Skoči na vsebino

Dizel vs. bencin


MUFC

Priporočeno sporočilo

Se strinjam. Se moramo dobit to leto na kakem sre?anju ob pija?i. Bomo ugotovili, da nas v bistvu vse skupaj ve?ejonpodobne stvari. Vedno sem zato, da se ne goji nobene zamere in da se stvari re?i takoj. ?koda je, da bi se prerekali zaradi neumnih stvari, ko pa se lahko pogovarjamo o lepih. :)

 

A lahko pridem z konfekcijski avtom al vzamem ?enino toyoto  :lol:  :lol:  :lol: malo heca pred spanjem ne ?kodi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lahko pridem z konfekcijski avtom al vzamem ?enino toyoto  :lol:  :lol:  :lol: malo heca pred spanjem ne ?kodi

Lahko pride? z kio. Tudi moja dva dobra kolega vozita isto, samo bele barve. Sem se ?e kar nekaj kilometrov prevozil z njimi. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah brezveze... evo politi?na korektnost bo tudi Alexu zavezala prste in jezik. To ni res v kake sne?inkice se spreminjamo, k nas vsaka stvar takoj prizadane. ?e ne smemo ve? mal zafrkavat okol avtov a naj spet udariva z Alexom temo o komunistih in tabelih... da bo vsaj kaka udarna debata tekla. :hudicek: :hudicek: :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je . Preve? smo ratali mahnjeni na politi?no korektnost. Po eni strani imamo kao radi iskrenost pa cenimo ljudi brez dlake na jeziku pa da se bobu re?e Bob, po drugi strani pa vsi takoj skocimo v luft,ko nas nekdo (ki ga po mo?nosti sploh ne poznamo in nima vpliva, oziroma nebi smel imeti vpliva na na? lajf) kao u?ali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je najve?ja la? in zabloda sveta, da vsi nekako poudarjajo iskrenost in govor brez dlake na jeziku. ?e bi vedno vse povedali kaj si mislimo direktno brez malih la?i in ovinkov ti pri tej pri?i povem, da se dobesedno pobijemo med sabo al pa vsaj skregamo na smrt.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah brezveze... evo politi?na korektnost bo tudi Alexu zavezala prste in jezik. To ni res v kake sne?inkice se spreminjamo, k nas vsaka stvar takoj prizadane. ?e ne smemo ve? mal zafrkavat okol avtov a naj spet udariva z Alexom temo o komunistih in tabelih... da bo vsaj kaka udarna debata tekla. :hudicek: :hudicek: :hudicek:

Ha, ha, lahko, sam se bojim spet odziva na forumu. :)

Mene malo tepe to, da vsem v obraz povem direkt, kaj v resnici vidim za njihovimi maskami. In ja, takoj se u?alijo, ker ljudje resnice najve?krat no?ejo sli?ati.

Meni je pa to zabavno.

Sicer pa, kaj si kdo misli je njegov problem, jaz se s tem ne obremenjujem. :)

Tako ja ..lahko bi se dobili kje na pivu...MAZDA?I..ideja..???zoom zoom lp

Jaz sem za...a nisva midva ?e dogovorjena za smu?anje na Zoncolanu.Kdaj gremo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.