Skoči na vsebino

Avtokamera (DashCam, BlackBox,...)


stepski volk

Priporočeno sporočilo

A to ma? un ?arobni ra?unalnik s CSI ki zna s 4ih pikslov na?arati ?tevilke? :)

 

(Ker jaz na teh low-res slikah ne uspem nobene tablice prebrat. Pa sem se zdrl 4x "computer, enhance!")

 

Anyway, meni se zdi omejevanje snemanja z dashcami precej neumno. Se mi pa zdi popolnoma smiselno da se kaznuje javna objava brez privolitve tistega, ki je eksplicitno sneman (tako kot je po na?i zakonodaji - lahko snema? "mno?ico", ne sme? pa snemati in slediti to?no dolo?eni osebi in potem video objaviti). Za to da na sodi??u/zavarovalnici dokazuje? kako ti je nek kreten izsilil prednost ne rabi? pravice do javne objave.

 

 

Ne rabis nic takega... edino ce gledas na mobilcu, je res mogoce premajhno... Ce pa gledas na racunalniku ali celo na TV, pa se cisto lepo da razbrati nekatere tablice ... pac nekako podobno kot ce jih posnamesz Dashcam-om :) 

 

skitched-20170724-113533.jpg

 

 

skitched-20170724-113704.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zanimiv prispevek glede tega, kaj je dovoljeno in kaj ne... in kako razlicni organi (policija, sodisce, varstvo osebnih podatkov,...) komentirajo prepovedi oz. situacije ... Prispevek je iz nemske TV, zato je v nemscini ... 

 

https://swrmediathek.de/player.htm?show=8ada6040-787a-11e7-9046-005056a12b4c

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Gremo v revolucijo z wifijem....:). Takale je edina da pase meni

 

Se kak kandidat?

 

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F401439448496

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e je tukaj smiseln group Buy, ker potem sledi ?e DDV in stro?ki ?pedicije. ?e jo pa sam naro?i? je pa pod 22? in odpade vse. Naj jo nekdo naro?i in proba da vidimo kake posnetke dela, ker jaz z mojimi nisem super zadovoljen je pa bila 17?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz jo bom. Saj glede na to da je tako poceni pa free shipping bi jih narocal eno pa po eno...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priklopi se na 12V oz. z drugimi besedami gre za univerzalno zadevo in jo lahko zmontiras v vsak avto.

To da preko wifija oz. pri drugih modelih preko BT  dostopas do posnetkov je zelo super zadeva. Kar mene malo bolj skrbi je kvaliteta videa sama in kako snema ponoci. Ker po domace receno "koliko para toliko muzike"  :). Mene zanima se kako je z montazo samo, ker najmanj opazna bi bila ce se zmontira pod vzvratnim ogledalom, vendar je ravno tam svetlobni senzor in bi vrjetno bilo potrebno kamero zmontirati na skrajno desno ali levo stran (poleg airbag zavesic). Ali se motim in bi svetlobni senzor nemoteno deloval?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WiFi.vecinoma ni tako super, kot se slisi... vecinoma gre prenos na telefon zelo pocasen... pa se povezovanje je ponavadi dalec od enostavno ;)... vsaj sam imam take izkusnje in se vedno raje vzamem kartico ven in skopiram preko citalca...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WiFi.vecinoma ni tako super, kot se slisi... vecinoma gre prenos na telefon zelo pocasen... pa se povezovanje je ponavadi dalec od enostavno ;)... vsaj sam imam take izkusnje in se vedno raje vzamem kartico ven in skopiram preko citalca...

ja posnetki so takoj 300-500mb, wifi dajo pa prve generacije :)

 

Verjetno je pa pregledovanje hitrej?e? To je va?nej?e po moje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja posnetki so takoj 300-500mb, wifi dajo pa prve generacije :)

 

Verjetno je pa pregledovanje hitrej?e? To je va?nej?e po moje.

 

 

Pri Garminovi kar nekaj cajta traja, da lahko zacnes pregledovati posnetke ... Meni se zdi samo pogojno uporabno, ko res nimas druge opcije ... Pregledovanje preko zaslona same kamere pa je OK ... Ampak zalosna nimajo vse kamere... Recimo BlackVue, po kateri so skopirali obliko tele, ki jo ti narocas je bil prenos preko WiFi zelo pocasen... za pregledovanje pa se ne spomnim vec, ker tega niti nisem nikoli uporabljal ... Vem, da je bil prenos videa tako pocasen... in je trajal ponavadi dlje, kot je trajal posnetek ... Recimo za tri minute dolg posnetek (datoteke se zakljucujejo po treh minutah) je prenos ponavadi trajal malce vec kot tri minute :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz moram gledati na velikost, ekran odpade. No sicer pa niti nintreba kartice ven, z laptopom prides priklopis kabel pa snames ce je treba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz moram gledati na velikost, ekran odpade. No sicer pa niti nintreba kartice ven, z laptopom prides priklopis kabel pa snames ce je treba

 

 

Lazje je sneti kamerico in to delati na toplem :) ... Sploh ce nimas laptopa :) ... Garminova je fajne, ker ima magnetni nosilec... Tudi BlackVue se zelo hitro sname iz nosilca ... Tale "tvoja" pa ocitno tudi... vsaj na sliki je videti gumbek, ki je verjetno namenjen hitremu odstranjevanju ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 x naro?eno :)


Lazje je sneti kamerico in to delati na toplem :) ... Sploh ce nimas laptopa :) ... Garminova je fajne, ker ima magnetni nosilec... Tudi BlackVue se zelo hitro sname iz nosilca ... Tale "tvoja" pa ocitno tudi... vsaj na sliki je videti gumbek, ki je verjetno namenjen hitremu odstranjevanju ... 

Za ta denar kot ka?e nudi kar veliko, pri?akovati ne more? u la la, ampak ?e tiste prve so zelo pozitivno presenetile.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Zadeva deluje lepo, posnetki bodo pa sledili, ker se ?e lovim. Namre? se vse preko aplikacije nastavlja, in sem imel standard definition vklopljen ne (kao) HD, posnetki so tako slabi, poleg tega ni vseeno kako jo obrnes, torej so na glavo :)

 

Prvi nonHD posnetek, in screen capture, lahko pa gleda? v ?ivo na telefonu, kar pomaga vsaj pri nastavljanju kamere.

 

https://youtu.be/W0I_Uqdr5ik

post-2637-0-83641700-1515138042_thumb.png

post-2637-0-27010700-1515138054_thumb.png

post-2637-0-20614100-1515138061_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj....a je ze za prevzet oz.nardit mini meet?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.