistvu Audija? :P

 

jures hoce kao bit zajeban zato k ma SEAT-a v platformi AUDI-ja..poznam par takih fanov AUDI-ja..in lahko recem samo joj...to imajo skoz tekmo z BMW-jem..

 

 

kaj je delal hrvat s ptujcanko?lahko le sklepamo..monopoli pa zihr nista igrala... :D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je delal 55 letni Hrvat s 26 letno Ptuj?akno v avtu? In zakaj mora? vedno poudarjati, da ima? v bistvu Audija? :P

 

Ker u?ivam v tem, da jih loh j.... brez olimpijskih krogcev na maski :bravo:, pa v bistvu ker vsako stvar ki ima ?paudi not v osnovi (samo zato da ga kdo sploh kupi - ala butelj ko jaz) je audijevec dal 2.000? po kosu, jaz pa se naslajam :)

 

jures hoce kao bit zajeban zato k ma SEAT-a v platformi AUDI-ja..poznam par takih fanov AUDI-ja..in lahko recem samo joj...to imajo skoz tekmo z BMW-jem..

kaj je delal hrvat s ptujcanko?lahko le sklepamo..monopoli pa zihr nista igrala... :D

 

Sem vse prej ko fan Audija....no iskreno ?e bi bil cenovni rang v primerjavi z konkurenco (brez 1000x dolpla?il) bi ga kupil, druga?e je pa to mucho precenjena zadeva....avto sam je ?isto v redu, samo nikoli ni vreden 40.000 +...

 

?paudi mi je pa vsak dan bolj v?e?, je v bistvu le ?koljka od A, podvozje, elektronka, motor je vse zadnje in ?portno ?pansko naravnano (ni od A)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam je z levim prednjim bokom vozila najprej tr?il v zadnji levi bo?ni del forda focusa, nato pa ?e v avtomobil peugeot 206, ki sta ju iz nasprotne smeri pripeljala 55-letni Hrvat in 26-letnica iz okolice Ptuja.

 

V prometni nesre?i je bila voznica hudo, 33-letni povzro?itelj in trije sopotniki v peugeotu pa la?je po?kodovani.

 

Meni tle nekaj ni jasno....

 

1. V?eraj okoli 8.15 je 33-letni Ptuj?an vozil audi A4 iz Zgornje Hajdine proti Ptuju. Izven Spodnje Hajdine, kjer je vozi??e v ravnini in smerni vozi??i lo?uje dobro vidna neprekinjena ?rta, je zapeljal levo

 

2. najprej tr?il v zadnji levi bo?ni del forda focusa

 

3. nato pa ?e v avtomobil peugeot 206, ki sta ju iz nasprotne smeri pripeljala 55-letni Hrvat in 26-letnica iz okolice Ptuja.

 

torej povzro?itel je v Audiju, Focusa je vozil hrvat po zgornjem, 26 letnica pa pezoja a ne?

 

4. V prometni nesre?i je bila voznica hudo, 33-letni povzro?itelj in trije sopotniki v peugeotu pa la?je po?kodovani

 

 

torej je naj... una v pezoju, to so pa spisali ko prvosolci res....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

24ur laufajo gimnazijski maturanti (referenca na eno drugo temo :P ).

Ne vem no kot, da bi bil problem napisati, da se je zaletel najprej v fokusa, ki ga je vozil naprimer Hrvat in potem ?e v Peđoja, ki ga je vozila 26 letnica iz Ptuja ne pa, da napi?ejo najprej avte potem pa ?e ljudi zdaj pa ugotavljaj kdo je vozil kaj. Saj ne, da se kaj spremeni ampak razumljivo bi bilo bolj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas pred firmo, danes zjutraj(med 7 in 8 uro), fokus karavan na boku, zataknjen za drevo, kliotu manjka sprednji odbija?.

 

In seveda polno smrkcev. :policaj:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je pa skor pokeglala ena mama s puntotom na bencinski, tankal sem na levem boksu, na desnem pa izbiral vitrexe, mama pi?i notri, in ko je videla da je malo prehitra itak nogo na bremzo na ful, pri -15 vse ledeno po tleh in je samo drajsala in kon?ala v chappi pasji hrani poleg vitrexov....jaz pa pobegnil v trgovino ta prav ?as, ker se je na 50m videlo da to ne bo ?lo

 

Cel desni pas je prazen, in ?e bi bila toliko pri sebi bi samo bremzo spustila in prepeljala pumpo po?asi....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je pa skor pokeglala ena mama s puntotom na bencinski, tankal sem na levem boksu, na desnem pa izbiral vitrexe, mama pi?i notri, in ko je videla da je malo prehitra itak nogo na bremzo na ful, pri -15 vse ledeno po tleh in je samo drajsala in kon?ala v chappi pasji hrani poleg vitrexov....jaz pa pobegnil v trgovino ta prav ?as, ker se je na 50m videlo da to ne bo ?lo

 

Cel desni pas je prazen, in ?e bi bila toliko pri sebi bi samo bremzo spustila in prepeljala pumpo po?asi....

