Skoči na vsebino

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6


Alex

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je Alex napisal:

V bistvu, kot sem sam videl na hitro, lahko sam določiš, koliko bodo nastavki gledali ven, ker so kar dolgi. Tudi sam sistem pritrditve je zelo kvaliteten.

Zdraven so mi v paketu priložili še kvalitetno krpo za brisanje avta. Na otip izgledajo kot da so res iz karbonskih vlaken pa tudi inox izgleda res kvaliteten. Tudi teža je prava, niso kar neki tanki poceni nastavki. 

Večja teža,večja poraba na testni turi....😁 Boš moral na OMV tankat :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Če nau Madžarov bo pa Lukoil. V Kopru ga boste itak vzeli za svojega, ker se dobro domače sliši skoraj kot Lukaoil.

Luka... who? A imamo v mislih istega (isto) Luko? 

Sem slišal, da madžarska nafta ni niti tako slaba. Bi bilo za probat.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka Koper... mater kot, da nisi iz Kopra. Pa ne da si na politiko pomislil? Če si na Lunco pol je tvoje stanje slabše kot sem mislil. Če pa si mel v mislih Dončiča je pa res car, današnja zmaga proti Netsom je bla nora.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Boss napisal:

Luka Koper... mater kot, da nisi iz Kopra. Pa ne da si na politiko pomislil? Če si na Lunco pol je tvoje stanje slabše kot sem mislil. Če pa si mel v mislih Dončiča je pa res car, današnja zmaga proti Netsom je bla nora.

Pa seveda Em mislil na Dončiča. A obstaja še kak lukec? 😊

pred 15 urami je Scr3am napisal:

Teli nastavki meni delujejo, kot bmw m nalepka na 2.0 dizlu. Odzagi stare rore dol pa nove nasvasi gor "like real man" :D

Kaj pa, če hočem slučajno prodati avto in kupec ne mara rolov zadaj? Rešitev v petih minutah. Vzameš imbus ključ in jih snameš dol. Enostavno. 

pred 18 urami je SpEkTr napisal:

Ok, no sporoč :D

Evo. Sem jih montiral. Meni ne izgleda slabo. Pa imam občutek, da gre mazda malo boljše. 😁

 

IMG_20210214_124824.jpg

IMG_20210214_123926.jpg

IMG_20210214_103232.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Deeyan napisal:

 

Zgledajo mi manjsi, tut js mam 100ko

 

IMG_20210208_094058_edit_79287257759255.jpg

Res je. Vedno crom, inox izgledajo večji. Je pa dejansko 102 mm izmerjeno s šublerjem. 

Mogoče še z druge strani. 

Razlika je tudi v sami debelini stene končnika. Tvoj je mogoče 1-2 mm, pri meni je 5mm.

 

IMG_20210214_132614.jpg

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 minutes ago, Alex said:

Res je. Vedno crom, inox izgledajo večji. Je pa dejansko 102 mm izmerjeno s šublerjem. 

Mogoče še z druge strani. 

 

IMG_20210214_132614.jpg

Mogoce res samo opticna varka 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Manjse izgleda, zato ker je nastavek in se notri vidi fi oem cevi. Meni to recimo ni vsec, ker se vidi, da je samo nekaj nataknmjeno, ampak vsake oci imajo svojega malarja :). Ce novemu lastniku vecji fi ni vsec lahko preprosto odzaga in stare originalne spet nazaj navari (strosek 40e). Jaz imam stare doma shranjene.

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Scr3am napisal:

Manjse izgleda, zato ker je nastavek in se notri vidi fi oem cevi. Meni to recimo ni vsec, ker se vidi, da je samo nekaj nataknmjeno, ampak vsake oci imajo svojega malarja :). Ce novemu lastniku vecji fi ni vsec lahko preprosto odzaga in stare originalne spet nazaj navari (strosek 40e). Jaz imam stare doma shranjene.

V živo v bistvu niti ne izgleda tako slabo. Meni so všeč karbon nastavki nikakor pa ne inox(preveč vintage). Seveda ima vsak svoj okus. Važno je, da je lastniku avta všeč, kar naredi na avtu. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

V živo v bistvu niti ne izgleda tako slabo. Meni so všeč karbon nastavki nikakor pa ne inox(preveč vintage). Seveda ima vsak svoj okus. Važno je, da je lastniku avta všeč, kar naredi na avtu. 

Bomba,komaj čakam,da v živo vidim...:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

Pa seveda Em mislil na Dončiča. A obstaja še kak lukec? 😊

Kaj pa, če hočem slučajno prodati avto in kupec ne mara rolov zadaj? Rešitev v petih minutah. Vzameš imbus ključ in jih snameš dol. Enostavno. 

Evo. Sem jih montiral. Meni ne izgleda slabo. Pa imam občutek, da gre mazda malo boljše. 😁

 

IMG_20210214_124824.jpg

IMG_20210214_123926.jpg

IMG_20210214_103232.jpg

Lepo izpadejo in ker so karbonski avto dobi 5 konjev, od tukaj občutek da bolj leti 😄 je pa to res boljša opcija v primeru če želis vrniti cevi v oem. Js osebno sem v dilemi in se ne morem odločit ali bi šravfal ali švasal 😁

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Scr3am said:

Manjse izgleda, zato ker je nastavek in se notri vidi fi oem cevi. Meni to recimo ni vsec, ker se vidi, da je samo nekaj nataknmjeno, ampak vsake oci imajo svojega malarja :). Ce novemu lastniku vecji fi ni vsec lahko preprosto odzaga in stare originalne spet nazaj navari (strosek 40e). Jaz imam stare doma shranjene.

 

Js mam sam se enga, tadrugi je ze na fotrovem Grandisu 😁

 

 

IMG_20210208_164923_edit_32907245339769.jpg

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa,izgledajo fajn... To menda pase tudi na CX-5... edino Aliexpress me od ija, ker so tako nezanesljivi glede casov posiljanja... pa se dostikrat se zgodi, da kaj soloh ne pride... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

Meni pa,izgledajo fajn... To menda pase tudi na CX-5... edino Aliexpress me od ija, ker so tako nezanesljivi glede casov posiljanja... pa se dostikrat se zgodi, da kaj soloh ne pride... 

Res je. Jaz sem čakal na njih okoli dva meseca. Na koncu je bil gor na paketu  žig iz Nizozemske. 🤔

Najbrž je vstopil paket tam v Evropo. Mislim, da pašejo tudi na cx 5 saj je zunanji fi cevi (oem),ljer se privijačijo gor, enak kot pri 6-ki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Jest napisal:

Meni pa,izgledajo fajn... To menda pase tudi na CX-5... edino Aliexpress me od ija, ker so tako nezanesljivi glede casov posiljanja... pa se dostikrat se zgodi, da kaj soloh ne pride... 

Res je pa njihov policy je katastrofalen in tudi placila s paypalom nimajo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Scr3am napisal:

Res je pa njihov policy je katastrofalen in tudi placila s paypalom nimajo. 

Jaz imam za njih predplačniško kartico in naložim gor toliko, kolikor je cena.Nisem pa še imel problemov z Kitajci v smislu, da kaj ne bi prišlo ali da bi bilo kaj polomljeno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.