Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Vprašanja in odgovori na nekem novem medijskem portalu N1, ki so radi pametni pri vsej tej situaciji s korono.
S takimi komentarji več ne vem, a se nekdo dela norca iz nas al pa je svet dejansko šel u kurac. Kaj lahko pričakujemo naprej? Legaliziranje pedofilije, ker stare koke ne bodo imele PCT? ;)

N1INFO.SI

En odlok, tisoč vprašanj. Za vas smo poiskali odgovore o (ne)izpolnjevanju pogoja PCT. Med njimi je tudi zelo zanimivo vprašanje, ali se grem lahko cepit v nakupovalno središče, če ne izpolnjujem pogoja PCT.


ce3106170e445816e473bcca7fe99330.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je pob napisal:

Vprašanja in odgovori na nekem novem medijskem portalu N1, ki so radi pametni pri vsej tej situaciji s korono.
S takimi komentarji več ne vem, a se nekdo dela norca iz nas al pa je svet dejansko šel u kurac. Kaj lahko pričakujemo naprej? Legaliziranje pedofilije, ker stare koke ne bodo imele PCT? ;)
 

1631540802-DET20210907_GIL4827-1200x800.
N1INFO.SI

En odlok, tisoč vprašanj. Za vas smo poiskali odgovore o (ne)izpolnjevanju pogoja PCT. Med njimi je tudi zelo zanimivo vprašanje, ali se grem lahko cepit v nakupovalno središče, če...

 


ce3106170e445816e473bcca7fe99330.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

 

 

 

Sicer ne vem, kaj ima to zveze s pedofilijo... odgovori so pa tocno toliko butasti, kot so sami vladni ukrepi ... :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

 

 

Sicer ne vem, kaj ima to zveze s pedofilijo... odgovori so pa tocno toliko butasti, kot so sami vladni ukrepi ... :P 

 

Nič. Tako kot otrok nima nič z opravki na banki in pošti.

 

Ja, je butasto. Ampak te budalaštine poslušamo že lep čas in zgleda se ne bo nehalo.

 

Jutri po šihtu grem na en popoldanski sprehod proti centru ljubljane. Baje bo veselica tam. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Quote

3. Ali potrebuješ PCT za delo od doma? Predvidoma da, saj odlok ne vsebuje več izjeme za tiste, ki nimajo stika z ljudmi. Uradno razlago iz vlade še čakamo. Poudarimo pa, da se mora tudi tak testirati pod nadzorom delodajalca.

 

😅

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas v firmi danes + 3 pozitivni za korono. (2 necepljena + 1 cepljenen že pred petimi meseci ). Zanimivo, da ta cepljeni nima nekih težav, malo šmrca, medtem ko necepljena sta boga z temperaturo 39+. 

Skupno  trenutno = 9 okuženih ( 2 cepljena,7 necepljenih). 

Tudi cepljeni se lahko okužijo? :aaaaa: Jaz sem pa mislil, da smo cepljeni polbogovi.

Bom protestiral, kjer so me cepili, da mi izpumpajo  cepivo nazaj ven. 🤪

Popravljeno od Alex
  • Haha 2
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, s ponedeljkom začnemo v firmi z kontroliranjem samotestiranja. Nič več na zaupanje ampak stroga kontrola. Anticepilci se bodo samotestirali v podjetju in ne več na domu. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je SpEkTr napisal:

Ja @Alex, upam da te enkrat en FB dohtar mal 'prelufta' 🤣🤣

 

Tole je pa drugače iz časnika Finance. 

 

bomo videli kako oz kaj to pomeni. Najbrž se bo še n-krat spremenilo.

 

Stari moj, nebulozam kar ni konca.

 

pred 11 minutami je Alex napisal:

Pri nas v firmi danes + 3 pozitivni za korono. (2 necepljena + 1 cepljenen že pred petimi meseci ). Zanimivo, da ta cepljeni nima nekih težav, malo šmrca, medtem ko necepljena sta boga z temperaturo 39+. 

Skupno  trenutno = 9 okuženih ( 2 cepljena,7 necepljenih). 

Tudi cepljeni se lahko okužijo? :aaaaa: Jaz sem pa mislil, da smo cepljeni polbogovi.

