Skoči na vsebino

Moski brivniki


Scr3am

Priporočeno sporočilo

Mene pa zanima kaksne imate izkusnje z elektricnim brivnikom tisti kateri ga uporabljate. Sam imam taksno sluzbo kjer moram biti vedno obrit, kar posledicno pomeni britje vsak dan ali pa vsak drugi dan. Pred kratkim sem za darilo dobil brivnik znamke philips series 5000 in sem zelo razocaran! Zelo slabo pobira dlake, da o vratnemu predelu sploh ne izgubljam besede. Se mores dobesedno namuciti, da se kakor toliko sploh obrijes...in to pri bradi stari tri dni. Mi je jasno, da se proti klasicni klinci nemore primerjati noben brivnik, ampak se teh klinc ze malo najes, ce se vsak dan brijes. Poleg tega tudi priporocajo elektricne brivnike, ce se pogosto brijes.Je pa cena taksnega brivnika 130?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jih imam od vekomaj....

In zdaj zadnjih 10 let le Panasonic.

Trenutno tega

https://www.panasonic.com/uk/consumer/personal-health-care/mens-shavers/es-lv95.html

In vedno kupujem takega wet shaverja, da ga uporabljam s peno.

 

Izkusnje:

Kupi vedno najdrazjega (ali pa fehtaj zeno da ga dobis za darilo :-) )

Tale in prejsnji brijejo bolje kot klasicna ziletka

In pa vzdrzuj ga pravilno

In to je to

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam uporabljam 15let starega Philips, sicer brivnik za frizuro, torej naredi "dnevno brado". Pa ?e to se brijem max 1x na teden, na sihtu so se pa tudi sprijaznili :)

 

Si ne predstavljam briti vsak dan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In razdrazena koza, pa vreznine ko se ti mudi verjetno tud. He he

Ce kupujes kupi takega ki lahko uporabis pod tusom ....mokro britje.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam uporabljam 15let starega Philips, sicer brivnik za frizuro, torej naredi "dnevno brado". Pa ?e to se brijem max 1x na teden, na sihtu so se pa tudi sprijaznili :)

 

Si ne predstavljam briti vsak dan...

 

Jest sem pred pol leta nabavil novega v Hoferju za 30-40? in je ?isto ok, prej sem imel fotrovega starega (15 let se ne sli?i nerealno) pa mi je zdrsnil z roke in padel v VC. Sedaj sicer spet dela (samo baterija je kot pri starem telefonu, ?e ho?e? da dela mora bit priklju?en v ?trom) tako da bo za backup. Nisem pa zelo pora??en tako da je britje 1x/teden dovolj.

 

Edit: Kliknil link, watafak 330 funtov za brivski aparat. Te za to ceno obrije med spanjem ne da bi te zbudil?

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na novo mam philips OneBlade.

Za moje pojme vrhunska stvar,majhen mokro-suho britje z nastavki ce bi hotel delat kaj na dolzino,baterijski + na strom,....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff...na brivnikih sem naredil ?e kar malo ?tudijo. (Ob?utljiva ko?a + le?e?e dlake)

 

Philips series 5000, probal, ni vreden denarja.

Philips series 7000, soliden za svoj dnar a slab?i ko braun series 5.

Braun series 3, ne pobere le?e?ih dlak, pravzaprav sem ga takoj vrnil v trgovino ker me po vratu sploh ni mogel pobriti

Braun series 5, dober brivnik

Braun series 7, Imam ga ?e cca 9 let, res brije zelo dobro, po vseh letih ?e vedno dela baterija

 

Spla?a se malo bolj pogooglat, recimo pred kratkim smo fotru kupli Braun series 5 za 125 ? kar je precej dobra cena.

 

Aja, pa meni osebno so te pene in mokra britja pri aparatih ?ist odve?. ?e ima? dober aparat, ne rabi? nobene pene in ostalega sranja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.