 

Velik ti pri?akuje? od ene povpre?ne ?enske-voznice, ki ji je verjetno avto pa? samo nujno zlo. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velik ti pri?akuje? od ene povpre?ne ?enske-voznice, ki ji je verjetno avto pa? samo nujno zlo. :ne vem:

 

Zimske gume je pa verjetno kupila ?e skupaj z avtom (punto Mk1).....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zimske gume je pa verjetno kupila ?e skupaj z avtom (punto Mk1).....

 

ampak so po radiu in TV povedal, da so zimske gume zakon tko, da je verjetno kriv kak nadnaraven pojav, da ji je tako drselo :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tole, v nedeljo ob 5:40 (zjutraj) se vra?am iz ?urke in pri izvozu na lj obvoznici za Nove Jar?e (iz smeri rondoja), megla na polno, stojita 2 dolga ?leparja s tistimi soft blinkerji :whatever::whatever::vskalo::vskalo: ...sta bila oba glih tako dolga da sta 80% izvoza zaprla, ?e dobro da je eden pred mano vse ?tiri vklopil ker je ustavil za njima, potem ?e jest in ?e en za mano, potem pa po?asi gledat na desni pas in obvoziti ?leparja in na izvoz, bilo je cca. 5m prostora ?e. :vskalo::vskalo: ....kot da debila nimata 50metrov pred in tudi po izvozu odstavnega pasu :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opro??am kamionarjem ampak eni med vami so pa res debili. V?eraj se zve?er vra?am po dolenjski AC proti Lj in na vi?njegorskem klancu (tam kjer je bilo tisto hudo veri?no tr?enje) ?leper, ki mu ni gorela niti ena lu? na polpriklopniku. Vidljivost je bila ravno toliko zmanj?ana zaradi rahle meglice in ?ele nekje 30-40m od kamiona so se rahlo zabliskali zelo zamazani odsevniki. Ko sem bil v?tric kamiona mu rahlo poblendam, da bi ga opozoril na pomanjklivost, cesta je bila na prehitevalnem pasu tudi ?ist prazna tako, da bi vsakemu normalno inteligentnemu bilo lahko jasno, da mu ne blendam, ker sem neuravnov?en agresivc.

 

Ampak, ko sem mimo pa se je za?el lightshow za mano - kamionar je blendal iz vseh lu?i, meglenke, dolge, lu?i na strehi in ne vem kaj ?e vse. Ga probam opozorit ?e s pri?igom ?tirih ?migovcev v kratkih presledkih pa je sledil nov rafal blendanja.

 

In take idioti se vozijo po na?ih cestah, na konc bi pa nekdo naletu pa bi vsi govorilo o neprilagojeni hitrosti, premajhni varnostni razdalji (kako hudi?a je premajhna, ?e ga zagleda?, ko si mu se ?e skoraj parkiral v rit) in o budali, ki je spregledala cel kamion. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Samo pred zid pa da ga sneg zamede do smrti, metka je ?koda!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno je tole. In skoraj vedno umre nedol?ni, ne pa povzro?itelj..Tako bi bilo saj malo bolj po?teno...

 

presojati o tem, za koga je bolj pravi?no, da umre... drzno ... :(

 

vsaka ?rtev je odve?, pa naj si bo kriva ali nedol?na ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

presojati o tem, za koga je bolj pravi?no, da umre... drzno ... :(

 

vsaka ?rtev je odve?, pa naj si bo kriva ali nedol?na ...

 

 

Vem..o tem se ne govori..Tudi jaz ne govorim. Samo malo sem bolj naglas razmi?ljal kot ponavadi. Ve?ino je tako, da res tisti nedol?ni umre in ne recimo objestne?. Itak je pa vsaka ?rtev odve?. Samo...?e se nekdo napije, sede za volan in dela zgago po cesti....to je ?e namera.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.