Bom protestiral, kjer so me cepili, da mi izpumpajo  cepivo nazaj ven. 🤪

 

Lepo slišat, Alex. Sicer verjamem, da si mal zapretiraval v svojo korist, ampak vseeno sem vesel zate (resno).

 

Kar bi pa rad dodal še pa je, da ljudje še nikol prej nismo zbolevali in bili doma 3 dni v postelji, da se je telo samo pozdravilo. Od zdej naprej rabimo čimveč cepiv, da ne bomo nikol več bolani.👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je pob napisal:

 

Stari moj, nebulozam kar ni konca.

 

 

Lepo slišat, Alex. Sicer verjamem, da si mal zapretiraval v svojo korist, ampak vseeno sem vesel zate (resno).

 

Kar bi pa rad dodal še pa je, da ljudje še nikol prej nismo zbolevali in bili doma 3 dni v postelji, da se je telo samo pozdravilo. Od zdej naprej rabimo čimveč cepiv, da ne bomo nikol več bolani.👍

 

Tole sem napisal čisto resno. 

Da, tudi cepljeni so se okužili. 

Priznam, da sem zaprepaden. 

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahahahhahah, komedije. Ja nimaš kej. Pri nas na kolegiju so tudi sedaj malce obrnili zgodbo, češ da se bodo počasi najverjetneje tudi cepljeni primorani testirati za službo, ker tudi cepljeni širijo okužbe. Še 2 tedna nazaj, je bila to vroča tema, kjer so vodilni zatrjevali da to pa že ni res. Ah ja, ...kako je že en napisal - bili živi ,pa videli :)

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je SpEkTr napisal:

Hahahahhahah, komedije. Ja nimaš kej. Pri nas na kolegiju so tudi sedaj malce obrnili zgodbo, češ da se bodo počasi najverjetneje tudi cepljeni primorani testirati za službo, ker tudi cepljeni širijo okužbe. Še 2 tedna nazaj, je bila to vroča tema, kjer so vodilni zatrjevali da to pa že ni res. Ah ja, ...kako je že en napisal - bili živi ,pa videli :)

Ne, pri nas so zaenkrat cepljeni še nedotakljivi. Je pa tudi res, da se je zadnje dni veliko sodelavcev odločilo za cepljenje. Videli so namreč, da je vrag vzel šalo in je trenutno pri nas okuženih,(obolelih) 10% vseh zaposlenih. 🙄

Tudi v Izolsko bolnišnico je baje vdrl kovid in je pravi kaos. Imam občutek, da bomo tokrat v tem valu mi na obali na udaru, ker smo prejšnje valove šli skozi relativno mirno. Veliko mojih sosedov, kolegov, znancev ima kovid. 😬

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Raje dvostavčne in konkretne odgovore, kot nebuloze, ki jih stresate iz drugega mehurčki že od začetka. Nič konkretnega, sami članki FB doktorjev. 🤣

Sicer bi ti napisal kak romanček, samo to bi bilo že preveč za razumet. 😉

Res je @Alextu se pa popolnoma strinjam s tabo ti kar ostani pri dvostavčnih odgovorih romančki so res preveč za tvoj razum lepo si napisal. Drugače pa ne bi bilo slabo da pogooglaš kaj sploh pomeni nebuloza da ne boš kar tako uporabljal tega izraza ker je fancy. Btw v slovenskem slovarju te besede ni tak da tam je ne išči 😀

Popravljeno od robertk6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je robertk6 napisal:

Res je @Alextu se pa popolnoma strinjam s tabo ti kar ostani pri dvostavčnih odgovorih romančki so res preveč za tvoj razum lepo si napisal. Drugače pa ne bi bilo slabo da pogooglaš kaj sploh pomeni nebuloza da ne boš kar tako uporabljal tega izraza ker je fancy. Btw v slovenskem slovarju te besede ni tak da tam je ne išči 😀

Več kot dvostavčnih odgovorov itak niso vredne te vaše stvaritve. 🤣 V tej temi je bilo napisanih toliko smešnic in enih traparij s strani vašega mehurčka, da meni ni treba kaj dosti dodajati. 😉

V bistvu bi se morala ta tema imenovati "to je kr smeh". 🙂

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas je danes potekalo prvo "masivno" testiranje v podjetju. Sam sem prišel 15min pred začetkom, pa sem čakal 45 min. Bil sem v prvi tretini vrste. Vse to gre na stroške delodajalca. Me prav zanima koliko časa bo to laufalo.

