Skoči na vsebino

Nakup rabljenega superba - avtonet


samuel

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zanima me, ?e kdo pozna vozila iz spodnjega oglasa:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11217038&display=%8Akoda%20Superb%20Combi%204x4%202.0%20TDI%20CR%20Ambiti...

 

Lastnik je bilo podjetje ALD AUTOMOTIVE, ki nudi poslovni najem vozil. Kaj menite o nakupu?

 

lp, Samo

Hm..mogo?e mora? vpra?ati na ?koda forumu? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kakega jurja res predrag, ampak je pa 170KM in 4x4....ni jih veliko. Vozim enako ma?ino, veliki servis je ?ele na 210.000.

 

Preveri tudi kaj pomeni 1. lastnik, ker ?e je leasing hi?a, pomeni da je bilo lahko ve? uporabnikov. Glede na to da je avto star 6 let je ta avto nekdo vrnil po izteku leasinga, in so mogo?e kmji tudi malo sumljivi.

 

Aja ta motor je 99% na VW listi nox, lahko pa ga enostavno izklju?i? brez odstranjevanja - nima dpf, ima nox + adblue

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekak bi rad mel 4x4. Sem gledal tudi A4 karavan, pa ima nekam mali prtlja?nik.

kakega jurja res predrag, ampak je pa 170KM in 4x4....ni jih veliko. Vozim enako ma?ino, veliki servis je ?ele na 210.000.

 

Preveri tudi kaj pomeni 1. lastnik, ker ?e je leasing hi?a, pomeni da je bilo lahko ve? uporabnikov. Glede na to da je avto star 6 let je ta avto nekdo vrnil po izteku leasinga, in so mogo?e kmji tudi malo sumljivi.

 

Aja ta motor je 99% na VW listi nox, lahko pa ga enostavno izklju?i? brez odstranjevanja - nima dpf, ima nox + adblue

Glede 1 lastnika se strinjam in je pomoje kar te?ko preveriti koliko jih je res uporabljalo ta avto. Videl sem da je na tej listi, v ?em pa je sploh finta dpf vs nox. Se znajo pojavljati te?ave pri nerelacijah, recimo 20-30km v eno smer dnevno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z dpf lahko, z nox pa ne, torej si na boljsem. In zakaj potem kupujes 170 konjski 4x4 dizel za 30km na dan?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ta motor je 99% na VW listi nox, lahko pa ga enostavno izklju?i? brez odstranjevanja - nima dpf, ima nox + adblue

 

In kako odstrani? saje iz izpuha? Brez DPF filtra to nekako po logiki ne gre. Adblu se vbrizgava pred NOx katalizatorjem za nevtralizacijo NOx-ov tako, da na izhodu iz cevi dobi? le CO2, N2 in H2O. Se pravi sta DPF in Adblu sistem dve razli?ni zadeve namenjeni za razli?na ?i??enja izpuha.

 

Sej lahko se motim ampak mi ni logi?no kako bi druga?e ?istil sistem saj - Jures a lahko na tvojem avtobusu dejanko preveri? a res nima DPF filtra.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako odstrani? saje iz izpuha? Brez DPF filtra to nekako po logiki ne gre. Adblu se vbrizgava pred NOx katalizatorjem za nevtralizacijo NOx-ov tako, da na izhodu iz cevi dobi? le CO2, N2 in H2O. Se pravi sta DPF in Adblu sistem dve razli?ni zadeve namenjeni za razli?na ?i??enja izpuha.

 

Sej lahko se motim ampak mi ni logi?no kako bi druga?e ?istil sistem saj - Jures a lahko na tvojem avtobusu dejanko preveri? a res nima DPF filtra.

nima so mi rekli in so mi samo izklju?ili vse, predvidevam, da bi po 40.000km bile ?e posledice....ker ni ni? ven vzeto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nima so mi rekli in so mi samo izklju?ili vse, predvidevam, da bi po 40.000km bile ?e posledice....ker ni ni? ven vzeto

In vse so ti izklju?ili, da ne zme?e? celega "premo?enja" za AdBlue; za karcenigene NOx se naj pa brigajo na onkolo?ki, ali kako?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z dpf lahko, z nox pa ne, torej si na boljsem. In zakaj potem kupujes 170 konjski 4x4 dizel za 30km na dan?

4x4 zato, ker stanujem in se vozim tam, kjer bi mi pozimi prav pri?el. Dobro dizel trenutno res ni potreben, vendar ?e bi ?pilal brez problemov kot sedanja Mazda 6, potem je itak vseeno ali dizel ali bencinar.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In vse so ti izklju?ili, da ne zme?e? celega "premo?enja" za AdBlue; za karcenigene NOx se naj pa brigajo na onkolo?ki, ali kako?

pisal sem....lampica je svetila, oz napaka v branju add blu teko?ine, verjemi da ni razlike....je vw poskrbel za to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.