Skoči na vsebino

Nakup vozila do 10let starosti


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Dober ve?er kolegi Mazda?i!

 

Kolegica kupuje vozilo, cenovno med 3 in 4 Jur?ke ? in naj bi bil ni?jega srednjega razreda ter ne starej?i od 10-ih let, pa da ni zgonjen za odpad. Seveda naj bo tudi var?en in pa BENCINskega goriva, ker vem da tudi kak?ni novej?i bencinci pijejo med 5 in 6 litri v povpre?ju.  :cheers:

 

?e lahko tule kar prilepite konkretne povezave (linke) do kak?nega vozila, ki je naprodaj.

 

Jaz sem takoj pomislil na H Jazz, ki velja za trpe?en, prostoren in izjemno var?en avto, tak?no vem da je imela tudi Slivka family in bili zelo zadovoljni.  :jupiii:

 

Hvala za pomo? in nasvete!  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem takoj pomislil na H Jazz, ki velja za trpe?en, prostoren in izjemno var?en avto, tak?no vem da je imela tudi Slivka family in bili zelo zadovoljni.  :jupiii:

 

Res je. Njegova edina napaka je bila, da je postal za en sede? premajhen...

 

In to je bil edini avto, za katerega mi je bilo resni?no ?al, da je moral od hi?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Note se mi ne zdi slaba izbira in tudi kar prostoren avto?ek :)

 

Kaj bi ?e pri?lo v po?tev? 

 

P.S. Francoskim avtom se ?eli nekako izognit.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno tale note je tud men padu v o?i na a.netu

Note se mi ne zdi slaba izbira in tudi kar prostoren avto?ek :)

 

Kaj bi ?e pri?lo v po?tev? 

 

P.S. Francoskim avtom se ?eli nekako izognit.  :zvizga:

Kolegica ima grande punta,mislim da l.06...zelo zadovoljna,napol zastonj se prodajajo...

Sicer je pa izbira ogromna,fiesta,polo,fabia...

 

Jst bi useeno raj pogledal za npr.suzuki swiftom,hyundai i20,kia rio...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ne bi blo slabo, ce vprasas Simona za mnenje...pozna bolj ali manj vsak avto.

Sem ga vpra?al;

 

Pozdravljnei tudi jaz priporo?am honda jazz vendar pri?akujte porabo okrog 7 do 8 litrov
lp

simon

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz prve roke ti povem, da je bila povpre?na poraba 6,3 litra bencina na 100 km. Je pa res, da imam tu v hribih zelo malo mestne vo?nje (od semaforja do semaforja)... ?e pa je bila odprta cesta in "prazen" avto, pa ne preve? te?ka noga, je bila pa poraba komaj kaj ?ez 5 litrov na 100 km.

 

Bila je pa Honda Jazz 1,4i, sport oprema, 8 v?igalnih sve?k, 16 ventilov, majhen avto (velikosti R-Clio), ogromen prtlja?nik (primerljiv s prtlja?nikom R-Lagune),...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.