Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mene pa so probali okrog prinest.

Vzel sem paket 8 starejših kav, kjer ne moreš odločat kaj dobiš in 2 sveže praženi točno določeni.

 

Dobil sem eno izmed teh dve, 1 mesec staro, torej tu nekje kot ostalih 8. Na elektronsko pošto so nehali odgovarjat, pa sem jim za razliko v ceni izvedel chargeback na kreditni kartici. Revolut je vrhunski. Na banko ne vem če bi hodil obrazce izpolnjevat za tako malo vsoto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 3. 2024 ob 9:42 je FuManchu napisal:

Gremo. 

 

Sproti še podaljšal registracijo za Forda in tehnični. Vse BP, kot se spodobi😁

IMG_20240318_093931.jpg

Mene pa še čaka tehnični...servis sem mel prejšni mesec

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 3. 2024 ob 9:34 je godlike napisal:

Mene pa so probali okrog prinest.

Vzel sem paket 8 starejših kav, kjer ne moreš odločat kaj dobiš in 2 sveže praženi točno določeni.

 

Dobil sem eno izmed teh dve, 1 mesec staro, torej tu nekje kot ostalih 8. Na elektronsko pošto so nehali odgovarjat, pa sem jim za razliko v ceni izvedel chargeback na kreditni kartici. Revolut je vrhunski. Na banko ne vem če bi hodil obrazce izpolnjevat za tako malo vsoto.

 

Kje kupuješ?

Bi probal nekaj novega, vendar rabim kavo v zrnju.

Sparove sem verjetno že vse probal, prav tako Lavazzine.

Sedaj imamo eno ki sem jo kupil v Avstriji ko sem bil na izletu, ampak že iščem naslednjo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

THEBARN.DE

THE BARN Coffee Roasters are one of the leading Specialty Coffee Roasters in Europe. We roast the best coffees available on this planet.
WWW.DROPCOFFEE.COM

Drop Coffee is an award winning roastery in Stockholm, representing Sweden four times in the World Coffee Roasting Championship...

 

3FE.COM

We roast our coffee in Dublin and ship all over the world. Our cafés on Grand Canal Street and Sussex Terrace serve our coffee and food daily

To so top pražarne, za majn praženo kavo.

Samo tu nas je vedno več, ker poštnina nanese. Najceneje je pošta na Barn-u.

 

Za začetek ti bi že bil preskok:

ESCOBAR.SI

Raznolika ponudba vedno sveže praženih kav. Okusite uravnoteženost arom in okusov čokolade, citrusov, mandeljnov, lešnikov ... in...

 

 

Kupujem samo v zrnju :)

 

 

 

 

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nasedel, zadel... ni glih neka velika razlika v pomenu besed?  Bom pa drugič bolj pazil na izbiro besed. 
    • Hmm ja... ko pa taisti kmetje točno na vodovarstvenem področju polivajo fekalije, ki jim rečejo tudi gnojnica je pa vse Ok. Takrat pa ni problem? Ne vem no, takrat, ko to polivajo te sterajo v kurac, da jim nimaš kej govorit kaj smejo in česa ne in takrat jim dol vidi za ekologijo, ko pa ni po njihovo je pa to glavni problem.     Skor tko k Dončićev roza Camaro.  
    • Sej bi ti narisal pa mi je monitor vse barve za ta teden porabil. Bom ob priliki nalil nove. 🤡
    • Pa še nekaj je zanimivo, ko izvajajo pospeševanje in je guma pokrita s snegom, se komaj štarta, ko pa se snega znebi se pa dejasnko vidi kako šele pospeši. V tem videu se tole vidi prav lepo    
    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k po jajcih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.