Skoči na vsebino

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6


Alex

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je NevLado napisal:

A obstaja kaj takega ampak brez tega SUMSOO napisa? :D 

 

EDIT: vem da se da na roko navarit, ampak ta quick and easy varjanta

Pa ta napis je zmaga. Enake nas ima kar nekaj mazdašev. 😄Tako takoj veš, da je nekdo iz Mazda foruma in ga povabiš na pijačo. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Pa ta napis je zmaga. Enake nas ima kar nekaj mazdašev. 😄Tako takoj veš, da je nekdo iz Mazda foruma in ga povabiš na pijačo. 👍

 

😂😂 Menda sm js res edini, ki iztopa z drugacnimi 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Pa ta napis je zmaga. Enake nas ima kar nekaj mazdašev. 😄Tako takoj veš, da je nekdo iz Mazda foruma in ga povabiš na pijačo. 👍

Aveš da sm včeri gruntou da bi mogli dat printat nalepke v stilu Mazda forum al neki.. Bi takoj vedu ko bi koga srečal 😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Aveš da sm včeri gruntou da bi mogli dat printat nalepke v stilu Mazda forum al neki.. Bi takoj vedu ko bi koga srečal 😆

Se mi zdi,da je @Deeyan, nekaj že delal na tem....👍 😊 Bo sam povedal koko daleč je...🤔

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

Se mi zdi,da je @Deeyan, nekaj že delal na tem....👍 😊 Bo sam povedal koko daleč je...🤔

 

Ja res je, za Mazda drivers se ze dogaja, kmalu dobim testno nalepko, pa boste potem povedal kolk vas bo interesantov 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Jaz sem za. 👍

 

Ko bo tak dalec, bom prlepu slikco, pa se magari kaka anketa nardi, neki v takem smislu kot je Boss nardil za donacijo za forum 🙂

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Deeyan napisal:

 

Ko bo tak dalec, bom prlepu slikco, pa se magari kaka anketa nardi, neki v takem smislu kot je Boss nardil za donacijo za forum 🙂

Se strinjam. Potem se bomo že na daleč "zavohali" 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Deeyan napisal:

 

Ko bo tak dalec, bom prlepu slikco, pa se magari kaka anketa nardi, neki v takem smislu kot je Boss nardil za donacijo za forum 🙂

....pa en picnic,da jih skupaj napopamo na 'makine'......:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.