Skoči na vsebino

Mazda servis


Priporočeno sporočilo

?ivjo

Zanima me ?e je kje/kdo na obali ki se ukvarja s popravilom mazd poleg uradnega servisa avtoplus.

Danes se mi je spet pri?gala rde?a lu?ka od olja. 3000 Km nazaj sem odprl pokrov karterja in o?istil dokaj zama?eno oljno cedilo. Zakaj se je zdaj ponovno pri?gala pa nimam pojma..

Hvala za pomo?

Matej

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?ge se ob?asno in ne gori ves ?as. Takoj po zagonu ne sveti

Slab pritisk olja, lahko da je samo senzor tlaka, ?e si vse ?e okoli olja naredil, vseeno nalij do F in ?e se ?e pojavlja res poglej ta senzor (to je ?e najmanj). Pa ko zasveti si slu?ajno na kakih klancih dol/gor?

 

Nisi pa ni? napisal kdaj si menjal olje in filter, ampak predvidevam da takrat ko si dajal karter dol? Zabasan filter bi lahko tudi slabil pritisk.

Pa ?e katero olje?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zahvala G. Pelkotu za prijaznost in svetovanje po telefonu. Pribli?no sem ugotovil kaj verjetno je krivo za moje te?ave. Zobnik na oljni pumpi je defekten, oz. zobnik na glavni gredi. Ve? bom vedel ko se bo odprl motor. 

?e vedno pa i??em kak?nega mojstra na obali ki se ukvarja z mazdami poleg AvtoPlusa, v nasprotnem primeru bom avto odpeljal na Avto Pelko.

Lp Matej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...mislim da je bolj?e da pelje? k mostru Pelkotu da ti on strokovno naredi..tle na obali ni takega mojstra za MAZDE ..so lahko mojstri samo jaz ne vem..he he dobro re?i ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..jaz mojo mazdo cx5 vozim na Avto plus Mazda. Kp.ker je ?e v garanciji..moram..he he meni ki poznam tam mi naredijo dobro in kvaliteno plus popust.prej ko sem imel Mazdo sem vozil k na?emu mojstru Pelkotu medvode..

Saj na Avto plus kp bi naredili dobro samo cenovno..bi blo ???

Lahko mi po?lje? ZS tvoj gsm..te pokli?em ..lp Ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.