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je zosek napisal:

Pri nas je danes potekalo prvo "masivno" testiranje v podjetju. Sam sem prišel 15min pred začetkom, pa sem čakal 45 min. Bil sem v prvi tretini vrste. Vse to gre na stroške delodajalca. Me prav zanima koliko časa bo to laufalo.

Zato pa delodajalci zahtevajo obvezno celjenje za vse. Ne bodo oni nosili stroškov, brez skrbi. Po moje bo kmalu tudi to realnost. 

  • Všeč 1
  • Ni všeč 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Hahahahhahah, komedije. Ja nimaš kej. Pri nas na kolegiju so tudi sedaj malce obrnili zgodbo, češ da se bodo počasi najverjetneje tudi cepljeni primorani testirati za službo, ker tudi cepljeni širijo okužbe. Še 2 tedna nazaj, je bila to vroča tema, kjer so vodilni zatrjevali da to pa že ni res. Ah ja, ...kako je že en napisal - bili živi ,pa videli :)

 

Pri nas (JU) pa smo ravnokar naročili teste v vrednosti štiri-mestne številke (ni veliko, a vseeno je treba gledati racionalno), zdaj pa Počivalšek čivka, da bo obvezen PC pogoj. Škoda denarja.

  • Všeč 2
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od jutri naprej je obvezen ptc za vse trgovine(živilske) v trgovinskih centrih. Sedaj bo obisk teh trgovin bolj varen, saj se bodo ostali, ki ne bodo imeli ptc ( ne  bodo hoteli narediti) premaknili v manjše vaške trgovinice in sploh ne bo gneče v teh velikih trgovinah. 🤗 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Veliko mojih sosedov, kolegov, znancev ima kovid. 😬

 

Vsi cepljeni?

Lej, verjamem, da bodo necepeljeni veseli, da so se rešili. Folk po vseh FB piše, da se želi okužit, hahaha. Svet je šel u kurac. Ampak štekam.

 

pred 2 urama je Alex napisal:

Od jutri naprej je obvezen ptc za vse trgovine(živilske) v trgovinskih centrih. Sedaj bo obisk teh trgovin bolj varen, saj se bodo ostali, ki ne bodo imeli ptc ( ne  bodo hoteli narediti) premaknili v manjše vaške trgovinice in sploh ne bo gneče v teh velikih trgovinah. 🤗 

 

Vtaknite si vi te trgovine nekam, ki bodo varne pred zdravimi ljudmi. Smešno mi je, ko se boste cepljeni začeli med sabo drkat kdo je koga okužil, haha. Nič slabega, ampak čist v tvojem stilu.

 

 

Pr nas na šihtu je direktor nabavil teste na pljunek, ki bodo služili kot samotestiranje. Nobenega pa ne misli silit v to, ker pravi, da nima zakonske podlage za to siljenje in se ne gre tega fašizma. Nisem đabe zvest temu podjetju slabih 12 let. :) 

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je pob napisal:

 

Vsi cepljeni?

Lej, verjamem, da bodo necepeljeni veseli, da so se rešili. Folk po vseh FB piše, da se želi okužit, hahaha. Svet je šel u kurac. Ampak štekam.

 

 

Vtaknite si vi te trgovine nekam, ki bodo varne pred zdravimi ljudmi. Smešno mi je, ko se boste cepljeni začeli med sabo drkat kdo je koga okužil, haha. Nič slabega, ampak čist v tvojem stilu.

 

 

Pr nas na šihtu je direktor nabavil teste na pljunek, ki bodo služili kot samotestiranje. Nobenega pa ne misli silit v to, ker pravi, da nima zakonske podlage za to siljenje in se ne gre tega fašizma. Nisem đabe zvest temu podjetju slabih 12 let. :) 

Bo prišel k vam v firmo kak inšpektor pa malo povprašal direktorja, kdo se je in kdo se ni hotel testirati. Pa bo veselica. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Alex napisal:

Bo prišel k vam v firmo kak inšpektor pa malo povprašal direktorja, kdo se je in kdo se ni hotel testirati. Pa bo veselica. 😊

 

Imam samotestiranje na pljunek za takrat. ;) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.