Skoči na vsebino

mazda6 CD140 GT 2008


Priporočeno sporočilo

lp. pred kratkim mi je moja mazda za?ela cukat, ob dodajanju gasa (narahlo) med 1500-2000 obrati, ?e dodam gas mal bol mo?n ni? ne cuka , bral sm da je to problem na ?obah verjetno , me pa zanima ?e so ?e kake druge re?itve in pa kam to najprej peljat da preverijo to?no kaj je narobe , kak?ni so stro?ki z ?obam itd ...

okolica Celja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor se spomnim so nekateri resili to cukanje z kalibracijo sob. To je 5min dela z testerjem, lahko si tudi sam naredis z obd adapterjem in racunalnikom z aplikacijo forscan. Je pa se ena opcija z brikanjem konektorja pri motorju. To ti lahko pozneje napisem postopek, ker trenutno ne morem.

Drgac kolk pa servis kasira pa nevem verjetno kakih 30?.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej naj bi avtomatika vsakih 10.000 km naredila samokalibracijo. Pomembno pa je, d atakrat avto te?e v prostem teku in da ni vklopljena klima. Nekje v priro?niku za uporabo avtomobila je to napisano.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

okol 30? za pregled ?ob preko ra?unalnika in nastavitev ?

?e je res sam tak mal pol bom kr pelal sam dvomim da je Selmar Celje tak pocen

Saj sem napisal da tocne cene nevem, pac se mi zdi da ne bi smelo biti vec kot 30? glede na to da je 5min dela. Jst ti lahk naredim za 1pir, samo mores pridt v MS.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto mam ?ele 2 tedna prej je pa stal 4 mesce .... zj smo nardil slabih 2000 z njim

ampak je ze bil na 2 dolgih furah 400km + da se je mal zlaufo ampak se vseen cuka

http://www.cardiagnostics.be/-now/MAZDA%20M-MDS_bestanden/Tips%20and%20Tricks%20for%20MAZDA%206.htm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.