Skoči na vsebino

Okvirna cena M6 2002 2.3 GT


Lady6

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

pri?el je ?as, da se bom o?itno tudi jaz morala po?asi poslovit od svojega kanar?ka in me zanima koliko bi bila realna cena za prodajo? Avto je 2002 letnik, 2.3 bencin, GT oprema, 179.xxx prevo?enih km, pred prodajo gredo gor novi odbija?i. Rjavi ne nikjer, razen pod spojlerjem v kotu rja premera cca 2cm (ta je bila tam ?e ko sem jo jaz kupila in na sre?o ni ?lo ni? naprej). Motor dela odli?no.

 

Spotoma pa me zanima ?e, ?e kdo ve za kak?no Mazdo6 novej?i model z GTA opremo (in kaj gledati ob nakupu pri bencinskih in kaj pri dizelskih motorjih, katere so skrite napake, kateri motorji se najbolje obnesejo itd.)?

 

Hvala za odgovore!

aa.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

pri?el je ?as, da se bom o?itno tudi jaz morala po?asi poslovit od svojega kanar?ka in me zanima koliko bi bila realna cena za prodajo? Avto je 2002 letnik, 2.3 bencin, GT oprema, 179.xxx prevo?enih km, pred prodajo gredo gor novi odbija?i. Rjavi ne nikjer, razen pod spojlerjem v kotu rja premera cca 2cm (ta je bila tam ?e ko sem jo jaz kupila in na sre?o ni ?lo ni? naprej). Motor dela odli?no.

Spotoma pa me zanima ?e, ?e kdo ve za kak?no Mazdo6 novej?i model z GTA opremo (in kaj gledati ob nakupu pri bencinskih in kaj pri dizelskih motorjih, katere so skrite napake, kateri motorji se najbolje obnesejo itd.)?

Hvala za odgovore!

 

Kar se tice 2. generacije bos cist vse odgovore nasla tuki :)

 

http://avtonasveti.com/mazda-6-2007-2012-napaka-okvara-tezava-problem-vpoklic/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tice 2. generacije bos cist vse odgovore nasla tuki :)

 

http://avtonasveti.com/mazda-6-2007-2012-napaka-okvara-tezava-problem-vpoklic/

No in potem se bo spet reklo, da to pa ni res da dizel pa ja nima vec kvarljivih komponent od bencinarja. V celemu clanku je na racun bencinarja bila izpostavljena samo "poraba".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobi? 2000? zanjo, bo? lahko kar vesela, ?e ve?, pa pa? toliko bolj. Viper je Rumenko sicer z dvojnim ?tevilom prevo?enih prodal izpod tiso?aka.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako vse to so stara jajca in ?e najve? vredna lastniku. Da ne bo pomote in da karkoli ?alim - tudi moja 6ka bo ?ez mesec dopolnila okroglih 10-let in tudi zanjo pravim, da so to ?e stara jajca, ki pa so vredna meni, na trgu pa kurc kej (Zmaj?).

 

Vse kar je starej?ega datuma in da je nekaj vredno mora biti ali redkost ali pa imeti status oldtajmerja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj v bistvu se ne splaca prodajat a pride trenutek ko se mora.

 

Btw una mazda2 ki jo gledam za fotra je cena sedaj 990? s klimo.....udarjena vrata. Tip pa se ne javi...?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

pri?el je ?as, da se bom o?itno tudi jaz morala po?asi poslovit od svojega kanar?ka in me zanima koliko bi bila realna cena za prodajo? Avto je 2002 letnik, 2.3 bencin, GT oprema, 179.xxx prevo?enih km, pred prodajo gredo gor novi odbija?i. Rjavi ne nikjer, razen pod spojlerjem v kotu rja premera cca 2cm (ta je bila tam ?e ko sem jo jaz kupila in na sre?o ni ?lo ni? naprej). Motor dela odli?no.

 

Spotoma pa me zanima ?e, ?e kdo ve za kak?no Mazdo6 novej?i model z GTA opremo (in kaj gledati ob nakupu pri bencinskih in kaj pri dizelskih motorjih, katere so skrite napake, kateri motorji se najbolje obnesejo itd.)?

 

Hvala za odgovore!

oj,

 

kolk jo pa kej ti ceni?? Me zanima, ker bom rabil konec leta en avto za male pare za fjakat se okol po Kranju pa okolici, kot drugi avto.

 

LP, Janez

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.