Skoči na vsebino

Temperatura motorja pri M 3 (2013 dalje)


Bini

Priporočeno sporočilo

Malo pomo?i rabim od maharjev na forumu! Ne vem ali sem slep ali pa tako smotan,ker ne najdem temp.motorne teko?ine na armaturki,res da nisem pogledal v priro?nik,bom potem ?e ne dobim odgovora od vas. ?ele sedaj po 10.mesecih sem opazil da je verjetno ni. Me ne moti preve?,ampak bolje.bi bilo da je. Verjetno ?paranje kot pri citroenu ki je tudi nima! Hvala. Zoom zoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo. Tako kot si ?e ugotovil,tega ni :). Sveti ti pa modra lu?ka,ko avto pri?ge?, dokler ni delovna temperatura hladilne teko?ine...in to je to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo. Tako kot si ?e ugotovil,tega ni :). Sveti ti pa modra lu?ka,ko avto pri?ge?, dokler ni delovna temperatura hladilne teko?ine...in to je to :)

Za modro lucko pa vem. Hvala obema.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo pomo?i rabim od maharjev na forumu! Ne vem ali sem slep ali pa tako smotan,ker ne najdem temp.motorne teko?ine na armaturki,res da nisem pogledal v priro?nik,bom potem ?e ne dobim odgovora od vas. ?ele sedaj po 10.mesecih sem opazil da je verjetno ni. Me ne moti preve?,ampak bolje.bi bilo da je. Verjetno ?paranje kot pri citroenu ki je tudi nima! Hvala. Zoom zoom

Citroen ma...:) mamin c3, moj c4, sestrin c5, le da ga na digitalnem zaslonu lahko izbiras, po defaultu ga ni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Peugeotu mi je bilo v?e?, ker si imel oba kazalca...za temp. hladilne teko?ine in za temp. olja...tako da tudi ko je hladilna teko?ina bila na delovni temp. olje ?e ni bilo...?koda, da ne dajo tega noter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko lu?ka ugasne...ima voda dobrih 30?c kar je se zdale? delovna temp.

So pa res bitli da ne dajo ?tevca ta to....re?itev je obd pa gledat prek gsm

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Citroen ma... :) mamin c3, moj c4, sestrin c5, le da ga na digitalnem zaslonu lahko izbiras, po defaultu ga ni

 

 

Tudi pri CX-5 je na enem izmed screenov opcija, da vidis kazalec s temperaturo ...

 

CX-5_Navodila_za_uporabo_8FY4-EE-17E-SI_

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaoo, nevem kako razmi?ljajo tile in?enirji??!!

?e jim je ?e ?tevec predrag, bi lahko vsaj softwarsko dodali dostop prek displaya kot ma cx5, senzor itak je obd itak je samo par vrstic kode v softwaru... Jao pravi ?ehi

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta modra je pa tako brezveze saj se hladnega avta tako ne tera?,motor se pa ogreje v 5 minutah in kaj ti pomeni ?e gori poleti 1 minuto,pozimi pa 3. Ne vem kaj so s tem hoteli pokazat!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Citroen ma...:) mamin c3, moj c4, sestrin c5, le da ga na digitalnem zaslonu lahko izbiras, po defaultu ga ni

Jaz vozim v slu?bi tudi Picaso 1.6HDI Aut.letnik 14.pa ne najdem temperature nikjer,mislim da je nima,pa tudi c elyse 1.6 hdi je nima,sploh! Lahko mi po?lje? sliko? Da vidim ?e jo najdem. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vozim v slu?bi tudi Picaso 1.6HDI Aut.letnik 14.pa ne najdem temperature nikjer,mislim da je nima,pa tudi c elyse 1.6 hdi je nima,sploh! Lahko mi po?lje? sliko? Da vidim ?e jo najdem. Lp

too late - ampak kjer nastavlja? personalize display imas: navigacija, temp motorja (in olja), trip computer, obratomer...lahko da spet odvisno od opreme

 

pri star?ih pa ob priliki

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

too late - ampak kjer nastavlja? personalize display imas: navigacija, temp motorja (in olja), trip computer, obratomer...lahko da spet odvisno od opreme

 

pri star?ih pa ob priliki

Ja tja pa nisem pogledal,vse druga sem,pod navigacijo pa ne ker ne vozim po navigaciji. Bom pa pogledav v ponedeljek pa sporo?im. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima veze z navigacijo samo ti nimas lcd displaya, ta je se bolj matricni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima veze z navigacijo samo ti nimas lcd displaya, ta je se bolj matricni

Je,je on je malo ni?je,ta na sliki je pa na vrhu.sponji je lcd in ima navhacijo,radio,klimo in gretje in povpr.porabo.Bom preveril v ponedeljek. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.